Skocz do zawartości

Gortat/1st for Hedont ? YES. WE. DID.


Bastillon

Rekomendowane odpowiedzi

Nash ma 0 +/- te same lineup z Dragiciem i Nashem mają lepszy drtg z Nashem.

ze mnie chcesz robić idiotą czy lubisz z siebie? Nash ma gorsze drtg niż Dragić.

weź sobie zeszłoroczne PO i będzie miał kto ma wpływ na zajebistą obroną Suns ,gdy jest scouting i tygodniowe przygotowania do serii. a nie hulanka w RS gdzie każdy gra swoje.

 

Nash na pewno nie jest dziura w obronie w tym sezonie, wbrew twoim irracjonalnym i niczym nie popartym przekonaniom.

teraz Ty się bawisz w scholastyka. nie udowodniłeś tego ,że nie jest dziurą w obronie ,ja nie jestem w stanie znaleźć danych aby potwierdzić ,że jest dziurą.

Ty potwierdzasz ,że słońce kręci się w okół ziemi ponieważ masz jedną prostą teorią ,która już dawno została obalono.

oczywiście obserwacje dla Ciebie nie mają znaczenia ponieważ nie jesteś scholastykiem.

 

Twoja hipokryzja jest najbardziej żałosną cechę.

 

i nadal odpowiedz na pytanie ,które Ci dużo wcześniej zadałem a unikasz odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak - Suns wygrali mecz defensywą, a Gortat w obronie 1 na 1 był niesamowity (być może bezbłędny). Jefferson, Fesenko - nie pamiętam, by któryś rzucił mu punkty. Dodał jeszcze DD z 2 blokami.

 

Na początku były problemy, Jazz prowadzili nawet kilkunastoma punktami, ale odpadł Kirilenko, Suns poprawili obronę i w drugiej połowie ich zdominowali. Pokazał się Deron Williams, całe szczęście, bo chyba ludzie znaleźli kozła ofiarnego. Z czystym sumieniem mogę odespać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj Deron i Nash znowu bardzo dobry defense, przynajmniej z tego co widzialem, a widzialem tylko 2 polowe.

 

Deron 9-19 i 19 pktow; dolozyl do tego 14 as i 2 tov

wczoraj Steph Curry 5-9; 12p 2a 4 tov

 

Koelner te wszystkie dane ktore przytaczam ostatnio sa bardzo dobrym argumentem na to ze obrona Nasha jest niedoceniana. to ze ja tego nie UDOWADNIAM nie znaczy wlasciwie nic, bo zadne z naszych dyskusji na tym forum nie udowadniaja niczego, conajwyzej mozemy wskazywac na pewne przeslanki i na ich podstawie wyciagac wnioski.

 

ty nie tylko nie wysunales zadnej przeslanki na to ze Nash w tym sezonie jest wielka dziura w obronie, co jest w kompletnym kontrascie do tego co "widziales", ale w ogole twoje negowanie nie ma zadnej sensownej podstawy.

 

zarzucasz mi np. ze nie odpowiedzialem ci na pytanie czy Nash w kazdym meczu broni izolacje, jakby to sie odnosilo w jakis sposob do moich danych. moze zapytaj sam siebie: "jesli bastek daje dane o slabych wystepach PG przeciwnikow, to czy moje pytanie kwestionuje obrone Nasha ?". nawet jesli Nash nie broni ich przez caly mecz na izolacjach, to nie jest to zadnym wymogiem; twoje pytanie zas nie jest zadna odpowiedzia na moje dane.

 

to ze ja przywoluje takie okrojone liczby wynika z tego ze nie ma zbyt wielu danych do wykorzystania. zeby opisac defensywe mozna uzyc boxscore przeciwnikow, +/- lub opisywac recznie tak jak Lo ten G5 Bryant vs Westbrook. ze zrozumialych powodow nie chce mi sie kazdego meczu opisywac osobno wiec to co widzialem niewiele tu pomoze. zreszta nawet wtedy skoro ty widzisz ze Nash broni fatalnie kiedy jego przeciwnicy z Kings rzucaja 10% z pola, to co moje widzenie pomoze skoro jestes slepy ?

