Skocz do zawartości

Gortat/1st for Hedont ? YES. WE. DID.


Bastillon

Rekomendowane odpowiedzi

NOTABLE: Gortat's 53 minutes off the bench vs. the Lakers Tuesday night represents the most minutes played by a reserve since starters and reserves were labeled in NBA box scores in 1970-71, according to Elias Sports Bureau.

 

No no, Gortat zaczyna wpisywać się w historię ligi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze chyba nie ale najlepsze jest to, ze to bylo poza akcja :D Zaczynali gre i chyba obaj sie nie widzieli. Nash sobie przechodzil, Gortat podal pilke, szedl sobie i jeb tym swoim wielkim nosem w leb Nasha :D

No spoko, jest przynajmniej szansa, ze bedzie ladniejszy :D

Pewnie gdyby Gortat doznal kontuzji to by wygrali mecz a tak grali bez centra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja widziałem, ale miałem na myśli czy ktoś wie coś więcej o skutkach i szansach na występ z dallas?

- Potwornie mnie boli, ale uwierzcie: lepiej że to nos niż np. kolano. Jeszcze nie wiem, czy opuszczę jakiś mecz. Na sobotni poranek ma zaplanowaną operację i zobaczymy co powiedzą mi lekarze - napisał na swoim Twitterze Gortat.

@ sport.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko Polak mógł coś takiego odjebać :mrgreen:

 

tak naprawdę to niezły z Gortata twardziel. jak widziałem osoby ,które łamały nosy to mdlały w takich sytuacjach. połowa murzynów z NBA pewnie na wózku by wyjechała. szkoda ,szkoda. ważny mecz ,który oddala od PO.

ale chociaż to przybliża grę Marcina w kadrze ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakby jeszcze dluzej pogral to byloby smialo 20+/15+ :)

To jedno ale pewnie Suns byli by bliżej wygranej a nie fryjera Landry mijał jak chciał.

tylko Polak mógł coś takiego odjebać :mrgreen:

 

tak naprawdę to niezły z Gortata twardziel. jak widziałem osoby ,które łamały nosy to mdlały w takich sytuacjach.

Takie pierwsze przemyślenie może się nasunąć że to właśnie na Polaka musiało trafić, ale cholera wie czy już coś takiego na parkietach nie miało miejsca, w ogóle to ile na człowieka niebezpieczeństw czyha na takim boisku, pełno sie takich "kurdupli" jak Nash pałęta i nieszczęście gotowe, no i jeszcze patrząc jak Steve później grał to kto wie czy wstrząsu mózgu nie miał, a czy Gentry nie był w zbyt dużym szoku po zobaczeniu krwi na parkiecie ( to mógłby być zresztą temat filmu "krwawa sobota" znaczy tfu piątek czyba że na Polskich ekranach) patrząc jak spartolił rotację, wielowątkowa sprawa :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobne zdarzenia miały miejsca jak chociaż niedawny "wyczyn" Odoma i Gasola

 

Pamietam to - nAwety gorzej bo oboje moga sobie porozmawiac twarza w twarz i moglo sie skonczyc naprawde jakims wstrzasem mózgu ale to co zrobil Gortat to przebilo wszystko - jak mozna tak nie patrzec gdzie sie biegnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porażka z Dallas na własne życzenie. Z PO można już się pożegnać, choć w sumie to było wiadome od jakiegoś czasu.

To dobra wiadomość dla polskiej kadry.

 

Btw, na następny sezon chcemy porządnego SG! Carter już nawet wolnych nie trafia...

 

Edit: Właśnie zauważyłem(bo meczu od początku nie oglądałem), że Gortat startował. Do tego dostał 40(!) minut, a Lopez 5... Czyżby koniec z kampanią na 6th mana?

Whatever, MG chyba jest wniebowzięty, 40 minut... W Magic nawet o takich minutach nie mógłby marzyć. Z drugiej strony musiał się szybko odzwyczaić od częstego zwyciężania, choć choć chyba się domyśla ile Olando ugra w PO...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.