Skocz do zawartości

Gortat/1st for Hedont ? YES. WE. DID.


Bastillon

Rekomendowane odpowiedzi

witam k****. Vince "free throw line" Carter, zeby tak przejebac mecz to trzeba miec zakodowane w genach,

pierw wyjebac go z bench, przetrzymac do konca sezonu ( czyli to konca RS bo innej opcji z tym czlowiekiem nie ma) ,latem upozorowac wypadek a jego zwloki wrzucic do Tangesu, tak by w przyszlosci iscie nie dlugiej.. nikomu juz k**** nie zaszkodzil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie oddajecie tego, że Carter trafił trójkę dzięki której była ta dogrywka.

Nash dał sobie zabrać piłkę w końcówce. Owszem Carter to cipa, ale nie przez jego FT była ta przegrana.

 

Co za szalona noc. Wpierw Heat przegrywają, potem Spurs po dupie dostają, ale potem Suns i Mavs też przegrywają. Status quo można rzec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

115-117... Carter 3 FTs. bylem PEWNY ze spierdoli. 1/3 :]

co za cipa :|

FT w clutch to nie jest z pewnością jego mocna strona, bo już któryś raz widze, jak pierdoli wolne, nigdy od kiedy go oglądam nie widziałem, żeby trafił całą serie, zawsze było 1/2 0/2 1/3... Szkoda, że nie trafił przynajmniej dwóch. Za to wcześniej zajebista trójka w końcówce, gdy przegrywali trzema.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grant Hill 40 min 5 fauli 4 tov 0-6 0 pts :mrgreen:

No jak miał udany mecz z indianą to nie oznacza że zawsze tak będzie, ale bez kitu dziadek hill sie nie postarał

Gortat zagrał swietny mecz. 20 pkt. wychodzac z ławki. jedyne kto może mu zagrozić do nagrody 6th man jest chyba Odom. Szkoda że Słońca przegrały ten mecz bo licze na udział ich w PO. Spokojnie jeszcze zostało troche meczy. Aj memphis wygrało ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ladnie sie sytuacja skasztanila. jakos nie chce mi sie wierzyc w mozliwosc wyprzedzenia grizz czy ptb. moze ktos powiedziec jak powazna jest kontuzja cp3, bo wyglada na to, ze pierwszymi do odstrzalu sa teraz wlasnie noh. do tego jeszcze czajnik sie polamal i teraz pytanie, czy z zwiazku z tym jestesmy w dupie czy nie? jak dla mnie Pietrus w s5 daje o wiele lepsza D, wcale nie gorszy rzut, stawiam ze to moze wyjsc suns na dobre. dzis rox u siebie nie ma innej opcji tylko win, Marcin pierdolnij jeszcze z 10 dd do konca regulara i nagroda sxzmana jest Twoja.

 

to pisalem ja, Andrzej z Limanowej

 

edit: z tym Pietrusem to moze troche przesadzilem bo Frye robil z takiego PFa na wozku, Air France lepszy w tym wzgledzie nie bedzie.. jest jakies mieso Pf/C w FA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z wiadomych przyczyn w tym sezonie oglądam prawie wszystkie mecze Suns.

mam pytanie do kibiców Suns.

 

co takiego narobił w przeszłości Robin Lopez ,że nie wchodzi nawet na chwilę w czwartej kwarcie?

 

p.s. Lorak ma szczęście ,że gramy w drafcie na dzisiejszych zasadach bo to co się stało w przedostatniej akcji z Nashem pod koniec regulaminowego czasu to działoby się we wcześniejszych latach. tak z drugiej strony to był faul.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie narobił, Frye i Gortat są lepsi/pewniejsi to grają czwarte kwarty.

 

Nasha tam faulowali, ale nie zdziwił mnie brak gwizdka, jak oglądałem w tym sezonie z 7-8 razy OKC, to naprawdę parę razy sędziowie stanęli na głowie, żeby umożliwić im wygraną. Nie żebym się tu awanturował i zrzucał porażkę na sędziów (prędzej na Cartera), jeden W czy L to nic strasznego, po prostu stwierdzam fakt. No i Durant wybił Frye'owi bark przy zagraniu w którym nie odgwizdano faulu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.