Skocz do zawartości

Gortat/1st for Hedont ? YES. WE. DID.


Bastillon

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat obrona 1na1 Gortata w pomalowanym to najlepsze co robi w PHX, gorzej jest ze zbiórkami, penetracjami niskich i pickami. Pheonix w obecnej formie to jest lepsze chyba tylko od Cavs, a i z nimi u siebie mieli problemy, a jak wiemy Cavs później dostało wpierdol 60pkt od Lakers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem mecz z Blazers i rzeczywiście obrona Gortata 1 na 1 była świetna. Gorzej już było ze zbiórkami w obronie - parę razy dał się wyprzedzić. O zbiórki w ataku walczył, w te 19 minut dwa razy się udało. MG ma świetny rzut z "hakiem" i tą metodą głównie zdobywa punkty, bo jego jumper to tragedia, nie wiem co się z nim stało, kiedyś było lepiej...

Widać było również wyraźnie, że Nash już nie szuka tak często gry z Gortatem po tych paru spudłowanych layupach. Nawet w meczu z Portland, gdy dostał piłkę pod kosz, był praktycznie czysty, aż prosiło się o lekki wsad, jak on to zwykł robić. Ale nie, rzucił od tablicy i, o zgrozo, o mało nie spudłował... Marcin, WHY?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiego frajerstwa jak w piątek to nie widziałem już dawno. Jak można przegrać mecz w którym przeciwnik rzuca 70 punktów, a samemu prowadzi się 15!!! w 3Q. Końcówka popisowa. Bynum zjebał osobistego, ale Wallace wyruchał gortata na zbiórce. Po chwili po raz kolejny myli się prince z wolnych i jest +3 dla stones. Ciężka sytuacja, ale wydaje się, że można jeszcze coś zrobić.

 

Nagle suns dostają z dupy osobistego, nash trafia. +2 dla stones. Co robi gentry? Każe rzucać za 3 channingowi, który jest hot (do tej pory 1/10 za trzy) i rzucają od razu, bez przygotowanej pozycji, z obrońcą na twarzy. Brawo gentry. Brawo Frye. Brawo suns ogólnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próba stawiania tezy, iż tylko wejście Gortata spowodowało taki run Philly jest co najmniej ... śmieszne.

 

Cała drużyna stanęła, a Philly w tym czasie akurat się wstrzeliła po początkowej niemocy...

a Gortat grał swoje screeny, i gra w D taka sama jak w innych meczach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tego, że Gortat miał -14 w 10, a bez niego było +4 nikt nie raczy zauważyć :roll:

racja.

nie chcę usprawiedliwiać Marcinka ale oglądając mecze Suns ostatnio można wywnioskować ,że ma ....pecha.

 

wchodzi na parkiet kiedy 60-letni Nash chce już odpocząć i nie raz mu się zdarzają juniorskie błędy, wchodz Dragić ,który walczy o kontrakt i rushuje cały czas. atak siada ,obrona jest tak samo słaba jak była i jest -

 

W ostatnich meczach w niewielkim stopniu, ale wcześniej tak było. Dragic jest kulą u nogi całej ławki.

dokładnie. takiego go nie kocham. zrobił się za bezczelny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądał ktoś mecz?

 

Gortat całkiem przyzwoicie 16/7 znowu 100% skutecznosci z FT tylko dlaczego po drugiej kwarcie w ktorej zdobyl 10 pktow skonczyly sie do niego podania w drugiej polowie?

 

Nie rozumiem, dlaczego nie grają z Gortatem więcej skoro to jest skuteczne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie, ogladal ktos? bardzo mnie ciekawi kto blokowal Gortata, w statach sa na nim 3 bloki, bobki zablokowaly lacznie 5 rzutow w tym Stephen Jackson 1 a po 2 Henderson i Livingston.

 

no i nie ma chyba nawet co zgadywac kto mial najgorsze +/- w zespole, prawda? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie, ogladal ktos? bardzo mnie ciekawi kto blokowal Gortata, w statach sa na nim 3 bloki, bobki zablokowaly lacznie 5 rzutow w tym Stephen Jackson 1 a po 2 Henderson i Livingston.

 

no i nie ma chyba nawet co zgadywac kto mial najgorsze +/- w zespole, prawda? :wink:

blok livingstona na Marcinie.

 

a co do +/- to szkoda to komentowac bo wiemy co jest tego przyczyną i bynajmniej problem nie leży w Marcinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.