Skocz do zawartości

Gortat/1st for Hedont ? YES. WE. DID.


Bastillon

Rekomendowane odpowiedzi

w Orlando nie rzucal jumperow wiec co mu mialo wpadac ? :lol:

nikt cie tutaj nie posadza o miano nabijacza, szczegolnie jak obok jest dwutygodniowy topic z 75 stron dyskusji, ale moglbys czasem obejrzec mecz i nie pierdolic bzdur o Gortacie. to jest bardzo atletyczny center bazujacy na swoich warunkach i z mierna technika. jego jumper jest ok, ale szalu nie ma. jak jest wolny to trafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gortat nie ma takiej lekkości gry

Say what!? k****, przecież z tego co pamiętam Gortat jest jednym z najszybszych zawodników w swoich wymiarach :roll: lekkość gry? co przez to rozumiesz? Przecież on w obronie zapierdala jak głupi, czasem w ataku zdaży mu się szkolny błąd, ale tak ma każdy. Śmiesz twierdzić, że taki Bogut, Biedrins, Mozgov, Erden, Krstic czy inni biali centrzy mają tą lekkość, której Gortat nie ma? :D cmon d00d :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gortat nie ma takiej lekkości gry

Say what!? k****, przecież z tego co pamiętam Gortat jest jednym z najszybszych zawodników w swoich wymiarach :roll: lekkość gry? co przez to rozumiesz? Przecież on w obronie zapierdala jak głupi, czasem w ataku zdaży mu się szkolny błąd, ale tak ma każdy. Śmiesz twierdzić, że taki Bogut, Biedrins, Mozgov, Erden, Krstic czy inni biali centrzy mają tą lekkość, której Gortat nie ma? :D cmon d00d :roll:

Dołożyłbym nawet kilku czarnych bez lekkości z bliźniakami na czele i kilkoma przepłaconymi kłodami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do jutrzejszego meczu.

Orlando mimo spadku formy powinni wygrać z Suns, którzy nie radzą sobie za dobrze. Co do pojedynku Gortat/Howard. Nie stawiałbym Gortata na straconej pozycji. Przez kilka lat razem trenowali, więc znają obaj swoje słabe i mocne strony. Walka pod koszem bedzie wyrównana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mysle ze Dwight bedzie mial problemy z Gortatem, o ile tylko ten nie bedzie w foul trouble. ciezko powiedziec.

No własnie ja nei wiem, Dwight najbardziej jak ma problemy to z takimi "zwalistymi" centrami, albo takimi co sa smooth w ataku jak Pau czy Big Al, przeciwko atletycznym gością zazwyczaj wypada dobrze bo w tym aspekcie cięzko go przebić, co nie zmienia faktu że mam nadzieję iz Marcin zagra bardzo dobre zawody, ale jednak Magic muszą wygrać los Jazz leży mi na sercu przedewszystkim :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mysle ze Dwight bedzie mial problemy z Gortatem, o ile tylko ten nie bedzie w foul trouble. ciezko powiedziec.

No własnie ja nei wiem, Dwight najbardziej jak ma problemy to z takimi "zwalistymi" centrami, albo takimi co sa smooth w ataku jak Pau czy Big Al, przeciwko atletycznym gością zazwyczaj wypada dobrze bo w tym aspekcie cięzko go przebić, co nie zmienia faktu że mam nadzieję iz Marcin zagra bardzo dobre zawody, ale jednak Magic muszą wygrać los Jazz leży mi na sercu przedewszystkim :)
Brak PO byłby zbawienny dla Jazz Elwariato, w dłuższej perspektywie napewno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.