Skocz do zawartości

Gortat/1st for Hedont ? YES. WE. DID.


Bastillon

Rekomendowane odpowiedzi

No to obejrzałem sobie dziś mecz PHX z DAL no i Gortat dostał mniej minut ale moim zdaniem pokazał się z dobrej strony. W ciągu 16 min zdobył 9 pkt. 6 zb 4/7. Za to o wiele lepiej zagrał Lopez był lepszy w obronie no i w atku też radził 13 pkt 13 zb eval 24.Kurde oddala się I skład dla MG. szkoda że Marcin nie zdobył double-double kolejnego.

 

Pierdoły piszesz. To Gortat jest C no. 1 w PHX. Lopez miał dzisiaj dobry dzień, ale i tak nie był lepszy od Marcina. Co do obrony to grał jak grał, nie bronił niczego w postcie, trafił mu się blok blok na jakimś niskim. Jedyna wyższość Lopeza nad MG to hustle w ofensywie co owocuje zbiórkami. Marcin często nie leci do dobitek z takim zaangażowaniem, a szkoda. Dzisiaj jak zobaczył, że Gentremu coś odpierdoliło, to zaczął bardziej latać bodajże w 3Q.

A co by to kolejne double-double mu dało, albo drużynie? Nagłówek na polskich serwisach sportowych? Kaman...

 

Gentry poleciał dzisiaj ostro z koxem. RoLo zagrał te swoje wymarzone minuty, w sumie grał dobrze, ale ja go widzę w takiej roli jak wcześniej - 15 min, dobre wejście, hustle w off, a potem wchodzi Hammer. Ale do czego zmierzam - chodzi o to, co ten kołcz zrobił w 4Q. Wystawił po raz kolejny jakiś mega niski skład i co on sobie myśli? Czandla szalał przy zbiórkach i ostatecznie dzięki właśnie tej genialnej strategii to właśnie on zdobył punkty przesądzające o losach spotkania. Ktoś z Was w ogóle ogarnia, dlaczego Alvin poczynił taki ruch? A tak, gdyby Gortat był na parkiecie, to pewnie by to zebrał. Anyway, gdyby został wpuszczony w 4Q na grę z Nashem to może inaczej by to poszło. A tak po raz kolejny lipa, a było blisko...

 

Następna kwestia - Suns bez Nasha. To jest na prawdę tragedia. Wiadomo, w tej drużynie wszystko jest ustawiane pod niego itd, ale no bez przesady. Przy Nashu prawie każdy zmiennik wyglądałby mizernie, ale Dragic na prawdę nie umie rozgrywać. Co o tym myślicie? Sądzicie, że władze Suns szukają jakieś dobrej "alternatywy"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile razy Gentry próbuje grać smallballem, tyle razy przejeżdża się na tym.. Ciekawe ile jeszcze musi jeszcze przybyć kaktusów w Arizonie, kiedy sobie Alvin zda z tego sprawę (btw odnośnie tego imienia, oglądał ktoś Sprzedawcę cadillaców? :D - Musisz wymyślić sobie jakieś imię.. - Alvin. - Alvin? Jak ta wiewiórka? :D )

 

na realgm kolejni userzy poważnie chcą brać od Cavs 2 letni kontrakt Jamisona.. Jestem przerażony. Mam nadzieję, że to fani z Ohio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(a szczególnie do twojego czepiania się pojedynczych rzutów i ignorowania większości innych)

Ignorowania której "większości innych"?

większości celnych. bo Gortat nawet wtedy miał w okolicach 58 TS%, a ty się czepiałeś jakichś pojedynczych baboli, które zdarzają się każdemu.

 

co do tej próbki, to jeśli nie akceptujesz znaczenia roli w drużynie, a tym samym tego, co było w orlando vs to, co jest w phoenix, czyli komfort psychiczny, ogranie, częstotliwość rzutów, to ja się poddaję i poczekam do końca sezonu. wtedy próbka suns (4 miesiące vs...) powinna ilościowo być bardzo podobna do próbki z magic (... dwa lata z kawałkiem!), więc nie będziesz miał już żadnej wymówki.

