Skocz do zawartości

Gortat/1st for Hedont ? YES. WE. DID.


Bastillon

Rekomendowane odpowiedzi

Minnesota ? Ściągają Rubio, mają Ridnoura. Biorą Nasha na rok, tak jak mają to w planie, Nash robi za nauczyciela, podciąga tą drużynę do niebotycznego bilansu 25-25 w okolicach ASG. Oni grzecznie i zgodnie z umową wykupują jego kontrakt. Potem Celtics, zainteresowani każdym graczem po buyoutcie biorą go, i razem z resztą dziadków atakują mistrza.

 

Minnesota kończy sezon z 32-50.

 

Nash odpada w półfinale konferencji z Chicago Bulls.

 

PHX dostaje Irvinga, dalej grają radosny bilans i ledwo wchodzą do play-off, albo nie. Oddają kolejnych swingmenów za picki w 1 rundzie draftu, aż w końcu zostanie im Warrick i Childress, których nikt nie chce. Dudley w tym czasie sieka 18 ppg, a Gortat notuje w sezonie 50 DD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minnesota ? Ściągają Rubio, mają Ridnoura. Biorą Nasha na rok, tak jak mają to w planie, Nash robi za nauczyciela, podciąga tą drużynę do niebotycznego bilansu 25-25 w okolicach ASG. Oni grzecznie i zgodnie z umową wykupują jego kontrakt. Potem Celtics, zainteresowani każdym graczem po buyoutcie biorą go, i razem z resztą dziadków atakują mistrza.

 

Minnesota kończy sezon z 32-50.

 

Nash odpada w półfinale konferencji z Chicago Bulls.

 

PHX dostaje Irvinga, dalej grają radosny bilans i ledwo wchodzą do play-off, albo nie. Oddają kolejnych swingmenów za picki w 1 rundzie draftu, aż w końcu zostanie im Warrick i Childress, których nikt nie chce. Dudley w tym czasie sieka 18 ppg, a Gortat notuje w sezonie 50 DD.

Nie tylko ja dzisiaj ostro chlałem. Chociaż nie, w porównaniu do Ciebie ja nie nie chlałem ostro, a wręcz z pełną kulturą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem świeżo po meczu PHX z Rapsami, a mam do powiedzenia jedno:

Gortat rozkurwił system

Ponad 3/4 meczu skutecznosć 100%, double-double na koncie, 5 zb. w ataku itd. mam gdzies że nie zaczyna w S5. Jak ma grać po 30 min. Powooli pracuje na nagrode 6th man player

 

Pamietam jak w tamtym sezonie mówiłem że gortat szybko zakonczy swoja przygode z NBA. Jak bardzo sie myliłem. Super oby tak dalej.Do do samej gry PHX, skutecznosć Nasha dzisiaj to katastrofa 2/15 z gry no ale pare ładnych podan miał. Na początku zaszalał Fry pare trójek rzucił no i potem już Suns na luzie grało.

Raptors przez cały mecz rzuciło 1 tróje! łohohohho zaszaleli

 

Liczyłem na to że Utah przegra i bedzie mniejsza strata, ale cóż nie udało sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://basketball.realgm.com/wiretap/211516/Nash_Wont_Be_Ring_Chaser_But_Puts_Dallas_Reunion_In_Different_Category

 

prawdziwy superstar, nie jak te placzki dzisiejsze :D

 

co nie zmienia faktu ze Nash + Nowitzki dobrze wykorzystywani i z defensywnym supportem to kosmos. to by bylo dobre.

Marzy mi się Steve+Marcin za Beaubois+Chandler+picki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie oglądałem mecz PHX.Po dogrywce, ale sie udało. Maszerują powoli do PO. Jazz przegrało, Memphis długo nie potrzyma. Co do meczu to Lopez za szybko faule łapie. Wczoraj 3 w 6 min, dzisiaj 2. Gortat nieźle 17 pkt. 11zb, czyli powtórka z rozrywki, zadebiutował Brooks, niewiele ale cos rzucił. Hill zajebiście rozkurwił.Czajnik buzzer beater. Dawno nie oglądałem takiego zaciętego meczu.

 

I taka mała tabelka, staty Gortata:

 

Season Team G GS MPG FG% 3p% FT% OFF DEF RPG APG SPG BPG TO PF PPG

10-11 PHX 29 1 26.2 0.569 1.000 0.772 1.7 6.6 8.2 0.8 0.5 1.0 1.1 2.5 11.0

10-11 ORL 25 2 15.8 0.543 0.000 0.667 1.5 3.2 4.7 0.7 0.3 0.8 0.7 2.1 4.0

 

Czyli jak dostanie 10 min wiecej, to będzie po 20 pkt. i 12 zb notował ? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem w temat Gortat predykszyns i generalnie pare osób było bardzo blisko tego co wykręca Gortat.

Ja osobiscie jestem pod dużym wrażeniem gry Marcina. Początki były trudne ale wdrożył się w system, nabrał pewności siebie i jego regularność naprawde mnie zadziwia. Myślałem, że jego cyferki bardziej wynikać będą z sinusoidy meczy 20/12 i jakis 4/4 a nie regularnego poziomu +10 pkt, +/-10 reb i +50fg% .No i myśle, że już można przyznać, że ten jego jumper jak na wysokiego nie jest taki tragiczny, a wręcz wraz z nabraniem pewności siebie można powiedzieć, że jest solidny.

