Skocz do zawartości

Gortat/1st for Hedont ? YES. WE. DID.


Bastillon

Rekomendowane odpowiedzi

Czytając wasze posty odnoszę wrażenie jakby Gortat zagrał mega c***owo ,a jako ,że oglądałem mecz wydaje mi się ,że tak nie było.

Jeśli już mowa o rzucie - co można oczekiwać od gościa ,który przygodę z basketem zaczął w tak późnym wieku?

Żadne wytłumaczenie. Prze te 6-7 lat mógł sie tego nauczyć.

w pierwszej kolejności niech się nauczy zdobywać punkty, jak ma 180cm kolesia na tyłku

Nie miał wczoraj izolacji z gościem 180cm na plecach.

To raz. A dwa - on przecież ładnie się ustawił tyłem do niego, przepchnął do pod kosz, ale wtedy chciał się obrócić i jakiś inny kołek go podwoił. Wtedy chyba zrobił kroki z wrażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pierwszej kolejności niech się nauczy zdobywać punkty, jak ma 180cm kolesia na tyłku

Nie miał wczoraj izolacji z gościem 180cm na plecach.
zabieg, który zastosowałem nazywa się HIPERBOLIZACJĄ. poczytaj o nim.

dokładnie to miał dwie z izolacji z dwoma różnymi graczami po 191 cm. Faktycznie wielkoludy. Usprawiedliwienie dla Marcina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pierwszej kolejności niech się nauczy zdobywać punkty, jak ma 180cm kolesia na tyłku

Nie miał wczoraj izolacji z gościem 180cm na plecach.
zabieg, który zastosowałem nazywa się HIPERBOLIZACJĄ. poczytaj o nim.

 

No co ty...nie mam pojecia co to takiego 8)

A Gordon to nie jest chłystek żeby go każdy wysoki wpychał pod kosz. Zresztą tak czy inaczej to nie bylo 1na1 bo gosc przybiegl z pomocą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny panikujecie jakbyscie mialy po 14 lat. na razie jest kompletne nieporozumienie w obronie, Nash gra najgorsze mecze jakie widzialem, a na dodatek rywali mielismy dosc mocnych. Clippers u siebie i to w takiej formie przy naszym niezgraniu ? bedzie dobrze, zaraz zaczynamy winning streaka. LeBron z Wadem potrzebowali miesiaca zeby sie zgrac, dajcie chociaz tydzien Gortatowi i Pietrusowi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny panikujecie jakbyscie mialy po 14 lat. na razie jest kompletne nieporozumienie w obronie, Nash gra najgorsze mecze jakie widzialem, a na dodatek rywali mielismy dosc mocnych. Clippers u siebie i to w takiej formie przy naszym niezgraniu ? bedzie dobrze, zaraz zaczynamy winning streaka. LeBron z Wadem potrzebowali miesiaca zeby sie zgrac, dajcie chociaz tydzien Gortatowi i Pietrusowi :D

Nash ma 15 asyst i 0 strat, a jest w najgorszej formie? Czekam na jego prime w tym sezonie - 40 asyst, 1 strata? Clippers u siebie to żadna mocna drużyna, szanse były 50-50% i Suns przegrali kolejne ważne spotkanie w walce o 8 seed. Ta drużyna zmierza donikąd, ani draftu, ani PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mythos - co masz do Gortata? Domyślam się, ale to, że mówi (zbyt?) wiele akurat polskiej koszykówce jest potrzebne, a Ciebie stać na sprawiedliwsze oceny.

 

Zagrał przyzwoicie, a biorąc pod uwagę drugi mecz w barwach Suns - dobrze. Owszem, oddał jeden-dwa rzuty z półdystansu za dużo, a Griffin zrobił z niego Mozgova, ale trudno być bezbłędnym. Nie chciałbym tylko by od razu przejął się zbytnio rolą w ofensywie albo odrabiał zaległości z Magic - by pamiętał o roli jaką ma pełnić w pierwszej kolejności. Zbiórki, bloki, obrona, a w ataku pick and rolle, dobitki - a na końcu rzuty. 4-4, 11-5, więcej minut od Lopeza, oby tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadne wytłumaczenie. Prze te 6-7 lat mógł sie tego nauczyć.

