Skocz do zawartości

jazda jazda jazda 2010/2011


Quester

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym powiedział, że niexle sobie radzi w LA landzie, całkiem mądrze wykkorzystuje ten talent który ma w rosterze. Ciekaw jestem jak to będzie wyglądało jak wróci Kaman.

 

Tylko że na początku sezonu gra Clippers to była porażka. Jakby nikt nie wiedział co ma robić. A teraz proszę, dużo ruchu bez piłki, spacing, masa dobrych rzutów z wypracowanych pozycji. Dziś dodatkowo znakomity pomysł z trzema obwodowymi jednocześnie i 28 asyst.

 

 

Kamana to najlepiej za jakąś trójkę wymienić.

Możnaby, ale czy jest ktoś wystarczająco dobry żeby za niego oddawać dobrego w ataku centra, który sam jest w stanie kreować sobie rzuty?

 

Choć, z drugiej strony, Blake z Chrisem wyglądają razem fatalnie bo obaj chcą grać izolacje, potrzebują piłeczki a żaden z nich bronić nie potrafi.

 

@tommason

 

Omg, jak ja chciałbym Clippersów w PO. Niestety to jest mało proawdopodobne, ale zobaczymy jak sie sytuacja ułoży. No i jest kolejny sezon jakby co :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clippers póki co nieźle do momentu zejścia blake'a. Potem trochę się defence posypał, chociaż to głównie spowodowane głupimi stratami. Collison jest niesamowicie szybki, za rzadko go oglądam chyba.

 

Blake jest szalony O_O 4 linijki tekstu zdążyłem przeczytać, a zdążył 7 kolejnych punktów już zdobyć. Potwór.

 

Co do Cartera to dzisiaj świetny mecz, brawa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór

 

O ja pierk****dole Griffin!

 

Dobranoc

 

 

EDIT

Do dzisiaj nie oglądałem Clippersów bo myślałem że ten cały Griffin jest przereklamowany i wali dobre staty bo w Clpiersach łatwo.

Ale o k****.

PF który odwala takie rzeczy jest geniuszem.

PF który odwala takie rzeczy w swoim pierwszym sezonie jest jawną obrazą dla zasad które rządzą tym światem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.