Skocz do zawartości

miami heat - drużyna mistrzowska vol 2


lorak

zdobędą tytuł w najbliższym sezonie?  

140 użytkowników zagłosowało

  1. 1. zdobędą tytuł w najbliższym sezonie?



Rekomendowane odpowiedzi

właśnie, hawks tam naprawdę dobrze bronili.

oglądałeś ten mecz Lorak przez pryzmat obrony? dla mnie to był majstersztyk. oczywiście dogrywka ,brak Bosha ,pojedyncze błędy w końcówce zawiniły ale w obronie oni zagrali świetnie.

widziałem tylko końcówkę czwartej kwarty i dogrywkę, ale i tak tyle wystarczyło, by wywrzeć na mnie spore wrażenie jeśli chodzi o D hawks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapewne długo jeszcze bedzie trwała polemika który z nich jest w Heat odpowiednikiem Jordana, a który Pippena, a tymczasem wyjaśnilo się, kto jest odpowiednikiem Rodmana

 

Anthony is the second player in NBA history to grab at least 15 rebounds without taking some sort of shot. Dennis Rodman accomplished the feat three times in 1994.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jendras Perkins gral w finalach 2008 32% minut. Gasol gral wtedy 81% minut. Garnett 79%. Gasola tak naprawde zatrzymali KG + drugi wysoki ktory dostawal od niego pomoc. Garnett kryl Odoma wiec ciezko by mu bylo bronic dwoch naraz, ale pomagal i przy Bryancie i przy Gasolu bardzo czesto. tak czy inaczej Perkins nie zatrzymal Gasola, najwyzej momentami go ograniczal. wiekszosc pktow wysokich Lakers nie bylo po izolacjach, gdzie Perkins kroluje w obronie, ale po pickach i cutach. to wlasnie dzieki Garnettowi byly one ograniczone, a nie jak np. w G4 i G5 gdzie momentami Lakers zdobywali pkty spod kosza na prawie kazdej akcji. takze Perkins grajacy 18 MPG zatrzymal Gasola, gdy ten nawet nie gral zbyt czesto izolacji... jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że Gasol miał w finałach średnio 15 punktów na 53% skuteczności z gry (lepiej niż np. w serii z San Antonio). Najlepszy mecz rozegrał, kiedy Perkins nie wystąpił z powodu kontuzji. Być może właśnie tych kilka udanych izolacji dzieliło go od rozegrania naprawdę dobrej serii. Garnett pomagał, bo mógł sobie na to pozwolić przy pasywnym i nieskutecznym Odomie, niemniej pisanie, że KG wyprawiał z Gasolem nie wiadomo co, nie ma wiele wspólnego z prawdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na co Ty liczyłeś.Gość wraca po ciężkiej kontuzji i rozegrał raptem 4 spotkanie w ograniczonym wymiarze czasowym trudno oczekiwać cudów .Jest shoterem a im zazwyczaj dłużej zajmuje znalezienia odpowiedniej formy rzutowej no i potrzebują to tego rzucać i jeszcze raz rzucać a co przy obecności Big3 nie jest przeciecz takie łatwe.Do play-offów jest jeszcze daleko ma czas żeby znaleźć odpowiedni rytm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zeszłym roku w wizz tez ludziki liczyli na Millera

on ostatnie dwa sezony głownie podaje/oddaje piłkę nawet przy czystych pozycjach (koszykówka polega na tym ekstra podaniu ktore z czystej pozycji zrobi pozycje jeszcze czystsza)

teoretycznie to powinno w Miami działać, ale na 12x3 to bym liczył w 10 spotkaniach w sumie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.nba.com/2011/news/features/j ... ef:nbahpt1

 

Naprawdę niezły interview, nie wiedziałem że Spoelstra tak siedzi w statach, a wszystko zaczęło się od Pata Rileya oczywiście. Współczuje temu gościowi co jest odpowiedzialny za prowadzenie statystyk odnośnie obrony, gdzie jest wyróżnionych 50 różnych rzeczy i trzeba każde possession defensywne opisać dla każdego indywidualnego gracza Miami z czego później prowadzą swój własny defensywny rating. Ciekawe, że Spo po każdym meczu dostaje raport zawierający 50 stron statystyk, jest co czytać, ale jak sam przyznał patrzy tylko na te najważniejsze, podstawowe. Generalnie to dobrze, że Miami tak mocno siedzi w statach bo dzięki temu są bardziej świadomi tego co leży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.nba.com/2011/news/features/john_schuhmann/01/22/spoelstra-qa/index.html?ls=iref:nbahpt1

 

Naprawdę niezły interview, nie wiedziałem że Spoelstra tak siedzi w statach, a wszystko zaczęło się od Pata Rileya oczywiście. Współczuje temu gościowi co jest odpowiedzialny za prowadzenie statystyk odnośnie obrony, gdzie jest wyróżnionych 50 różnych rzeczy i trzeba każde possession defensywne opisać dla każdego indywidualnego gracza Miami z czego później prowadzą swój własny defensywny rating. Ciekawe, że Spo po każdym meczu dostaje raport zawierający 50 stron statystyk, jest co czytać, ale jak sam przyznał patrzy tylko na te najważniejsze, podstawowe. Generalnie to dobrze, że Miami tak mocno siedzi w statach bo dzięki temu są bardziej świadomi tego co leży.

świetna sprawa. a o tych defensywnych statystykach Riley'a to słyszy się już od dawna. wiele bym dał, aby móc je zobaczyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mike wystrzelił w dobrym momencie, kiedy brak Wade'a i Bosha mógł się skończyć tragicznie (bo tragedią jest porażka contendera z Raps). Pewnie, że nie rzuciłby tyle przeciwko C's czy LAL na tym etapie jego powrotu (i pewnie w ogóle).

Pewności siebie chłopak nabrał, 6 trójek trafił, słowa ai3 musiały go zmobilizować :wink:

 

kolejny powód do beki z obrony Calderona dał nam wczoraj Chalmers swoim jab stepem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragiczny mecz Miami, odechciewa się pisać. Dawno tak nieudolnego w ataku LeBrona nie widziałem, tyłem do kosza wyglądał jak przerośnięty gimnazjalista, któremu kazano grać coś 1 na 1 z piłką, Wade pudłował wolne, nic się nie kleiło. W playoffs z grą na stojąco bez piłki nie mają czego szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.