Jakby go tak porównywac do reszty podkoszowych drwali to jakoś tak strasznie to nie wygląd, imo mechanike ma całkiem przyzwoitą.

dziewczyny panikujecie jakbyscie mialy po 14 lat. na razie jest kompletne nieporozumienie w obronie, Nash gra najgorsze mecze jakie widzialem, a na dodatek rywali mielismy dosc mocnych. Clippers u siebie i to w takiej formie przy naszym niezgraniu ? bedzie dobrze, zaraz zaczynamy winning streaka. LeBron z Wadem potrzebowali miesiaca zeby sie zgrac, dajcie chociaz tydzien Gortatowi i Pietrusowi :D

Ja nie jestem jakoś negatywnie nastawiony do Suns, w sumie Nash to mój ulubiony chyba gracz w tej lidze więc tym bardziej wydaje mi się ze to mnie jakoś tam nawet uwiarygadnia w tej tezie, ale nie widze po tej wymianie losów Suns w bardziej różowych barwach, no bo i w sumie na jakiej postawie? Gortat to jakaś tam poprawa pod koszem, Pietrus też swoje w defie potrafi, ale ta obrona diametralnie nie poprawi się z ich przyjściem. Mówiłeś mi w innym temacie o wyższości Gentrego nad D'Antonim, jak narazie boisko wydaje sie temu przeczyć, dla mnie Gentry to taki trochę trener "statysta" bardziej dostosowujący sie do drużyny/zawodników niżeli sam kształtujący to co się dzieje na boisku, imo to Nash ma większy wpływ na to jaki ta ekipa ma charakter niż właśnie on. Suns obroną spotkań wygrywać nie mogą a w ataku w sumie zrobili krok do tyłu, Carter jeszcze co prawda nogi na parkiecie w nowym trykocie nie postawił, może faktycznie otoczenie wporzo weteranó dobrze mu zrobi, to samo pustynne powietrze, ale sam się zastanawiam czy wogóle gościowi będzie się chciało jeszcze grać na 100, do takich Magic przychodził to jakoś go tam mogło mobilizować walka o tytuł, a tutaj sytuacja ma się zupełnie ianczej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam niektóre wpisy to wydaje mi się, że jestem na forum bravosport.

 

@Bastek

Clippers to hujowy zespół, lottery team. Nie grają nic w ataku ani w obronie (ortg, drtg)

Pół składu to debiutanci, plus gruby baron i takie tuzy jak ike diogu, r.butler i randy foye. Ich bilans nie jest przypadkiem. Grudzień mają niby super (.500!) ale to 2xKings, Wolves i Pistons. Z następnych 8 meczów wygrają pewnie ze 2 i to tylko dlatego że 2 razy grają z GSW.

 

@Maciek z klanu

Pewnie - dla centra gra 1on1 z kolesiem 1,90 m to wyzwanie wielkie. Jak dostanie na izolacji muggsy bougesa to może uda mu się skończyć. Wtedy będzie, że przecież zajebiście zagrał.

 

@reszta

Suns ściągają Gortata, bo brakuje im kogoś kto broni pod koszem, zbiera i potrafi skończyć pod obręczą. Gortat w obronie zagrał średnio, na zbiórce słabo, w ataku nie potrafił skończyć izolacji, za dużo rzucał z półdystansu. Wiele osób przywołuje te 50% z gry, ale po pierwsze 50% to żadna rewelacja dla wysokiego, a po drugie wiele z tych akcji skończyłaby połowa ludzi na tym forum. piłka sam na sam z koszem to zawodowy koszykarz musi kończyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam niektóre wpisy to wydaje mi się, że jestem na forum bravosport.

Tylko tak szczerze ogladales mecz, czy tylko hajlajty

Marcin 1mial akcje sam na sam z koszem tak to 3 razy polhaczki po zbiorce , watpie aby polowa forum zebrala nad DeAndre Jordanem i dobiła piłke

Suns przegrali bo Nash w 1 polowie mial 0/7 i przez brak zgrania z " nowymi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny panikujecie jakbyscie mialy po 14 lat (...) LeBron z Wadem potrzebowali miesiaca zeby sie zgrac, dajcie chociaz tydzien Gortatowi i Pietrusowi

Ty Magic nie dałeś nawet jednego treningu :lol:.
+1

w temacie o magic to się jadaczka nie zamykała dopóki go magic nie uciszyli wygrywając w celtami, ale tu szczeka żeby dać czas. a niech się zgrywają do końca sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mythos - co masz do Gortata? Domyślam się, ale to, że mówi (zbyt?) wiele akurat polskiej koszykówce jest potrzebne, a Ciebie stać na sprawiedliwsze oceny.

