Skocz do zawartości

Gortat/1st for Hedont ? YES. WE. DID.


Bastillon

Rekomendowane odpowiedzi

Gortatowi należy się szacunek więc nie można go wymieniać, choćby była możliwość ściągnięcia LeBrona czy nawet samego Ala Jeffersona.

Ale nie powiedizęłs o Lebronie czy nawet samym Alu Jeffersonie, a Jamesie Hardenie czyli o kolesiu który jest podobnie na dorobku jak Gortat, a postawiłeś ta sprawę tak jak gdyby to była wymiana niedoskonały rols za super stara in the making.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu c*** do dupy, tyle open lookow co mieli czajnik do wspolki z Dudleyem w czwartej kwarcie to jakas arizonska tragedia. Gortat znowu swietnie (nie ogldalem pierwszej polowy), choc szkoda ze dal sie tak frajersko zablokowac Caspiemu. Z kolei ladnie zniszczyl Cousinsa pod koniec meczu. Tym o to z dupy wzietym akcentem zegnamy sie z PO juz na dobre, czas szykowac wedki i kopac robaki. :roll:

 

Nie chce tu zadnego RIPa. Potrzeba swierzej krwi like Eric Gordon or smt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phoenix moga juz myslec o wakacjach ( na tnt beda sie smieli time go to the fishing) i o nastewpnym sezonie mam nadzieje ze nash i hill zostana jeszcze na rok aby swoje doswiadczenie przekazac młodszuym kolegom Carter rzeczywiscie niech poszuka innej druzyny patrzyłem salary cap ostatni sezon 18 mln $ dobrze ze nie jest gwarantowany tylko 4$ bo suns mieli by wała z tym kontraktem jeszcze kolejny sezon by sie meczyli z VC bo razcej ciezko kupca na niego znalezc z obecna forma to nie NJN nie mowiac juz AIR CANADA...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrzyłem salary cap ostatni sezon 18 mln $ dobrze ze nie jest gwarantowany tylko 4$ bo suns mieli by wała z tym kontraktem jeszcze kolejny sezon by sie meczyli z VC bo razcej ciezko kupca na niego znalezc z obecna forma to nie NJN nie mowiac juz AIR CANADA...

taaaa bo to właśnie o formę cartera będzie chodziło ewentualnym kupcom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

word. Carter pujdzie do jednego z pieciu "najbiedniejszych" klubow ligi. w jakim kolwiek contenderze bedzie juz tylko trzecia opcja max. w sumie to mi go szkoda, po takim sezonie, dziwnych upadkach, kontuzjach,ceglach i spodniczkach pewnie chcialby juz wyluzowac gdzies daleko, a tu robia z niego davida beckhama for homeless.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to ciekawostka, wg basketball-reference Gortat pod względem FG% jest na 3miejscu w lidze...

Jak dla mnie... "WoW" i 8y pod względem EFG%. Czy Marcin może być allstarem ze statami okolo 17/11 bo jest w stanie to robić, jaki poziom musiałby uzyskać by otrzymać taki status w lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5BA :shock: - btw ciekawe jaki jest rekord w tej kategorii

nie wiem, ale choćby Dwight w tym sezonie miał kilka meczów z 4 BA.

 

mnie ciekawi jedno, Gortat ma pewnie ponad 80% assisted pkt i ponad 15% jego rzutow jest blokowanych (czolowka ligi w obu)

niecałe 10% rzutów Gortata jest blokowanych. na przykład taki super ofensywie gracz jak Boozer ma blokowanych trochę więcej (powyżej 10), a Love trochę mniej (powyżej 9).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hill niby chce przedłużyć z Suns, może w takiej sytuacji warto jeszcze potrzymać ten skład rok dłużej. Przydałoby się jednak coś więcej niż walka o ostatnie seedy w PO, a potencjalne wzmocnienia na FA są ograniczone: Nene jeśli wykorzysta ETO, Zach Randoph, J-Rich, koniec listy, był jeszcze David West, ale się złamał recently. Do wytrejdowania niby jest Brooks i kontrakty Cartera i Pietrusa, ale czy za to będzie można wyciągnąć poważnego zawodnika to nie wiem. Do tego 10 baniek na przyszły rok uwalone w kontraktach Childressa i Warricka, raczej untradeable. Zatrzymanie tego teamu, nawet z jakimś pojedynczym wzmocnieniem nie ma zbyt optymistycznych perspektyw, jak rozgonią całe towarzystwo i zaczną przebudowę w lecie wcale się nie obrażę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie Gortat musi poprawić grę jeden na jeden pod koszem. Pick and rolle, wejście z dwutaktu, półhaki i rzuty z kilku metrów ma dobrze opanowane ale nie potrafi się dobrze przepychać, robić zwody 1na1. 5 czap to dużo ale widać, że to przez kryzys organizmu po złamanym nosie. jak już adrenalina opadnie, zmniejszą dawkę leków przeciwbólowych to ciało popada w lekki marazm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.