Skocz do zawartości

jazda jazda jazda 2010/2011


Quester

Rekomendowane odpowiedzi

Maxec to jeszcez nic w nba.com recapie jest napisane "Suns Centers Robin Lopez and Marcin Gortat combined 30 points and 20 rebounds"...

 

Tak... Robin jest czcionką bold a polak zwykłą, zupełnie jakby to Robin zrobił te 19/17 ...

Teraz chciałem sprawdzić ale chyba już to ktoś poprawił spodziewając się kary polskiej publiczności :) Chociaż trzeba przyznać że jesli nawet tak było, albo jest tylko nie zauważyłem, to trzeba być strasznym tępakiem aby coś takiego dać, jakby się doszukiwac w tym sternowej polityki to pewnie tak zrobili aby "dogodzić" latynosom :D :evil: o masz nawet mi samodzielnie chciało poprawić słowo latynos żeby było z dużej litery, cholera wpiszę biały z małej to nic nie krzyczy że błąd :D

 

ps. już nie mówiąc że to Gortat jest przecież bald to czcionka bold mu się jak najbardziej należy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej jest El... nie wiem jak to sprawdzałeś :P

Aha, ale nie, wiesz myslałęm że jako nagłówek czy coś w tym stylu, jak już wstawili Gortiego na samym wstępie tego podsumowania to chyba dlatego poźniej Loopeza którego nazwisko pojawiało się po raz pierwszy było tylko pogrubione, to chyba nei ma co szukać dziury w całym, chociaz szkoda bo zawsze człowiek by trochę poku... na to wszystko co się na świecie dzieje :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxec to jeszcez nic w nba.com recapie jest napisane "Suns Centers Robin Lopez and Marcin Gortat combined 30 points and 20 rebounds"...

 

Tak... Robin jest czcionką bold a polak zwykłą, zupełnie jakby to Robin zrobił te 19/17 ...

:lol::lol: Nie to już jest śmieszne :lol::lol: Rozumiem, że 19/17 zawsze = 11/3. No kuźwa, wstydziliby się już :twisted: Rozumiem gdyby razem "wykombinowali te np. 30/30 to ok, bo wtedy te zdobycze tych dwóch by się jakoś do siebie zbliżały, ale tak to przecież nie ma nawet co porównywać ... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxec to jeszcez nic w nba.com recapie jest napisane "Suns Centers Robin Lopez and Marcin Gortat combined 30 points and 20 rebounds"...

 

Tak... Robin jest czcionką bold a polak zwykłą, zupełnie jakby to Robin zrobił te 19/17 ...

:lol::lol: Nie to już jest śmieszne :lol::lol: Rozumiem, że 19/17 zawsze = 11/3. No kuźwa, wstydziliby się już :twisted: Rozumiem gdyby razem "wykombinowali te np. 30/30 to ok, bo wtedy te zdobycze tych dwóch by się jakoś do siebie zbliżały, ale tak to przecież nie ma nawet co porównywać ... :roll:

Chłopaki, a to nie dlatego że pogrubione nazwiska to hiperlinki i nazwisko GOrtat już się wcześniej pojawiło w tekście ? Nie chce mi się sprawdzać i szukać tego.

 

Bo pod spodem są O'Neal, Perk i Erden, tylko Erden pogrubiony. Perkins pojawił się wcześniej nawet w tym wyciętym urywku i jest pogrubiony. Paranoja ?

 

p.s. Sprawdziłem i oczywiście miałem rację. To nie są linki, ale nazwisko jest pogrubione tylko wtedy, gdy pojawia się pierwszy raz w artykule. Nie manipulujcie maleńcy bo wkręcacie w to jeszcze Maxeca (wstyd Maxiu, wstyd !) i robicie mini-afere.

 

Nikt nie wspomniał, że recap zaczyna sie od zdania:

THE FACTS: Marcin Gortat came off the bench to score a career-high 19 points and add 17 rebounds and the Phoenix Suns handed the Boston Celtics their worst loss of the season 88-71 Friday night.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywołany do tablicy odpowiadam:

 

Findek - to o czym piszesz wcześniej zauważył już el :roll: Przeczytaj dobrze co napisałem: chodzi o stawianie w jednym rzędzie dzisiejszej gry i osiągnięć Gortata i Lopeza. Bo nie dzięki ich wspólnej zdobyczy, ale dzięki 19/17 najlepszego zawodnika meczu wg innych serwisów, Suns wygrali ten mecz... W ogóle do czcionki się nie odnosiłem bo el z P_M wyjaśnili sprawę wcześniej :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywołany do tablicy odpowiadam:

 

Findek - to o czym piszesz wcześniej zauważył już el :roll: Przeczytaj dobrze co napisałem: chodzi o stawianie w jednym rzędzie dzisiejszej gry i osiągnięć Gortata i Lopeza. Bo nie dzięki ich wspólnej zdobyczy, ale dzięki 19/17 najlepszego zawodnika meczu wg innych serwisów, Suns wygrali ten mecz... W ogóle do czcionki się nie odnosiłem bo el z P_M wyjaśnili sprawę wcześniej :roll:

Good for you...

 

Ale dalej idąć tym tropem, co z tego że tak napisali skoro NA SAMYM POCZĄTKU Gortat został wyróżniony. Napisali że zrobił tyle i tyle w NAJGORSZYM MECZU C's w sezonie. Nie manipulowali zestawiając ich razem, bo indywidualne osiągnięcie Gortata zostało wyróżnione wcześniej. Siejecie dezinformację ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o co chodzi? :shock:

 

Nazwisko Lopeza zostało pogrubione, bo poraz pierwszy pojawił sie w tekście. Wcześniej tez pochwalili Gortata

THE FACTS: Marcin Gortat came off the bench to score a career-high 19 points and add 17 rebounds and the Phoenix Suns handed the Boston Celtics their worst loss of the season 88-71 Friday night.

A potem wyróżnili centrów Suns, bo obaj zagrali dobrze, co jest faktem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.