 

wqrwia mnie malyszomania, irytuja trend-swollowerzy :wink:

Gortat ma u mnie minusa za bunczuczne wywiady, kiepskie ME i absolutne danie dupy w eliminacjach. no i ewentualnie za zdanie o sobie w stylu "umiem grac na pf, umiem rzucac". nie, nie umie. za to jak zabolalo go ze za eliminacje Lampe dostal lepsze recenzje, za robienie z siebie idioty (nr 4 a 6 to w koncu niewielka roznica) itd itp

doceniam pracowitosc i upor.

 

cieszylbym sie gdybysmy mieli chociaz jednego solidnego koszykarza nba, ale mamy ograniczonego technicznie, slabo wyszkolonego zadaniowca z niezlymi parametrami fizycznymi.

 

jak mi wmawiaja ze to nowy Bill Russell, ze jest lepszy od Amare, ze nie kryl kogos kogo przejal itd itp - dostaje alergii. tak naprawde nie na mg4 tylko na zaklinanie rzeczywistosci, barani ped i leczenie kompleksow nadmuchiwaniem balonika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko tak szczerze ogladales mecz, czy tylko hajlajty

Marcin 1mial akcje sam na sam z koszem tak to 3 razy polhaczki po zbiorce , watpie aby polowa forum zebrala nad DeAndre Jordanem i dobiła piłke

Suns przegrali bo Nash w 1 polowie mial 0/7 i przez brak zgrania z " nowymi"

Oglądałem cały. Przesadzam trochę z tymi łatwymi punktami, ale naprawdę pół hak z 1-2 metrów trafiony to nie powód do ekscytacji, jak się obejrzy tyle meczów w życiu co ja. Przywołany przez Ciebie Jordan grał krócej od gortata a zebrał ponad 2 razy więcej piłek. Konkurencję pod swoim koszem miał chyba lepszą nie sądzisz? k**** frye zebrał więcej piłek od marcina, a nash JEDNĄ mniej.

 

Nash nie miał 0/7 bo z tego co pamiętam trafił trójkę i to chyba and1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nash nie miał 0/7 bo z tego co pamiętam trafił trójkę i to chyba and1.

Trafione rzuty and1 licza sie jako celne w statsach , a ten rzut byl w 2 polowie po tej serii

 

Oglądałem cały. Przesadzam trochę z tymi łatwymi punktami, ale naprawdę pół hak z 1-2 metrów trafiony to nie powód do ekscytacji, jak się obejrzy tyle meczów w życiu co ja. Przywołany przez Ciebie Jordan grał krócej od gortata a zebrał ponad 2 razy więcej piłek. Konkurencję pod swoim koszem miał chyba lepszą nie sądzisz? k**** frye zebrał więcej piłek od marcina, a nash JEDNĄ mniej.

tak masz racje Marcin nie zagral genialnego meczu , zagral jak na 2 raz w tych barwach przyzwoicie, IMO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przywołany przez Ciebie Jordan grał krócej od gortata a zebrał ponad 2 razy więcej piłek. Konkurencję pod swoim koszem miał chyba lepszą nie sądzisz? k**** frye zebrał więcej piłek od marcina, a nash JEDNĄ mniej.

I co to znaczy że c***owo zbiera??przecież są takie mecze, że nawet jak zajmiesz pozycje to piłka odbija się w zupełnie inną stronę i zbiera ją ktoś inny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten rzut był w 1 połowie, sprawdziłem na popcornmachine.

 

tak masz racje Marcin nie zagral genialnego meczu , zagral jak na 2 raz w tych barwach przyzwoicie, IMO

Jeżeli to dla ciebie był przyzwoity mecz, gdy blake z jordanem zrobili 11/14 za 2 to ja nie mam pytań. 2 razy zatrzymał diogu i tyle. A w rotacji defensywnej wiele razy się gubił i jego zawodnik kończył wsadem sam na sam z koszem.

 

I co to znaczy że c***owo zbiera??przecież są takie mecze, że nawet jak zajmiesz pozycje to piłka odbija się w zupełnie inną stronę i zbiera ją ktoś inny.

To znaczy, że w tym meczu słabo zbierał. Wiele razy nawet nie wyskoczył do piłki, zarówno na atakowanej jak i bronionej tablicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.