Skocz do zawartości

miami heat - drużyna mistrzowska vol 2


lorak

zdobędą tytuł w najbliższym sezonie?  

140 użytkowników zagłosowało

  1. 1. zdobędą tytuł w najbliższym sezonie?



Rekomendowane odpowiedzi

Bosh rozjebał system 5,6% z gry. Dawno nie widziałem zawodnika na tym poziomie który pochwalił by się taka skutecznością. miami mogło ten mecz wygrac. Wszystko musiałoby być poukładane. LJ dobrze gra-ok, Wade dobrze gra-ok, Bosh nie gra dobrze i trach. Cały system poszedł się chrzanić. Pierwsza połowa była dla nich. Dopiero bullsi obudzili się w drugiej połowie no i po meczu.

 

Ciekawe kiedy LJ miał taki mecz ala Bosh?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie z NBA, ale lepszy niż ten Kirilenki

 

po tym myślałem że już widziałem wszystko :D ( nawiasem faul z pachy na AK był bardzo brudny, proszę Kirilenkę zostawić w spokoju :) )

niedługo do takich scen będzie dochodzić w NBA

:D
ale to jest dopiero mistrzostwo, żeby się samemu sfaulować przeciwnikiem :lol:

 

A wy wszyscy naśmiewający się z Bosha jesteście beznadziejni i tyle to był atak nawet dwu pachowy, coś za co powinien być flagrant i tyle, biedny Bosh jak to go totalnie zamroczyło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1/18 z gry :cry:

Wade na początku sezonu miał 1/13 z Pacers, gdzie myślałem, że słabiej juz się nie da.

Do tego bez Millera i nadal bez UD.

Mnie tam sie podoba to, że Wade i James coraz więcej ze sobą grają. Im będzie tego więcej, tym łatwiej powinni się znajdować na boisku w playoffs.

Znów mamy korektę w rotacji - do pierwszej piątki wszedł Dampier. Dobrze, tym bardziej, że przez najbliższe 2-3tyg. mamy trudny kalendarz, choc dobrze, że większość w domu - Knicks, Magic, wyjazd do Spurs, Bulls, Blazers, Lakers, Grizzles, Spurs, Thunder, wyjazd do Hawks i od Nuggets (jeszcze nie wiem czy łącznie od tego, meczu czy dopiero po nim) zaczyna sie teoretycznie łatwiejszy schedule (z wyjątkiem 10 kwietnia).

 

Obaczymy jak będzie sytuacja wyglądała w czołówce jak będziemy po meczu z Nuggets.

 

Możliwe, że jakiś gracz, który wykupi swój kontrakt sie u nas pokaże, do wzięcia moga być - Murphy, Ford, Bibby, Kapono, Songalia, Jeffries (już ponoć dogadany z Knicks), Powe, McGuire i jeszcze paru. Ja bym sie nad Bibbym i ewentualnie Murphym, czy Fordem ostanowił. Dalamberta raczej Sacto nie puści, z Bibbym tez szanse małe.

 

Spo zawęża rotacje. JJ zastąpił w rotacji Howarda na czwórce i to Miller a nie Chalmers wygryzł Arroyo. Ciesza większe minuty dla Dampa - jakos tak mniej zardzewiały mi sie wydaje niz w pierwszej części sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś roku w meczach Wizards-Heat Young z Wadem ścigają się na punkty. Zarówno jeden jak i drugi nie bardzo garną się do obrony i często kończą mecze z podobną ilością oczek. Fajnie to wygląda, na nasze szczęście zazwyczaj mamy więcej talentu i ostatecznie wygrywamy te mecze.

 

Miałem pochwalić Chalmersa za 2 ostatnie mecze ale jak zwykle spierdolił sprawę - tym razem faul w wyrównanej końcówce na trójkowiczu :?

 

Mam nadzieję, że w kolejnym sezonie Bosh zanotuję progres w obronie przynajmniej na miarę B-Easyego z 1 i 2 sezonu. W sumie nie spodziewałem się od niego dobrej D bez znajomości systemu ale brak zbiórek z jego strony ciągle pozostaję tajemnicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.