Skocz do zawartości

miami heat - drużyna mistrzowska vol 2


lorak

zdobędą tytuł w najbliższym sezonie?  

140 użytkowników zagłosowało

  1. 1. zdobędą tytuł w najbliższym sezonie?



Rekomendowane odpowiedzi

poza tym, gdy mówię o słabości podkoszowej heat, to jest to objawem zaślepienia LeBronem? albo to że Bosh jest póki co tragiczny w D, to wina LeBrona?

Nie, ale lorak jak to w końcu odbierać, dostaje 2 all starów, do drużyny, top 3SG w lidze i nadal jest źle...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

poza tym, gdy mówię o słabości podkoszowej heat, to jest to objawem zaślepienia LeBronem? albo to że Bosh jest póki co tragiczny w D, to wina LeBrona?

Nie, ale lorak jak to w końcu odbierać, dostaje 2 all starów, do drużyny, top 3SG w lidze i nadal jest źle...

przede wszystkim nie jest tak źle jak się wydaje patrząc na W-L. według Winstona są nadal najlepszą drużyną w lidze, a według SRS są na trzecim miejscu.

no ale w miami są oczywiście problemy i uważam Kubbas, że nie powinno się ich ignorować (czyli zwalać całej winy na LeBrona ;]). kontuzje dwóch kluczowych graczy to wiadoma sprawa. defensywa wysokich tak samo. mnie najbardziej rozczarowało to, jak do tej pory układa się współpraca DW-LJ. wiadomo było, że są zawodnikami podobnymi do siebie, więc nie od razu będzie showtime, ale że będzie tak źle, to się nie spodziewałem. w jakimś arcie na ESPN ktoś napisał, że bycie przyjaciółmi wcale nie musi oznaczać owocnej współpracy na polu zawodowym. i coś w tym niewątpliwie jest. w każdym razie oni na pewno będą grać lepiej, zresztą przed kontuzją Wade'a wcale to tak źle nie wyglądało, mimo że ich współpraca jest daleka od ideału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robieniem z siebie debila uważam pisanie, że Miami potrzebuje kolejnego ballhandlera. Zresztą twój post albo to albo pisanie oczywistości, które padały w tym temacie ponad 100 razy.

No, może to jest odkrywcze:

niestety nie jestem od tego aby Cię tutaj uczyć. poczytaj jeszcze raz.

 

zresztą . wymień mi top PG w lidze ,którzy nie są ballhandlerami :D

 

chodzi mi o to, że gdy wypadli i Miller i Haslem, to heat są bardzo słabi poza trójcą. natomiast co do tego, że suport gra gorzej, to poza Wadem wszyscy z LeBronem grają lepiej. pewnie dlatego, że Wade jest jedynym, którego James nie kreuje.

 

poza tym, gdy mówię o słabości podkoszowej heat, to jest to objawem zaślepienia LeBronem? albo to że Bosh jest póki co tragiczny w D, to wina LeBrona?

sam napisałem ,że LeBron gra zajebiście ale dlaczego nie jest w stanie współpracować Wade'm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje zanim ktos teraz bedzie wygladal swoje opinie / przepowiednie i inne duperele sprawdzi kilka pierwszych stron z tego tematu jak to jeszcze przed podpisaniem tych ktorzy graja, wiedzac tylko o big 3 juz krzyczeli i wyglaszali przepowiednie na kilka lat o tym.

 

Sprawdzcie co pisaliscie i zobaczcie jak bardzo byliscie w bledzie. Moze ocene zostawcie do polmetka ?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rambis je nie jestem ani haterem ani loverem lubie czytac merytoryczne rzeczy wiec za przeproszeniem wypierd.... z tym spamem

 

twoj poprzedni post rowniez swiadczy o tym ze nie ogladales zupelnie miami . a jedyne co ciebie tak naprawde interesuje to stosunek w-l .