 

 

 

Blisko kosza jak jest lekko contestowany (nie kurna turnaroundy), dalej tylko jak jest wolny (tu nie ma zastrzeżeń, bo rzuca tylko takie),

rzuca też gdy nie jest wolny, choćby w jednym z tych dwóch ostatnich meczów przeciw jazz rzucał (i trafiał) jumpery contestowane przez Jeffersona.

 

Ktoś z Was w ogóle ogarnia, dlaczego Alvin poczynił taki ruch?

może dlatego, że uznał, iż Gortat zawodził w obronie. tzn. przy pickach to trudno ocenić czy wina była jego, czy ogólnie suns nawalali, ale mavs w ten sposób sporo punktów zdobyli. poza tym Nowitzki też trochę ogrywał Gortata (chociaż Dirk to ogrywał dziś każdego), więc to mogło wpłynąć na decyzję Gentry'ego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla tych co nie widzieli:

 

http://www.brightsideofthesun.com/2011/ ... is-ceiling

 

Defensively, he ranks in the top 30% in pick and roll defense against ball-handlers and isolation defense. He's average (around 50%) in defending the roll man or post ups. He's very poor (bottom 10%) defending spot-up shooters.

stad tez problemy z dirkiem, boozerami itd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

(a szczególnie do twojego czepiania się pojedynczych rzutów i ignorowania większości innych)

Ignorowania której "większości innych"?

większości celnych. bo Gortat nawet wtedy miał w okolicach 58 TS%, a ty się czepiałeś jakichś pojedynczych baboli, które zdarzają się każdemu.

 

Haha, podobno rozmawialiśmy o jumperach panie krętaczu. Moar of this!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

większości celnych. bo Gortat nawet wtedy miał w okolicach 58 TS%, a ty się czepiałeś jakichś pojedynczych baboli, które zdarzają się każdemu.

 

Haha, podobno rozmawialiśmy o jumperach panie krętaczu. Moar of this!

ty wtedy mówiłeś i o jumperkach i o przestrzelonych rzutach spod kosza, więc o co ci teraz chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo przecież rozmawiamy cały czas o jego jumperkach

ty wtedy mówiłeś i o jumperkach i o przestrzelonych rzutach spod kosza, więc o co ci teraz chodzi?

Od przedwczoraj rozmawiamy o jumperach, miesiąc temu również rozmawialiśmy o jumperach, tak więc skąd i po co w środku akapitu traktującego również o jumperach nagle wylatujesz z jakimiś "pojedynczymi rzutami" i 58% TS, skoro nawet sam mówisz, że rozmawiamy tutaj o jumperach? Hę hę hę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtedy: krytykowałeś jego przestrzelone airballs z 4 metrów, spudłowane turnaroundy a także farfocle spod kosza.

teraz: przypomniałem o tym twoim czepianiu się pojedynczych wpadek przy jednoczesnym ignorowaniu całej reszty dobrych rzutów. na twoje pytanie o to przywołałem TS, ale widzę, że posłużenie się skrótem myślowym było błędem i teraz będziesz się tego czepiał, gdyż jest to dla ciebie ostatnia deska ratunku. jak sobie chcesz, widać przecież już w kolejnym poście, że nie skupiasz się na meritum, lecz próbujesz mi dokopać. fakt jednak pozostaje faktem bez względu na to, jak mocno będziesz próbował od niego odwrócić uwagę: Gortat rzuca jumperki znacznie lepiej niż myślałeś, co przeczy twojemu przedwczesnemu obwieszczeniu, że, cytuję, Gortat nie umie rzucać, kropka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Gortat jest C no. 1 w PHX

Widze że kompletnie nie rozumiesz. Napisałem że nie wychodzi w I składzie, ale sam twierdze że C jest nr 1. Czytaj uważnie.

