Skocz do zawartości

miami heat - drużyna mistrzowska vol 2


lorak

zdobędą tytuł w najbliższym sezonie?  

140 użytkowników zagłosowało

  1. 1. zdobędą tytuł w najbliższym sezonie?



Rekomendowane odpowiedzi

Graliśmy bez dwóch z pięciu najważniejszych graczy, w dodatku PFów, którzy są dla nas cholernie ważni a gdyby Wade trafiał FT to byśmy ich pyknęli. I jeszcze te młode gnojki i ich trójki w czwartej kwarcie. Grrrr...

 

Jednak to, że najważniejszym elementem układanki jest Bosh okazuje się prawdą. Nie ma Wade'a - nie ma tragedii, nie ma LeBrona - też można grać, nie ma Bosha - wszystko się pierdoli. W dodatku jak jeszcze Haslem jest out to już jest całkowicie ciemna dupa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstyd za wolne Wade'a - jedyne usprawiedliwienie to te gogle. LeBron tyłem do kosza - zostało to już wcześniej skomentowane więc nie będę się nad nim pastwił. Nie widziałem jeszcze nikogo, kto próbowałby tylu postupów z tak mizerną techniką. Amar'e wychodzący po zasłonie i trafiający J z 5m niczym dobry shooter. Juwan Howard w tamtym roku trafiał jumperki, a teraz próbuję tylko naśladować Magloire'a.

 

Boshu wracaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graliśmy bez dwóch z pięciu najważniejszych graczy, w dodatku PFów, którzy są dla nas cholernie ważni a gdyby Wade trafiał FT to byśmy ich pyknęli. I jeszcze te młode gnojki i ich trójki w czwartej kwarcie. Grrrr...

 

Jednak to, że najważniejszym elementem układanki jest Bosh okazuje się prawdą. Nie ma Wade'a - nie ma tragedii, nie ma LeBrona - też można grać, nie ma Bosha - wszystko się pierdoli. W dodatku jak jeszcze Haslem jest out to już jest całkowicie ciemna dupa.

Hahaha, no pewnie dlatego, że jak nie ma Bosha to nie ma pod koszem nikogo kto nie jest niepełnosprawny manualnie/emerytowany. Wyrzuć dwóch najlepszych podkoszowych z każdego zespołu i nagle się okaże że każdy z nich jest najważniejszy dla zespołu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, no pewnie dlatego, że jak nie ma Bosha to nie ma pod koszem nikogo kto nie jest niepełnosprawny manualnie/emerytowany. Wyrzuć dwóch najlepszych podkoszowych z każdego zespołu i nagle się okaże że każdy z nich jest najważniejszy dla zespołu.

 

no chyba ze ci dwaj podkoszowi zostana zabrani z cavs, wtedy sa nieistotni... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koelner, mógłbyś uzasadnić, czemu jest to bzdurą?

bardzo ciężko jest mi to przelać pisemnie. ale postawa obrońcy skupia się przede wszystkim na czym innym. oczy obrońcy powinny być skupione na nogach a konkretnie na miejsce od kolan do klatki piersiowej. oczywiście wzrok przesuwa się razem z piłką ale patrzenie komuś w oczy podczas obrony jest czymś niebywałym ,nie słyszałem kogokolwiek aby tak szkolił. faktycznie murzyni w filmach często na streetballu patrzą sobie w oczy i wymieniają milionami wyzwisk na swoje matki ale zaufaj mi ,że patrzenie komuś w oczu nie pomoże Ci w przewidzeniu jego ruchu . tym bardziej ,że zawodnik na jakimś poziomie ( a NBA to najwyższa półka) nie może patrzeć swojemu przeciwnikowi w oczu bo traci kontakt z piłką i konkretnie z jego rękoma oraz nogami. mówiąc krótko ,łatwiej jest chyba zmienić spojrzenie w inną stronę niż zrobić krok ,zwód czy oddać rzut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koelner, mógłbyś uzasadnić, czemu jest to bzdurą?

bardzo ciężko jest mi to przelać pisemnie. ale postawa obrońcy skupia się przede wszystkim na czym innym. oczy obrońcy powinny być skupione na nogach a konkretnie na miejsce od kolan do klatki piersiowej. oczywiście wzrok przesuwa się razem z piłką ale patrzenie komuś w oczy podczas obrony jest czymś niebywałym ,nie słyszałem kogokolwiek aby tak szkolił. faktycznie murzyni w filmach często na streetballu patrzą sobie w oczy i wymieniają milionami wyzwisk na swoje matki ale zaufaj mi ,że patrzenie komuś w oczu nie pomoże Ci w przewidzeniu jego ruchu . tym bardziej ,że zawodnik na jakimś poziomie ( a NBA to najwyższa półka) nie może patrzeć swojemu przeciwnikowi w oczu bo traci kontakt z piłką i konkretnie z jego rękoma oraz nogami. mówiąc krótko ,łatwiej jest chyba zmienić spojrzenie w inną stronę niż zrobić krok ,zwód czy oddać rzut.