 

Po pierwsze to co już napisał calagan.

po pierwsze rozumiem ze majac na mysli calagana chodzilo ci o ten fragment

To akurat jest dosc logiczne - to LBJ poszedl do Miami, a nie Wade do Cavs. Czyli to on powinien dopasowywac sie do gry Wade`a, a nie wszyscy pod niego

 

przeciez sie dopasowal daje mu pilki na iso, wade nie wykazuje duzej checi do grania innej zagrywki ,pozatym skoro to lebron ma gale , to jakakolwiek gra off the ball zalezy od innyc zawodnikow , a ze wade czuje sie nieswojo w takiej grze co chyba nic dziwnego skoro regularnie nigdy tak nie gral i niejest to "jego gra" , wiec czesto stoii gdzies w rogu bezproduktywnie, tak jak lorak zauwazyl partnerom jamesa zwiekszyl sie %ts wiec robi im miejsce, pozatym ta dosyc prostacka gra sie nawet sprawdzlala , ale w ostatnich 3 grach wade ma slaba skutecznosc, wiec prosze cie wytlumacz mi - moze jestem troglodyta i nie rozumiem pewnych rzeczy dla ciebie oczywistych - dzie tu jest wina lebrona , dlaczego lebron jest odpowiedzialny za cegly wadea??????a moze chodzi o cos zupelnie innego czekales tylko na odpowiedmni moment (3L)aby wylezc z nory i nam teraz obwiescic ze to wina lebrona ,

 

Po drugie czy to Wade ma pseudonim King albo wielki tatuaż Chosen 1?

po drugie to skup sie na koszykowce , mi kolo dupy lata czy to chosen one, mamba , czy ktokolwiek inny ale ty przeciez nie chcesz o koszykowce ty wolisz koszulki

 

Po trzecie - w zeszłym roku była mowa, że za slaby support (ten slaby zresztą support ze skontuzjowanymi mo i jamisonem, którzy w sumie opuścili ponad połowę spotkań narazie łapie się do PO, a mieli walczyć o top draftu). Teraz ma wade i bosha i robią o 2 winy więcej niż Cavs. Nagle bosh zapomniał jak się gra, czy wade? A może jednak Lebron się do tego przyczynia? Ponawiam pytanie - kogo potrzebuje LEbron żeby zwyciężać? 2 kolesi z top15 nba nie starcza?

jestem koszykarskim troglodyta wiec mi cos jeszcze potlumacz ,prosze: powiedz mi gdzie jest wina lebrona ze bosh ma ok 104 kg inie broni pomalowanego i jest regularnie przesuwany i dodatkowo nie punktuje z pomalowanego, pewnie lebron nie chcial sie z nim podzielic swoimi najnowszymi koksami, ale jesli znasz inne uzasadnienie to prosze napisz gdzie jest w tym przypadku wina lebrona????

wytlumcz mi rowniez dlaczego joel anthony jest rowniez undersized a drugi s5 c ma 1000 lat i gra tylko gorna czescia ciala , gdzie tu jest negatywny wplyw lebrona?????? gdzie jest jego negatywny wplyw na obrone pomalowanego?????

 

pozatym ta druzyna jak wody potrzebuje punktów z pomalowanego ale bosh tego nie daje ,anthony/big z rowniez

 

zdaje sie ze jest to rowniez odpowiedz dla kubbasa ktory chyba przestal niestety ogladac mecze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez sie dopasowal daje mu pilki na iso, wade nie wykazuje duzej checi do grania innej zagrywki ,pozatym skoro to lebron ma gale , to jakakolwiek gra off the ball zalezy od innyc zawodnikow , a ze wade czuje sie nieswojo w takiej grze co chyba nic dziwnego skoro regularnie nigdy tak nie gral i niejest to "jego gra" , wiec czesto stoii gdzies w rogu bezproduktywnie, tak jak lorak zauwazyl partnerom jamesa zwiekszyl sie %ts wiec robi im miejsce, pozatym ta dosyc prostacka gra sie nawet sprawdzlala , ale w ostatnich 3 grach wade ma slaba skutecznosc, wiec prosze cie wytlumacz mi - moze jestem troglodyta i nie rozumiem pewnych rzeczy dla ciebie oczywistych - dzie tu jest wina lebrona , dlaczego lebron jest odpowiedzialny za cegly wadea??????