 

A co by to kolejne double-double mu dało

wole double-double niz 2 pkt i 1 zb jesli wiesz co mam na mysli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz będziesz się tego czepiał, gdyż jest to dla ciebie ostatnia deska ratunku

To nie ja obwieszczałem 2 lata w Magic, kadrę i formę rzutu Gortata jaką małą próbkę, żeby potem wyciągać wnioski na podstawie 30 rzutów.

 

O, tak jak tutaj:

 

Gortat rzuca jumperki znacznie lepiej niż myślałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że kompletnie nie rozumiesz. Napisałem że nie wychodzi w I składzie, ale sam twierdze że C jest nr 1. Czytaj uważnie.

 

Czytam uważnie.

Kurde oddala się I skład dla MG.

Pierdoły piszesz. To Gortat jest C no. 1 w PHX. Lopez miał dzisiaj dobry dzień, ale i tak nie był lepszy od Marcina.

Ty coś zasugerowałeś, a ja wyraziłem swoją dezaprobatę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty ciągle nie rozumiesz znaczenia innych warunków, komfortu psychicznego, czy częstotliwości rzutów.

 

To nie ma znaczenia, jeśli 120 rzutów to mała próbka to 30 to również za mało, choćby nie wiem jakie znaczenie nadać komfortowi psychicznemu, warunkom i tym podobnym.

 

poza tym ich nie jest 30, lecz koło 50

Ale wtedy kiedy to pisałem część z tych 50 rzutów w Suns była już oddana i zaliczona przez ciebie do "małej próbki" (czyli 102 z Magic plus kilkanaście z Suns). Kiedy to pisałem, z >9 ft Gortat miał 4/19, tak więc od tamtego dnia oddał koło 30 rzutów.

 

Ale jeśli Gortat utrzyma tyle FGA/mecz to na koniec sezonu będzie miał tyle co w Orlando i tyle też uznałeś za małą próbkę, ale powiedzmy, że biorąc pod uwagę jego rolę, będzie już można uznać 100 rzutów za ilość wystarczającą. Ale to będzie na koniec sezonu, a nie miesiąc po tym jak jedyne co miałeś w tej kwestii do powiedzenia, to że trzeba poczekać na więcej danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile razy Gentry próbuje grać smallballem, tyle razy przejeżdża się na tym.. Ciekawe ile jeszcze musi jeszcze przybyć kaktusów w Arizonie, kiedy sobie Alvin zda z tego sprawę (btw odnośnie tego imienia, oglądał ktoś Sprzedawcę cadillaców? :D - Musisz wymyślić sobie jakieś imię.. - Alvin. - Alvin? Jak ta wiewiórka? :D )

od 3 kwarty to Jim Carry narzucił Gentry'emu smallball a ten chciał się przystosować. nikt nie mógł zatrzymać Dirka na C.

 

kto jest lepszym obrońcą ,Dragić czy Nash?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie Gentry nic nie kombinował z rotacją i odnieśliśmy cenne zwycięstwo nad Atlantą. Oczywiście Suns w czwartej kwarcie znów starali się o to, aby zapewnić emocje kibicom, ale dobrze, że chociaż w końcówce trafiali systematycznie. No i Dragic nie był taki tragiczny, ba, nawet podczas jego pobytu na parkiecie w 2Q Suns mieli jakiś tam run. ;)

Strong DD Marcina równiez cieszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IIq w wykonaniu ławki była kapitalna i paradoksalnie gdy wrócił Nash (resztę ławki zatrzymał na parkiecie Gentry, widząc jak im idzie) stanęła trochę gra i przydarzyło się kilka strat. Warrick naprawdę zadziwiał, zajebiste zbiórki w ataku, coś tam pobronił i k**** jaka asysta na alleya do Marcina :shock:

Mimo tego wszystkiego i tak pizdzielce musiały dać się dogonić Hawks w ostatniej kwarcie, ale na szczęście nie przegonić i jest W.

 

Suns blisko trade'u, z Bobkami coś romansują..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.