 

dane sa poki co na moja korzysc, cokolwiek probowales stwierdzic moze byc uzasadnione tylko twoim "widzialem". nie chcesz przyjac do wiadomosci liczb, to zyj w swojej slepej sredniowiecznej ciemnocie NBA. tylko nastepnym razem nie pierdol bez sensu tylko uzasadnij cos rzeczowo. w przeciwnym razie rownie dobrze moge sobie podyskutowac z moja noga.

 

co do meczu to wreszcie Gentry zagral dluzej lineupem jaki tak dlugo chcialem. Warrick-Gortat pograli dluzej z Nashem i bardzo dobrze im to wychodzilo. strasznie mi szkoda Nasha widzac tego jelopa Lopeza marnujacego podanie za podaniem. tam naprawde przydalby sie ktos kto potrafi choc troche grac te pick and rolle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to miałeś farta Bast, że ominęła Cię 1 połowa :wink:

nie pamiętam kiedy ostatnio wygraliśmy mając mniejszą skuteczność rzutów od przeciwników, ale trzeba otwarcie powiedzieć: Suns wygrali ten mecz defensywą (27 PTS W 2 POŁOWIE! WTF?! :mrgreen:), zbiórkami i małą liczbą strat (po raz kolejny już!) Może ktoś się nie zgodzić, ale Suns obecnie pretendują do drużyny najbardziej HOT na zachodzie..

Denerwuje mnie tylko, że teraz jeszcze Grizzlies streaki łapią i jakoś nie możemy podnieść się z tego 10 miejsca w konfie, mimo zwycięstw, ale myślę, że Niedźwiadki, Portland, Hornets pękną za jakiś czas.

 

Carter ostatnio coraz mniej gra, oczywiście to dobrze, bo jest mega hujowy, ale może szykują coś? Mam taką nadzieję, bo gra szczerze mówiąc jeszcze hujowiej niż się spodziewałem, a hejtuje go od huj wie ile czasu, więc wiele nie oczekiwałem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carter za Ripa + Maxiella

to brzmi kusząco nawet. Nie zyskujemy strzelca na którym można polegać w najważniejszych momentach, ale tak czy siak absolutnie nie mamy go w postaci Cartera, a wydaje mi się, że Rip jak się rozegra to będzie stabilniejszy. Do tego lepszy defence i kreowanie gry partnerom, czyli to czego nie robi w Suns Mr.Air Canada.. Maxiell, czyli power power k**** power z ławki i:

Nash/Dragic/Dowdell

Hamilton/Dudley

Hill/Pietrus/Childress

Warrick/Frye/Maxiell

Gortat/Lopez/Frye

 

wygląda całkiem nieźle, bardzo głęboki skład i oczywiście można dalej szukać jakiś wymian. Np. bardzo potrzebują sf w Bostonie, a kogo my mamy najwięcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dane sa poki co na moja korzysc, cokolwiek probowales stwierdzic moze byc uzasadnione tylko twoim "widzialem". nie chcesz przyjac do wiadomosci liczb, to zyj w swojej slepej sredniowiecznej ciemnocie NBA. tylko nastepnym razem nie pierdol bez sensu tylko uzasadnij cos rzeczowo. w przeciwnym razie rownie dobrze moge sobie podyskutowac z moja noga.

a jakie cyfry podałeś?

podałeś wyniki rozgrywających przeciwko obronie Suns a nie Steve'a Nash'a. Steva Nash jest elementem obrony Suns. dlatego podałem Ci prostą sytuację i nie chce mi się powtarzać. numerki są zajebistą sprawą ale przede wszystkim pokazują skutek a nie przyczynę. Ty tej przyczyny nie chcesz się nawet doszukiwać. nie znajdę Ci cyferek do potwierdzenia swojej tezy ale wyślij mi linka torrent do danego meczu a ja Ci palcem wskaże w których akcjach padły punkty po błędach Nasha albo po tym ,że inni zawodnicy musieli za niego nadrabiać i im się nie udało.

