Skocz do zawartości

Gortat/1st for Hedont ? YES. WE. DID.


Bastillon

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem o co tu chodzi ale czytam co 3 zdanie findkow chytrych w tym temacie a co piate rapparow i co 7 marcelich ale k**** tu sie porobil kazdy taki madry jakby to bylo forum polityczne sejm czy lekcja polskiego - ja pi****le panowie o poziomie hipokryzji nie wspominam

go Iver go Wade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj nie dyskutuję z trollami, ale odpowiem kulturalnie w przeciwieństwie do postów mojego "rozmówcy" :wink:

 

To jet temat Gortat/pierwszy za Hed itd

Przykro mi, ale pudło. Wróć do pierwszego postu, przeczytaj kolejnych 68 stron tego tematu, wróć ponownie i odpowiedz czy ten temat jest o tym trejdzie czy to jednak zbiorczy temat o Suns, w którym dyskutujemy o wszystkim, co związane z zespołem od preseason? To, ze nazwa tematu się w międzyczasie zmieniła nie ma znaczenia, ale widzę, że Twoje czytanie kończy się zwykle na okładce :twisted:

 

... Synuś.a ty ile masz lat? może się pochwal.

Nie wiem, co chcesz osiągnąć, przerzucając się na wiek? Nazwałem Cię smarkaczem bo się zachowałeś jak smarkacz, ale w zasadzie powinienem nazwać trollem. Wiek nie ma tu nic do rzeczy.

 

p.s. mam 27 jeśli Ci to do czegoś potrzebne

 

Ale już po powyższych postach widać że temat o Gortacie już splugawiony z twojej winy i można go zamknąć. Teraz już tylko żarty o pedalstwie tu się będą pojawić.

ROTFL. Splugawiony z mojej winy. :mrgreen:

 

Po 1 to nie temat o Gortacie

 

Po 2 proponuje jednak zostawić temat otwarty, bo rożne wydarzenia związane z Suns, o których podejrzewam nie masz pojęcia się dzieją nawet w offseason

 

Po 3 "żarty o pedalstwie" Ty zacząłeś, wyznaczyłeś zresztą niezwykle niski poziom

 

A w ogóle to co ten post ma wspólnego z koszykówką? No chyba że jak myślisz go to the hole to masz na myśli to black hole tego padałka.

Naprawdę nie wiesz, co ma wspólnego z koszykówką? Słowa kluczowe: Welts, CEO, Suns, Stern. Dalej wymieniać?

 

Mam nadzieję, że przetrawiłeś wszystko i dotarło.

 

Nie mam ochoty więcej rozmawiać także EOT z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To cholera wiadome było koleś jest gejem zaraz na wszystkich forach roi się od debilnych nawiązań, żeby to jeszcze gracz i to właśnie lubiący na poście grać :) :wink: wychodzi na to że w stosunku do Lebrona jednak moża sformułować w takim razie jakiś pozytyw :) No i Jazz w drafcie chcą wybrać Montiejunasa on też niezbyt na poscie chce pykać jeszcze do wczoraj myślałem że to minus tej kandydatury :wink:

Karierowicz

gdzie tam, społecznik :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chytry, wiesz że mam dystans i nie przeszkadza mi mały żart o pedałach. Ale Marceli pisząc o plugawieniu temat, to the hole i dopierdalając się do Boowki deczko przesadza.

 

Wirakocza, nie ma modów ale na szczęście Ty jesteś ze swoim nieskomplikowanym tokiem myślenia i wyciąganiem jakże trafnych wniosków. Tylko dlatego jeszcze nie oszalałem 8)

 

Byłem ciekaw El ;] Tak, społecznik ale nie uwierzyłbyś jak mało mam z taką postawą wspólnego w prawdziwym życiu. Tylko na forum ze mnie to wyłazi bo nie mogę znieść tego jak uparty jest Borys i jak bardzo moderatorzy mają w dupie ten interes. Naprawdę trzeba zostawić to w samopas ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

to gramy tym czym mamy?:-D

 

Salary zapchane nie jest, jakby ogarnąć dobrego shootera i pfa to można by powalczyć o PO..

 

Sporo spadających kontraktów mamy, więc pole manewru na pewno jest.

 

e: COOO?? Jefferson do Suns? :lol:

Mamy póki co Pietrusa, Childressa, nie wiadomo co z Hillem(?)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde niech sobie biorą spad po Carterze, Pietrusa, ale niech spierdalają od Gortata :D

 

e: k**** jeszcze Nasha chcą.. może jeszcze frytki do tego? Dwóch najlepszych graczy za rookasa i jebaną ciamajdę flynna :roll:

 

Nash/Brooks

??/Dudley

Childress/??

Williams/Frye/Warrick

Gortat/Lopez

 

jakby Williams się rozwinął na miarę no2 draftu, a Nash na bank zrobiłby z niego półboga, to byłoby smakowicie nawet :mrgreen:

 

e: ehe, Cavs zastanawiają się i może zamiast Irvinga wezmą Williamsa, więc wszystko poszłoby się jebać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pomysl z Carterem nie jest taki zly, mieliby okolo 40 milionow wolnego w salary na bardzo mocnym FA 2012 :D Nowa dynastia w krainie jezior haha? ;p Jesli chca koniecznie tradeowac ten pick, co najprawdopodobniej zalezy od wyboru Cavs to dostana zapewne lepsze propozycje niz to co Suns sa w stanie zagwarantowac. Szkoda ze Phoenix w tym roku stracilo dobry tradeable asset w postaci Lopeza, ktory aktualnie nadaje sie do wycierania podlog w toaletach. A tak moze Minny zgodzilaby sie na 13 pick, Robina i ewentualnie cos jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.