Ciekawi mnie czy dostanie jakieś punkty w głosowaniu na 6th mana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bd oceniał gry Gortata w meczu z Nets. Zagrał dobrze, szczególnie w ataku, ale na tablicach nie poszalał.

Co do samego PHX, ogólnie fajnie że wygrywają, wyprzedzili już Jazz i są o krok od PO. Tylko że jak PHX bedzie grać tak ajk w ostatnich 2 meczach to przepraszam bardzo ale wypierdalać mi z PO. Z drużzynami przęciętnymi wygrywać po buzzer biterach? Powinnie wygrywać z co najmniej 10 pkt. przewagą. Suns musi to zmienić bo daleko tak nie zajedzie, przyjada np do Memphis i dostaną taki wpierdol i papap PO.

 

Ciekawi mnie czy dostanie jakieś punkty w głosowaniu na 6th mana?

A ilu jest zawodników wychodzących ławki i mających w prawie każdym meczu double-double?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtas napisał(a):

Ciekawi mnie czy dostanie jakieś punkty w głosowaniu na 6th mana?

 

A ilu jest zawodników wychodzących ławki i mających w prawie każdym meczu double-double?

Niby tak ale cyferki psuje troche epizod w Orlando a poza tym konkurencja dosyć mocna: Big Baby, Odom, Tadzik Young, Hill, Gary Neal, J.R. Smith, Harden, Ibaka i jeszcze paru by się pewnie znalazło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtas napisał(a):

Ciekawi mnie czy dostanie jakieś punkty w głosowaniu na 6th mana?

 

A ilu jest zawodników wychodzących ławki i mających w prawie każdym meczu double-double?

Niby tak ale cyferki psuje troche epizod w Orlando a poza tym konkurencja dosyć mocna: Big Baby, Odom, Tadzik Young, Hill, Gary Neal, J.R. Smith, Harden, Ibaka i jeszcze paru by się pewnie znalazło.

abstrahując od Gortata i nawiązując do 6th mana: jakby posadził Lebrona na ławkę i wpuszczał po 3 minutach meczu i by grał po 40 minut dalej to by był rezerwowym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

abstrahując od Gortata i nawiązując do 6th mana: jakby posadził Lebrona na ławkę i wpuszczał po 3 minutach meczu i by grał po 40 minut dalej to by był rezerwowym?

Według zasad wybory 6th mana to nie ma o czym gadać.

 

Zresztą z jakiegoś powodu Gortat wchodzi z ławki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne, zajebisty lider, palce lizac. Garnek zrobil z Fraya suke na wylacznosc, to w obronie. W ataku pokrylby go Vujacic, w ogole co sobie wyobrazali Suns biorac Brooksa, jak widac golym okiem, ze to raczej brakuje PFa. Moze c*** wie, Gantry chce zrobic z PHX drugie Magic dla ubogich? Zeby sie tylko nie zamienil w SVGalgana, ale nawet juz worst coach ever wie, ze tak sie nie da i gra Bassem. Do tego k**** Lopez, swiezo po NJN Tor smiem watpic czy ich matka nie wali w c***a.. Batman i ciec Robin, baĺlhandling gorsze nawet od Gortata, zero hustle (jeden blok z pomocy na tydzien), zero mozgu, pizda total. Zastanawiam sie, co sobie o tym mysli nasz Marcin.

 

Wlasnie, Gortat. Wbrew zdaniem znafcuff wszelkich, ja po prosu szczerze mu kibicowalem od zawsze, od momentu jak tylko przyszedl do nba. Gdy przeszedl do Suns cieszylem sie jak glupi. Poczatek mial na maxa trudny, w szczegolnosci gdy empirycznie doswiadczyl inwalidztwo defensywne swoich nowych kumpli, ktorzy pojecia rotacja w obronie nie slyszeli od wakac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za telefon juz drugi raz mi pol tekstu zwinal wpizdziet..

 

Wracajac do tematu jestem niemal pewiem, ze min. czwarta kwarta w meczu z Celtics to w duzej wiekszosc zasluga Gortata, oczywiscie jesli chodzi mobilizowanie do defensywy i wplywu na nia sama. Po prostu mozna powiedziec ze frashman robi z gowna dobra obrone i jestem na prawde zniesmaczony tym, ze tak malo osob wypowiada sie na temat gry Marcina, analizuje, co najwyzej wpierdoli sie ktos z Joshem Smithem, czterech oszolomow mu tu bedzie wturowac, tak sobie popierdola przez 3 strony, a potem 13letni Andrzej czytajac cos takiego uzna, ze chyba przesadzil z tymi dopalaczami. DAjCIe ZYc, nie robcie syfu z ostatniego forum w tym smutným kraju! zreszta i tak pewnie nikt tego nie przeczyta, bo wiekszosc jest zajeta biegunka Olajuwona i hemoroidami Garvina.

Brooks jest fajny, na pewno daje nam spory impact jego szybkosc, zwinnosc i truja moze byc niedoprzecenienia w tej krwawej wojnie o 8seed. Mam nadzieje, ze dogada sie z Marcinem w ataku, zeby nie nawalal z dyszki co zaslona. moze byc jednak nie tak Tragicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.