 

Ano. Szczerze mówiąc, nie wyobrażam sobie gościa kryć i gapić mu się cały czas w oczy. Chociaż Bird to był taki kozak, że potrafił się intensywnie wpatrywać w jakiś punkt na parkiecie, aż w końcu obrońca dawał się sprowokować i też tam spoglądał. Wtedy booom i Bird już pod koszem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie całkiem sensowne, gdybym grał przeciwko komuś, nie widząc jego oczu, moja obrona byłaby gorsza. Gdy grasz w obronie, waży jest ten kontakt wzrokowy, który trwa dziesiętne części sekund, dzięki czemu można przewidzieć kolejne ruchy atakującego.

Chwila, to jest ten ułamek sekundy, w którym oczy przeciwników się spotykają i obrońca jest w stanie zauważyć gdzie się atakujący patrzy, co chce zagrać. Wiadomo, że jak kogoś kryję to nie patrzę mu się w oczy non stop. Nigdy nie grałem przeciwko komuś, nie widząc jego oczu, ale jestem w 100% pewien, że czułbym jakąś niepewność, a przeciwnik byłby bardziej nieprzewidywalny. Trudno to opisać. W każdym razie ilu graczy, tyle opinii i nikt tutaj nikomu nie udowodni swojej racji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jakiego rodzaju to jest argument Hyniu ?

 

A: 2+2=4

B: nie zgadzam sie z Tobą, ale każdy ma swoje zdanie

 

Niezależenie od punktu siedzenia, odpowiedź jest ta sama. Bo rozumiem, że rozmawiamy o prawdziwych zawodnikach, światowej elicie, a nie pesudograjkach ze streeta ?

 

Żaden kompetentny obrońca nie będzie patrzył w oczy przeciwnika. Jest dokładnie tak jak napisał Koelner, uczy się by zwracać uwagę na biodra i tors , przy uwzględnieniu ustawienia stóp. Patrzenie w oczy nie daje Ci nic, chyba że grasz przeciwko chłopaczynie z podwórka który robi zwody głową. NBA jest co raz śmieszniejsza, a zarazem co raz bardziej przerażająca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jakiego rodzaju to jest argument Hyniu ?

 

A: 2+2=4

B: nie zgadzam sie z Tobą, ale każdy ma swoje zdanie

 

Niezależenie od punktu siedzenia, odpowiedź jest ta sama. Bo rozumiem, że rozmawiamy o prawdziwych zawodnikach, światowej elicie, a nie pesudograjkach ze streeta ?

 

Żaden kompetentny obrońca nie będzie patrzył w oczy przeciwnika. Jest dokładnie tak jak napisał Koelner, uczy się by zwracać uwagę na biodra i tors , przy uwzględnieniu ustawienia stóp. Patrzenie w oczy nie daje Ci nic, chyba że grasz przeciwko chłopaczynie z podwórka który robi zwody głową. NBA jest co raz śmieszniejsza, a zarazem co raz bardziej przerażająca.

No-look passy są w NBA dośc powszechne. Twierdzicie, że gracze sami sobie utrudniają podania, żeby fajnie wyglądały?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie jaki jest najsmieszniejszy argument w tym roku - Lebon MVP ? i LEbron najlepszym KOSZYKArZEM w NBA?

ogladalem L jak gral w Cs glownie klasyki tnt po i ogladam go teraz

zawsze nie znosilem go tak samo moze wtedy nawet bardziej , ogolnie hejtin hejtin

ale k**** ludzie Lebron to jest taki drewniak ze po prostu po meczu z Knicks nie mam pytan

Dwight Howard ma lepsze ruchy niz LJ

wiecie co robil L w wakacje spijal k**** smietanke, przybijal se piatke, i posuwal polowe South Beach bo drugie pol posuwal Wade

jestem wyczulony na jego drewno ale tyle drewna tyle TO tyle glupich bledow tyle niedolotow to ja nigdy w wykoaniu Jamesa nie wdzialem

jak dla mnie w RSach to on byl bozyszcze i bezbledny , od czasu do czasu w PO vs Celtics zajebal hujnie ale ogolnie freakshow, nigdy nie pudlowal, nigdy te drewniane rece nie gubily pilki i nikt go nie naciagal na offensy

w tym roku bodajze TO career hi - i to z Wadem

najgorszy RS bilans wise od chyba sophmore jer

 

milosnicy LJ whats ya take ? co sie stalo z Lebronem bo jak dla mnie mimo tego ze ma te same staty to nic nie dodal do swojej gry a jedynie odjal, jest mniej skupiony i ogolnie gorszy. WTF ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.