Skocz do zawartości

jazda jazda jazda 2010/2011


Quester

Rekomendowane odpowiedzi

Aminu ma taki specyficzny sposób poruszania sie i do tego dziwny ball handling kogos mi przypomina ale nie pamietam kogo??

Artesta?

 

mimo porazki jestem zadowolony z postawy Marcina. bedzie tylko lepiej i oby gral wiecej z nashem niz z dragiciem ktory mnie wkurwia

 

jaka jest roznica miedzy DeAndre a Blatche lub McGee? gosc ma swietne warunki nawet na cos w stylu mlodszego brata Dwighta ale w bani pusto jak w hali Heat rok temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzućcie na luz, dajcie Gortatowi porzucać, z czasem nabierze pewności, nie ma sie co czepiać, skoro w Orlando woleli rzucić w aut niz podać do niego. Przynajmniej w przeciwieństwie do Howarda ma jajca żeby rzucać fade-awaye na meczu :P Ale ta akcja gdzie nie mógł przepchnąć Erica Gordona (chyba dwa razy) była słaba.

 

BTW To jest mega różnica jak na parkiet wchodzi Nash za Dragica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, ciekawy grajek się z tego Gordona zrobił.

dzisiaj to tylko kawałek widziałem i ledwo odróżniałem Gortata od Nasha [słaba jakość tych darmowych streamów], ale kilka innych meczy Clippers zdecydowanie utrwaliło mnie w przekonaniu, że będzie tylko stat fillerem w słabych teamach - 0 mid range game, tylko wjazdy pod kosz albo open 3, nieszczególny kreator, undersized

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, ciekawy grajek się z tego Gordona zrobił.

dzisiaj to tylko kawałek widziałem i ledwo odróżniałem Gortata od Nasha [słaba jakość tych darmowych streamów], ale kilka innych meczy Clippers zdecydowanie utrwaliło mnie w przekonaniu, że będzie tylko stat fillerem w słabych teamach - 0 mid range game, tylko wjazdy pod kosz albo open 3, nieszczególny kreator, undersized

 

Ja zwróciłem uwagę na jego obronę, poza tym czytałem, że mocno pracuje nad umiejętnościami rozgrywającego, bo zdaje sobie sprawę ze swoich ograniczeń (wzrost). Gość ma dopiero 22 lata, mid range game może przyjść z czasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądam mecz lakers z playoffs 1988, dostają trochę po tyłku od jazz (w samej pierwszej połowie Eaton miał 7 bloków, a Stockton 10 asyst i 12 punktów - najwięcej ze wszystkich) i po niemal każdej ich nieudanej akcji słychać bullshit z trybun, albo Magic grymasi i dyskutuje z arbitrami. jak widać więc niektóre rzeczy nigdy się nie zmieniają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.