No jako troglodyta możesz nie zrozumieć, że Wade grał całą swoją karierę w ten sam sposób, James wiedział do jakiego klubu idzie z kim przyjdzie mu garć, ponieważ Dwane jest wporzo ziomkiem stara sie wypracować nowy styl gry zostawiając niepotrafiacemu się nic nauczyc Jamesowi swoja role i jego grę z Cavs, nich Wdae ma gałe w łapach tak jak dwanie chciałbym zobaczyć wtedy "fenomen" lebrona :? Już wogóle absurdalne jest ze koles o rozmiarach pf bierze się za rozgrywanie odbierajac ten "przywilej" ziomkowi o wzorście podobnym do williamsa/Kidda czyli jak nie patrzeć obwodowemu, to co moze wade ma teraz zamiast Jamesa walczyć pod koszami :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wina LeBrona jest to, ze jedyny sensowny play z jego udzialem to high pick and roll z 3 shooterami na obwodzie lub high pick and pop z 2 shooterami i jednym gosciem pod koszem. zwyczajnie bardzo trudno ustawic jakiekolwiek zagrywki przy nim. post-upowac nie potrafi, izolacje tez mu niespecjalnie ida bo nie ma jumpera, off the screen jumpery nawet nie wchodza w gre, off-ball w ogole nie scina tylko stoi bezproduktywnie w jednym miejscu...

 

a w obronie nie musze mowic chyba. szalu nie ma, a powinien byc. nic nie usprawiedliwia tego, ze LeBron sobie zwyczajnie odpuszcza obrone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nam sie hateryzm rozkręca 8)

Żale kumulowane od początku lipca wreszcie można przelać na zgryźliwe texty na klawiaturze. :wink:

Korzystajcie póki możecie, bo powiem Wam jedno..

Oni się zgrają ze sobą, nadgarstek Wadea dojdzie do siebie, Miller wraca w styczniu, a UD znając go to najpóźniej pod koniec marca lub na początku kwietnia, a to, że wszyscy są przeciwko nim powoduje, że powinni mieć i będa jeszcze większa motywację. Aktualnie w lidze są tylko dwie drużyny, które mogą wygrać z Heat w rywalizacji do 4 łinów, a inni spinaja sie na nich na maxa. Życiówki Okafora, Milsapa, Bassa i Rusha, game winner Guya nie wzięlo się z niczego.

 

Przed nimi jeszcze 67 meczy preseason

 

Z pierwszym wiarygodnym dla mnie haterem wejdę w zakład o symboliczne 100zl. że Spo nie straci posady coacha do końca sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez sie dopasowal daje mu pilki na iso, wade nie wykazuje duzej checi do grania innej zagrywki ,pozatym skoro to lebron ma gale , to jakakolwiek gra off the ball zalezy od innyc zawodnikow , a ze wade czuje sie nieswojo w takiej grze co chyba nic dziwnego skoro regularnie nigdy tak nie gral i niejest to "jego gra" , wiec czesto stoii gdzies w rogu bezproduktywnie, tak jak lorak zauwazyl partnerom jamesa zwiekszyl sie %ts wiec robi im miejsce, pozatym ta dosyc prostacka gra sie nawet sprawdzlala , ale w ostatnich 3 grach wade ma slaba skutecznosc, wiec prosze cie wytlumacz mi - moze jestem troglodyta i nie rozumiem pewnych rzeczy dla ciebie oczywistych - dzie tu jest wina lebrona , dlaczego lebron jest odpowiedzialny za cegly wadea??????a moze chodzi o cos zupelnie innego czekales tylko na odpowiedmni moment (3L)aby wylezc z nory i nam teraz obwiescic ze to wina lebrona ,

Problem jest taki pani/panie (!?), że jak się przychodzi do zespołu, w którym nie jest się alfą i omęga to trzeba trochę przestawić swoją grę. Ale lebron tego nie umie i przez to jest dziurą.

