Skocz do zawartości

Gortat/1st for Hedont ? YES. WE. DID.


Bastillon

Rekomendowane odpowiedzi

ja mysle ze Dwight bedzie mial problemy z Gortatem, o ile tylko ten nie bedzie w foul trouble. ciezko powiedziec.

No własnie ja nei wiem, Dwight najbardziej jak ma problemy to z takimi "zwalistymi" centrami, albo takimi co sa smooth w ataku jak Pau czy Big Al, przeciwko atletycznym gością zazwyczaj wypada dobrze bo w tym aspekcie cięzko go przebić, co nie zmienia faktu że mam nadzieję iz Marcin zagra bardzo dobre zawody, ale jednak Magic muszą wygrać los Jazz leży mi na sercu przedewszystkim :)

smooth i Big AL to chyba nie miałeś an myśli Ala Jeffersona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mysle ze Dwight bedzie mial problemy z Gortatem, o ile tylko ten nie bedzie w foul trouble. ciezko powiedziec.

No własnie ja nei wiem, Dwight najbardziej jak ma problemy to z takimi "zwalistymi" centrami, albo takimi co sa smooth w ataku jak Pau czy Big Al, przeciwko atletycznym gością zazwyczaj wypada dobrze bo w tym aspekcie cięzko go przebić, co nie zmienia faktu że mam nadzieję iz Marcin zagra bardzo dobre zawody, ale jednak Magic muszą wygrać los Jazz leży mi na sercu przedewszystkim :)

smooth i Big AL to chyba nie miałeś an myśli Ala Jeffersona?

Przecież Al Jefferson to wymiatacz, świetny lider i top 10 kandydatów do MVP, nie jesteś na czasie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mysle ze Dwight bedzie mial problemy z Gortatem, o ile tylko ten nie bedzie w foul trouble. ciezko powiedziec.

No własnie ja nei wiem, Dwight najbardziej jak ma problemy to z takimi "zwalistymi" centrami, albo takimi co sa smooth w ataku jak Pau czy Big Al, przeciwko atletycznym gością zazwyczaj wypada dobrze bo w tym aspekcie cięzko go przebić, co nie zmienia faktu że mam nadzieję iz Marcin zagra bardzo dobre zawody, ale jednak Magic muszą wygrać los Jazz leży mi na sercu przedewszystkim :)

smooth i Big AL to chyba nie miałeś an myśli Ala Jeffersona?

To chyba właśnie powinieneś być z PHX by Utah miało wyższy pick w drafcie i większe szanse w loterii?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gortat dobrze w c*** broni Howarda 1 na 1, chyba tylko w jednej akcji dał się ograć. W ataku - pewny dziś jumper, a także post moves (jak do tej pory).

 

Dowdell - co to k**** za ceglarz?! Jego rzuty po pickach nawet nie dotykają obręczy, a on ciągle próbuje...

 

Btw. nie wiecie czy Gentry może jest gejem? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba właśnie powinieneś być z PHX by Utah miało wyższy pick w drafcie i większe szanse w loterii?

Loterię już mamy więc podziękuję jednak Magic za wygraną

smooth i Big AL to chyba nie miałeś an myśli Ala Jeffersona?

Jasne że nie, wiadomo nie od dziś ze Al to drewno podkoszowe jakich mało :evil:

Brak PO byłby zbawienny dla Jazz Elwariato, w dłuższej perspektywie napewno.

Ani w dłuższej ani w krótszej, walka w play off sporo daje takiej młodej i niezgranej ze sobą ekipie, charakter kształtuje itd. a skoro o pici się amrtwić nie musimy przez najblizsze lata to tym bardziej nie będe mówił ze zależny mi na nie awansowaniu.

