Skocz do zawartości

Gortat/1st for Hedont ? YES. WE. DID.


Bastillon

Rekomendowane odpowiedzi

Jendras, akurat z kibiców LA Ciebie najbardziej lubię i do postów nie mam żadnych zastrzeżen, ale oceń zachowanie innych. Vasquez się wpierdala z Lebrocentryzmem nawet do tematu o kompocie ze śliwek waląc metaforkę, że akurat wrzucony do niego Lebron zrobaczy, a Kobe z winneryzmem odrobaczy nawet mrowisko. Van, Cthulhu, których komentować nie trzeba. Tematy LA, gdzie każda porażka ma podłoże w braku pomocy sedziów bądź tego, że Lakers zlekceważyli rywali bo są tak zajebiści, że hca powinni dostać za same koszulki. Każda akcja powoduje reakcje, Kobe GOAT i przyszłoroczny 4peat Lakers też atakuje z połowy tematu.

 

Nie chcę oceniać tutaj osób trzecich, ale każdy komuś kibicuje i ma jakieś tam słabostki, a kibiców Lakers jest na forum najwięcej, to i najbardziej u nich rzuca się to w oczy. Różnica polega na tym, że wy się koncentrujecie na wyciąganiu tych wszystkich pierdół z kontekstu i rozwalaniu całej dyskusji, podczas gdy w temacie o Lakers w gruncie rzeczy ludzie przede wszystkim skupiają się na grze, a nie wzajemnych docinkach. Gdybym ja też próbował czepiać się wszystkich przejawów przesadnego uwielbienia swoich idoli tu na forum, to bym miał z 10000 postów. Nie żebym robił wielką sprawę, na forum siedzę prawie osiem lat, wliczając e-basket, wojenki były, są i będą, ale czasem to już się robi bardzo nieznośne i praktycznie uniemożliwia normalną dyskusję, a każdemu się wydaje, że to on jest najmądrzejszy i sam nie robi tego, co zarzuca wszystkim wkoło.

 

Ten twój post to też dobry przykład na wyolbrzymioną reakcję, bo ja nie pamiętam w tym sezonie żadnego większego narzekania na sędziów (sam parę razy miałem pretensje do arbitrów, ale siedziałem cicho, bo wreszcie w tej kwestii panował spokój na forum), to twoje Kobe GOAT to też nie wiem skąd wziąłeś. Ja uważam, że jak ktoś ma nieodpartą ochotę się przyczepić, to zawsze znajdzie pretekst.

 

 

Generalnie najlepiej było jednak z oddzielnym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lo

serio polowania bylo po sredniowieczu ?

Oj podszkol się człowieku, podszkol :roll:

 

Największe nasilenie procesów o czary w Europie miało miejsce od momentu opublikowania Malleus Maleficarum czyli Młotu na czarownice Sprengera i Kramera w 1487 r. i wcześniejszym opublikowaniu bulli Summis desiderantes ("Komplet znaków") papiezą Innocentego VIII w 1484 r.Mimo, że podręcznik ten i bulla były napisane i wygłoszone przez kościół katolicki, chętnie do tych wskazówek sięgali protestanci, którzy takich procesów mają na koncie paradoksalnie więcej i głośniejszych (vide Salem w Ameryce).

Problem polega na tym, że ludziom przeciętnie zorientowanym w historii jak Tobie, mylą się procesy o czary z procesami o HEREZJE, do której zaliczano również kontakty z diabłem, wróżbiarstwo, magię a nawet stosunki homoseksualne czyli sodomię.

 

Więc, z łaski swojej Bast - odp....l się od średniowiecza :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat to nie błąd, często pod zarzutami o czary heretyków palono.

Odwrotnie - pod zarzutem herezji palono podejrzanych o uprawianie magii, co było grzechem kacerstwa, a to przez wzgląd zarówno na Stary Testament jak i Dzieje Apostolskie. Czarownice jako czarownice a nie wyrodne córy Kościoła, zaczęto z upodobaniem palić dopiero w XVI w. BTW - do dziś , zgodnie z nauczaniem Kościoła, a konkretnie z kanonami 2115-2117 CIC, potępione są wszelkie próby korzystania przez wiernych a magii, a to: z horoskopów, tarota, feng - shui, wróżbiarstwa, wróżek, bioenergoterapeutów itd.itp., że o seansach spirytystycznych nie wspomnę... Czyli jakieś 2/3 Polaków, w konsekwencji jakieś 70% katolików grzeszy notorycznie :roll:

 

To jak z "bynajmniej" jako synonimem "przynajmniej". Piona dla mojego ulubionego mędrca, Maxeca z Poznania.

