Skocz do zawartości

Gortat/1st for Hedont ? YES. WE. DID.


Bastillon

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, nie absolutnie. Właśnie w pierwotnej wersji mojego posta miało być 'nie chcę usprawiedliwiać wyniku sędziami', ale jak widać zapomniałem w końcu to napisać :wink:

Po prostu jedynie zwracam uwagę i jestem ciekaw czy wy też mieliście takie spostrzeżenie, że szczególnie w IIq, gdy Heat budowali przewagę Bosh w kilku akcjach pod rząd dostał bardzo pizdowate gwizdki, co nie ukrywam mnie dość poirytowało.

 

Ja nie widziałem nic złego w gwizdkach na Boshu. Prędzej bym się czepiał do tych na DW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, że mieliśmy się pośmiać po pachy, ale chyba średnio się udał żarcik. Jak to pisałeś to nie było żadnej wielkiej dominacji Magic na deskach. Na atakowanej 7-3, na bronionej ta przewaga wynikała z tego, że po prostu grali skutecznie i dużo trafiali, a zmęczeni po najtrudniejszej serii meczy w najbliższym 100-leciu w lidze Suns nie trafiali nic, co prowadziło do tego, że Orlando miało co zbierać na swojej desce, a Suns nie bardzo.

Na koniec 34-37 (10-13 w ofens). To bez jaj. Śmiać się po takich meczach jak z Lakers, ale bez przesady, bo dobrze poradzili sobie na deskach z Magic akurat.

 

ja mam dwa słowa klucz: EARL CLARK, a i może jeszcze jedna liczba: 14.

wiem, że mecz był rozstrzygnięty już, ale wszedł Clark i naprawdę ładnie zagrał. 16 min, 12 pkt, 6 zb, 2 as.

Może w końcu nadszedł jego czas? k****, w innych teamach ważne role z ławki spełniają 30-40 wybory, a u nas 14 pick nawet nie wącha parkietu? Daj mu szansę Alvin!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojej. no jak mówię. Suns nie trafiali efekt --> dużo zbiórek def Orlando, Orlando trafiało --> mało zbiórek def Suns. Prosta logika i nie było absolutnie czegoś takiego jak z Lakers. Come on, Howard i w ogóle całe s5 miało 2 OR, więc nie wyolbrzymiaj. Absolutnie nie robili nam masakry na dechach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Suns na razie w grudniu 3-0 8)

 

A Nash, no cóż: Steve Nash scored 20 points, shooting 8-for-8 from the field and 3-for-3 from the foul line, in the Suns' 125-108 win over the Wizards. Nash was the third player this season to score at least 20 points without missing a shot of any type, but his total of 17 assists was by far the highest in such a game in NBA history.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warrick czasem fajnego dunka zajebie, ale gdyby potrafił cokolwiek skończyć przy kontakcie to Nash miałby z 18 apg w tej chwili.

 

Jak ktoś chce zobaczyć jak Steve Nash w swoim najlepszym stylu rozkłada obronę przeciwnika na czynniki pierwsze, to polecam mecz z Wizards.

co przepraszam rozkłada na te czynniki? użyłeś takiego dziwnego słowa które tak obco brzmi dla fana wizz. tego słowa można używać w jednym zdaniu z wizz tylko w dwóch kontekstach: "(słowo) przeciwnika zatrzymała wizz" albo "(słowo) wizz nie istniała". każde inne użycie tego słowa i wizz w jednym zdaniu jest niezgodne z gramatyka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem sobie dziś kawałek meczu phoenix. Earl Barron powinien mieć w nba nagrodę własnego imienia. To co ten koleś wyprawia to jest jakaś masakra. W obronie dziura, w ataku dziura jeszcze większa. Tragedia. Spojrzałem na statystyki - miazga, ujemne ws z kariery, ts%, %blk - brak słów. Co on robi w nba kolejny już sezon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co on robi w nba kolejny już sezon?

No jak to co, jest podstawowym wysokim Phoenix Suns! Niewiele potrzeba, żeby zostać tam podstawowym wysokim.

 

To co ten koleś wyprawia to jest jakaś masakra. W obronie dziura, w ataku dziura jeszcze większa

Ma też zalety, na przykład nie jest zajechany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.