 

A co do samego meczu to chyba Gentry jest fanem Sloana, tak patrze po taktyce bronienia obwodu, Marcin ładny mecz ale jeszcze nie teraz to udowodnienie swoje wyższości Drwalowi, co najwyżej SVG pokazał ze moze lepiej było nim pograć na pf skoro tak ładnie mu te jumperki siedziały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mecz bez echa

 

nieprzydatnosc Robina vs Howarda mnie mega zaskoczyla tzn. wiedzialem ze jest w sumie kolkiem i to grajacy z urazami ale dawno nie widzialem pierwszopiatkowego centra totalnie nie wiedzacego co ma robic

 

na jego tle MG wypad rewelaCYJNIE choc dalej wnerwia mnie ten system zostawiania Howarda i pomocy dla malego gracza.

wyglada to czasem na mocno niepotrzebna reakcje ( kilka akcji uwazam ze ZUPELNIE niepotrzebne przejecia) gdzie rotacja byla nastepujaca:

 

MG na malego, maly na Howarda ale z pomoca PF, PF Magic niekryty ...

tylko ulomnosc PG Magic caly czas z pilka sprawil ze nie bylo loba do Howarda lub natychmiastowej akcji przez PF

 

dodatkowo MG z tym przejmowaniem wydawal mi sie jakby robil to z zasady ZAWSZE a nie wtedy gdy potrzeba!!!!!

 

mnie to wkurwia bo to takie bezmyslne, w wielu przypadkach choc przyznac musze ze z Magic jakos nie widzialem zbyt wielu konsekwencji...

 

lubie Marcina, jego obrone 1on1 ale w tych przekazaniach i wybiegnieciach za linie 3 to juz nie wiem

 

UCZULONY JESTEM I PRZESADZAM czy jest to dalej brak postepu MG?

 

jak oceniaja to fani Suns? i inni obserwatorzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodatkowo MG z tym przejmowaniem wydawal mi sie jakby robil to z zasady ZAWSZE a nie wtedy gdy potrzeba!!!!!

 

mnie to wkurwia bo to takie bezmyslne, w wielu przypadkach choc przyznac musze ze z Magic jakos nie widzialem zbyt wielu konsekwencji...

 

lubie Marcina, jego obrone 1on1 ale w tych przekazaniach i wybiegnieciach za linie 3 to juz nie wiem

 

UCZULONY JESTEM I PRZESADZAM czy jest to dalej brak postepu MG?

 

jak oceniaja to fani Suns? i inni obserwatorzy?

 

tego nie wiemy ale byc moze po prostu takie jest zalozenie trenera, zeby marcin w taki wlasnie sposob zachowywal sie przy wyjsciach na gore. byc moze trener zalozyl ze pg orlando jest na tyle uposledzony ze jest to ryzyko warte podjecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn. meczu nie oglądałem ale mi się podoba właśnie to wysokie krycie rozgrywającego przeciwnej drużyny. Z reguły wychodzi to na plus drużynie. Pod tym względem naprawdę wyjątkowy C.

W Orlando tego nie robił i kończyło się to tym że odpuszczając rozgrywającego ten mógł swobodnie sobie rzucać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn. meczu nie oglądałem ale mi się podoba właśnie to wysokie krycie rozgrywającego przeciwnej drużyny. Z reguły wychodzi to na plus drużynie. Pod tym względem naprawdę wyjątkowy C.

W Orlando tego nie robił i kończyło się to tym że odpuszczając rozgrywającego ten mógł swobodnie sobie rzucać.

jest to o tyle dziwne ze mimo ze wyglado to glupio i niepotrzebnie to jego wysoko uniesione lapy chyba rzeczywiscie zaslaniaja PG przeciwnika kat widzenia na wysokiego gracza pozostawionego i wychodzi z tego malo zlego dla druzyny MG w sumie

inaczej to widac z gornej kamery a inaczej chyba pod rzeczywistym katem z parkietu i stad jestem w stanie zrozumiec fakt ze jest to duzo lepsze dla obrony niz widac z daleka w TV

 

robil to raz za razem a moze wyszlo z tego 3 dobre akcje Magic

 

nie dopisywalbym jednak tego do taktyki pod slabego kreatora Nelsona bo robil to Marcin i vs inni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smieszne komenty z orlandosentinel odnosnie wczorajszego meczu

 

"I said, 'Stan, I know all their plays,'" said Richardson, the ex-Sun who then turned part-coach, part-player. "I'll tell you what: We didn't need a scouting report."

 

"It was fun," Howard said. "To see March and MP, we're just happy we got a win…I knew (Gortat) was going to shoot all jump-shots. Every day in practice, when gets the ball, it's the first thing he does. Wherever he is."

 

"We knew we had to go at each other but, yeah, there was a lot of hugging and kissing." said Turkoglu, laughing,

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.