Skocz do zawartości

jazda jazda jazda 2010/2011


Quester

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pi****le. Odladam po polsku dopiero od Q3, a juz nie moge juz sluchac tych dwoch przyglupow.

 

The pain, THE PAIN,,, kill me , kill me KILL MEEEeeeeee egkhhhhhhh...

a też chciałem coś wrzucić na ten temat, dobrze że nie muszę zaczynać od początku ;) "w zeszłym roku super bowl oglądało ponad 60 mln amerykanów, czyli gdzieś tak z 60% wszystkich amerykanów" albo o finansach tak się fajnie rozgadał i może w tym niema za dużo do śmiechu, ze według niego "gracze NBA to najlepiej opłacani sportowcy" to ja się pytam gdzie w NBA jest koleś na miarę A-Roda i jego 300 mln$ w 10 lat płatnych.

 

ogólnie czasem Michałowicza nawet lubię. przez lata człowiek się przywiązał do jego komentowania, ale czasem mnie mocarnie irytuje/denerwuje etc. dobra rade by mu ktoś zapodał żeby czasem się przymknął zamiast tak ciągle tokować. A i trza pogratulować teraz komunikacji z w spół komentatorami :D Telmana przy wszystkich jego wadach i małym polocie, jeszcze jest ok, nie wiem czy gości w c+ jest dalej, ale ogólnie reszta to po prostu najczęściej masakra już nie mówiąc o tym ze właśnie kompletnie jeden drugiego nie rozumie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

game winnerem Michałowicza był tekst "Perkinsa nie było przez 7 miesięcy na parkiecie, a gra jakby w ogóle go nie było przez 7 miesięcy". Moglem popierdolic jakieś slowka, ale sens zostaje ten sam :mrgreen:

Nie nie, nic nie przekręciłeś cytując miszcza :) ogólnie on tyle gada że zawsze mu się coś i tak popieprzy, może jakieś leki na nadczynność tarczycy powinien sobie sprawić skoro go tak roznosi przed tym mikrofonem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"gracze NBA to najlepiej opłacani sportowcy" to ja się pytam gdzie w NBA jest koleś na miarę A-Roda i jego 300 mln$ w 10 lat płatnych.

Patrząc średnio to tak, lepiej opłacanych nie ma.

 

ogólnie czasem Michałowicza nawet lubię. przez lata człowiek się przywiązał do jego komentowania, ale czasem mnie mocarnie irytuje/denerwuje etc. dobra rade by mu ktoś zapodał żeby czasem się przymknął zamiast tak ciągle tokować.

?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj akurat byla straszna bieda i prawie nie bylo gdzie ogladac ale wg mnie bylo to spowodowane - raz - dosc wczesna pora dwa - zblizajacy sie Super Bowl chociaz i tak dzisiaj zatęskniłem za League Passem ale na moim monitorku 17 cali ( 4:3 ) to nie ma sensu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.