Skocz do zawartości

Gortat/1st for Hedont ? YES. WE. DID.


Bastillon

Rekomendowane odpowiedzi

 

Skrót Marcina z meczu z Magic... tak się zastanawiam na ile ten jego midrange jumpshot jest consistent, bo jak na razie widać, że Marcin uczynił mega progres jeśli chodzi o skuteczność w tym względzie, a i sama technika rzutu, jak na wysokiego nie razi, aż tak w oczy.

 

Czy Marcin ma potencjał na bycie graczem stylowo podobnym do K. Garnetta? duzy impact w obronie + zbiórki, niewyparzona gęba/naiwna szczerość, i skuteczny jumpshot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, bo El jest patriotą i nie lubi murzynów ;]

dokładnie chociaż do murzynów tam znowu nic nie mam po prostu utożsamiam się z uciśnioną rasa białych w NBA :)

a co do wariata to gdyby napisal "marcin jest najlepszy a dwajt chapie dzide bo jest glupim nigga" to bym sie nie pytal dlaczego

chciałem żeby nie było to aż tak oczywiste :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gortat jest lepszym podającym niż Howard, więc z tego tytułu ma większe szanse. Niedawno Gortat w meczu z Denver mial 14 pktow 18 zbiorek 4 asyst 3 przechwyty 2 bloki w 29 minut.

Sądze, że przy 40 minutach Gortat mialby szanse zrobić 5x5.

 

Skoro w 29 minut zrobił tyle, to powiedz dlaczego nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądze, że przy 40 minutach Gortat mialby szanse zrobić 5x5.

Tak? Ciekawe co na to Lopez?

To że Gortat zaczął rozpierdalać, to widać, szkoda tylko że PHX z taka grą jaka prezentują nie wejdą nawet do PO. Czy jak Czajnik nie grał, to PHX przegrało 4 mecze, wrócił i trach, wygrana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak bo klasa zespołów jak Nuggets Magic Rockets i Hornets jest taka sama jak Warriors...

W dodatku grając bez Nasha i Frye'a dwóch zawodników z S5...

 

A co Lopez ma do gadania?

 

PHX ciągle ma szansę na PO są tylko 2 mecze z Grizzlies, więc teraz będą kluczowe mecze i zobacyzmy jak to się potoczy, dodając do tego poziom zachodu... to żałuje że PHX nie grają na wschodzie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, ze PHX są nieobliczalni w c***, raz potrafią przegrać ze stosunkowo słabszą drużyną, a raz wygrać z lepszą. No i w lutym przegrali tylko 3 mecze, w marcu 3 mecze... wygrali :?

 

Teraz kolejno w marcu - LAC, LAL, Toronto, NOH, Dallas, Sacto, OKC.

Kwiecień - LAC, SAS, CHI, MIN, NOH, Dallas, MIN, SAS

 

oj k**** ciężko, cięzko :D 15 meczy do końca sezonu, z takim rozkładem i grą to ja niestety w PO ich jakoś nie widzę :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z niecierpliwością czekam na mecz z Clippersami.

Po pierwsze chce zobaczyć pojedynek Mo z nashem i cos czuje że Steve dostanie nieźle po dupie. No i Gortat vs Jordan. ostatnio troche zajarałem się tym zawodnikiem, bo koles ładuje wszystko co się da. Gra efektownie i jestem ciekaw jak poradzi sobie Hummer. Jezeli Clippers wygra ok, jezeli PHX to troche zdziwie się, ale bez przesady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.