:D

 

Widać, że się przynajmniej historią interesuje albo robi szybki research w google(żartuje oczywiście). No i po tym jak o tym pisze to się tym chyba pasjonuje

E tam, zawodowo się zajmuję, więc co to za pasja :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do dziś , zgodnie z nauczaniem Kościoła, a konkretnie z kanonami 2115-2117 CIC, potępione są wszelkie próby korzystania przez wiernych a magii, a to: z horoskopów, tarota, feng - shui, wróżbiarstwa, wróżek, bioenergoterapeutów itd.itp., że o seansach spirytystycznych nie wspomnę...

Maxec, zapewne powołujesz się na kanony, które już nie obowiązują - mianowicie Kodeksu Prawa Kanonicznego z 1917 roku. Obecnie obowiązuje Kodeks Prawa Kanonicznego z 1983 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do dziś , zgodnie z nauczaniem Kościoła, a konkretnie z kanonami 2115-2117 CIC, potępione są wszelkie próby korzystania przez wiernych a magii, a to: z horoskopów, tarota, feng - shui, wróżbiarstwa, wróżek, bioenergoterapeutów itd.itp., że o seansach spirytystycznych nie wspomnę...

Maxec, zapewne powołujesz się na kanony, które już nie obowiązują - mianowicie Kodeksu Prawa Kanonicznego z 1917 roku. Obecnie obowiązuje Kodeks Prawa Kanonicznego z 1983 roku.

Brawo za czujność rewolucyjną Lu- :D Ale chodziło mi nie o CIC Bendykta XV, ale o CCE 8) czyli Katechizm Kościoła Katolickiego. Mój błąd :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do dziś , zgodnie z nauczaniem Kościoła, a konkretnie z kanonami 2115-2117 CIC, potępione są wszelkie próby korzystania przez wiernych a magii, a to: z horoskopów, tarota, feng - shui, wróżbiarstwa, wróżek, bioenergoterapeutów itd.itp., że o seansach spirytystycznych nie wspomnę...

Maxec, zapewne powołujesz się na kanony, które już nie obowiązują - mianowicie Kodeksu Prawa Kanonicznego z 1917 roku. Obecnie obowiązuje Kodeks Prawa Kanonicznego z 1983 roku.

Brawo za czujność rewolucyjną Lu- :D Ale chodziło mi nie o CIC Bendykta XV, ale o CCE 8) czyli Katechizm Kościoła Katolickiego. Mój błąd :roll:

Aaaaaaaaaa, świat się zawalił. Nie ma już autorytetów... oprócz Hanka Moody'ego ofc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale z czego ty rżysz? przeciez sam bast mówi, że potrzeba jakiegoś pfa i porażki wynikają z przegranych tablic i ten mecz to uwydatnił tylko. Na Pistons wyjście Pietrus-Hill sprawdziło się, z Kings jak niestety przewidział ktoś na realgm, już nie. Trudno wygrać przegrywając tak fatalnie zbiórkę, w czym zasługa naszego Marcina, który okazuje się, że jednak nie zbiera tak super (czy znowu odbijały się piłki w drugą stronę?), więc płacz nad jego losem. I tak było bardzo blisko zwycięstwa i Suns powinni to wygrać, nawet pomimo tak fatalnej dechy. ostatnie minuty to jakaś jebana totalna niemoc w ataku. Wszyscy prócz Nasha i Gortata pudłowali na potęgę, a Sacto w końcówce trafiali jakieś fartowne z dupy rzuty z kolei.

Hello, ta drużyna CAŁKOWICIE zmieniła styl z dnia na dzień. Dajcie jej okrzepnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co "rżę" to Bastek mówił, o TOP X defens, contender, TOP zachodu, TOP ligi itp itd. A teraz, że PFa brakuje :lol: A tutaj dupę im obrabia Cousins i Casspi.

 

Zaraz zabraknie lidera, trenera, centra, gtg.

 

Głupi Pietrus chce ich prowadzić do finałów NBA, bo już tam był i zna drogą, a sam wali odpał- air balla w końcówce.

 

Jeszcze około miecha takiego grania i TOP 3 , ale draft pick będzie im ratował sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gentry jest troche idiotą nie wpuszczając Marcina w s5 - byłoby to zarówno z korzyścią dla Marcina jak i dla drużyny (grałby więcej z Nashem, z którym dobrze gra picki). Chce dać Lopezowi nadzieje na to, że bedzie superstarem a to, że Gortat gra więcej to sytuacja przejściowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mal to, że Bastek jest hipokrytą i nie dawał czasu Knicks i Amare czy Magic i Turkoglu nie znaczy, że każdy powinien zachowywać się tak jak on bo tego forum już w ogóle nie dałoby się czytać.

 

PS. W Suns może zabraknąć wszystkiego, ale nie lidera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.