 

Koelner te wszystkie dane ktore przytaczam ostatnio sa bardzo dobrym argumentem na to ze obrona Nasha jest niedoceniana. to ze ja tego nie UDOWADNIAM nie znaczy wlasciwie nic, bo zadne z naszych dyskusji na tym forum nie udowadniaja niczego, conajwyzej mozemy wskazywac na pewne przeslanki i na ich podstawie wyciagac wnioski.

wnioski równie dobrze można wyciągnąć takie ,że obrona Suns dobrze spełnia swoje zadania. ponieważ tych zawodników co podałeś to przeważnie najlepsi zawodnicy drużyny i team defense skupia się na nich. Nash jest małym elementem i z teorią ,która jest na forum ,że obronę PG można najlepiej zatuszować się sprawdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znajdę Ci cyferek do potwierdzenia swojej tezy ale wyślij mi linka torrent do danego meczu a ja Ci palcem wskaże w których akcjach padły punkty po błędach Nasha albo po tym ,że inni zawodnicy musieli za niego nadrabiać i im się nie udało.

Znajdę Ci błędy w obronie i Howarda. Pojedyńcze akcje niczego nie dowodzą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ciekawostek: w meczach, w których Gortat grał co najmniej 24 minuty, obrona suns jest na poziomie spurs!

 

oczywiście należy do tego podejść z rezerwą, bo to cały sezon SAS (53 spotkania) vs 14 meczów suns, z czego tylko 5 przeciw playoffowym drużynom (w tym LAL i celtics). ale z drugiej strony kariera Gortata w orlando sugerowała właśnie mniej więcej taki jego wpływ na defensywę, więc kto wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ciekawostek vol. 2: Gortat ustępuje tylko Lamarowi Odomowi w double-double z ławki, z tego co wczoraj komentatorzy na meczu mowili, to Gortat miał 6 double-double od przejścia do PHX, Lamar ma o jedno double-double wiecej :shock:

 

wow!

hmmm.. chyba nie sugerujesz nagrody 6th mana dla Gortata? :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

philly chętna na gortata:

 

Sam Amico writes ...

 

Philadelphia is apparently testing the market to see what it can get for Thaddeus Young. The 76ers like the reserve forward, but feel they could get a mid-first rounder for him and/or shore up the center position.

 

As I wrote earlier this month, trading Thaddeus Young would benefit the Sixers on several levels. They'd be selling him when his stock's as high as it's ever been, alleviating themselves of a difficult decision this summer when Thad becomes a restricted free agent, and hopefully filling a need.

 

As good as Young has been for the Sixers off the bench this season, he's more of a luxury than necessity. If the Sixers' front office were able to swing him for the interior defender they're desperately missing – whether it be a younger guy like Marcin Gortat, or a grizzled vet like Marcus Camby – I'd consider it a win. In my mind, Thad's an expiring contract, and nothing good will come from him finishing the season a Sixer. He'll either walk, leaving the Sixers with nothing but memories, or the Sixers will sign him to an unwarranted extension.

 

If there's any truth to rumor, I applaud the Sixers front office for recognizing the situation and at least attempting to make the right move.

 

H/T: Choopong

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ciekawostek vol. 2: Gortat ustępuje tylko Lamarowi Odomowi w double-double z ławki, z tego co wczoraj komentatorzy na meczu mowili, to Gortat miał 6 double-double od przejścia do PHX, Lamar ma o jedno double-double wiecej

 

wow!

Też to słyszałem, w takim razie skoro mówili to podczas meczu, to teraz już chyba remisuje z Lamarem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ciekawostek vol. 2: Gortat ustępuje tylko Lamarowi Odomowi w double-double z ławki, z tego co wczoraj komentatorzy na meczu mowili, to Gortat miał 6 double-double od przejścia do PHX, Lamar ma o jedno double-double wiecej

 

wow!

Też to słyszałem, w takim razie skoro mówili to podczas meczu, to teraz już chyba remisuje z Lamarem?

coś im się musiało pomylić, bo Odom ma ciągle o jedno DD z ławki więcej (8 do 7).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.