 

Piszesz, że gra off ball powinna zależeć od innych przeciwników - jasne, ale zobacz sobie mistrzu jak wygląda ta gra u lebrona. Dużo gorzej niż wade'a, a przez jego słabą grę off ball jest i brak range (śmieszna skuteczność za 3) pogorsza i tak kiepski spacing (brak punktów z low post).

 

Aaaaa. I napisz jakie to genialne zagrywki można pod jamesa ustawić poza tymi co bastek wymienił.

 

 

jestem koszykarskim troglodyta wiec mi cos jeszcze potlumacz ,prosze: powiedz mi gdzie jest wina lebrona ze bosh ma ok 104 kg inie broni pomalowanego i jest regularnie przesuwany i dodatkowo nie punktuje z pomalowanego,

Wina jest taka, że jak widzi, że Bosh nie post-upuje to powinien sam zejść na dół, wziąć piłkę i to zagrać. Kobe gdy w zeszłym roku nie miał gasola przez miesiąc to brał swojego obrońcę na plecy i jechał z nim ma low-post. Lebron tego nie robi, bo nie umie.

 

po drugie to skup sie na koszykowce , mi kolo dupy lata czy to chosen one, mamba , czy ktokolwiek inny ale ty przeciez nie chcesz o koszykowce ty wolisz koszulki

To było do Loraka, który pytał się mnie czemu winię lebrona a nie wade'a. Takie rzeczy jak robienie z siebie wybrańca to pierwszy z brzegu powód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa. I napisz jakie to genialne zagrywki można pod jamesa ustawić poza tymi co bastek wymienił.

 

 

to może napiszcie jakich to zagrywek LeBron nie jest w stanie grać, a taki np. Chris Paul tak? czy może CP to też dziura w ataku?

 

poza tym śmieszne są takie zarzuty ze strony Bastillona, który broniąc Nasha i usprawiedliwiając jego gorszą grę w dallas mówił, że bez piłki nie jest tak dobry jak z nią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Aaaaa. I napisz jakie to genialne zagrywki można pod jamesa ustawić poza tymi co bastek wymienił.

 

 

to może napiszcie jakich to zagrywek LeBron nie jest w stanie grać, a taki np. Chris Paul tak? czy może CP to też dziura w ataku?

Olać CP3, szkoda że nie potrafi grać jak sf z prawdziwego zdarzenia, coś jak taki Pierce, czyli bez piłki, dlaczego to Wade ma się dopasowywać do Jamesa a nie odwrotnie, przecież tak jak napisałem Wade swoich warunków fizycznych nie przeskoczy, a jamesa warunki predysponują nawet do grania jako pf. On jest faktycznie nr1, ale jeśli przyszło by mu grać w streetballa a nie w jakimś bardziej skomplikowanym systemie.

poza tym śmieszne są takie zarzuty ze strony Bastillona, który broniąc Nasha i usprawiedliwiając jego gorszą grę w dallas mówił, że bez piłki nie jest tak dobry jak z nią.

super porównania CP3/Nash vs James, ja myślałem że u niego rozegranie to dodatkowy atut, ale teraz jest jasne że koles bez piłki jest prawie nic nie wart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że nie potrafi grać jak sf z prawdziwego zdarzenia, coś jak taki Pierce, czyli bez piłki, dlaczego to Wade ma się dopasowywać do Jamesa a nie odwrotnie,

Z tego co czytałem Wade, jest SG, czemu nie zagra jak true sg Ray Allen bez piłki?

Bo w Bostonie to raczej więcej Pierce miał piłkę niż Allen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem Wade, jest SG, czemu nie zagra jak true sg Ray Allen bez piłki?

Bo w Bostonie to raczej więcej Pierce miał piłkę niż Allen.

szkoda że nie potrafi grać jak sf z prawdziwego zdarzenia, coś jak taki Pierce, czyli bez piłki, dlaczego to Wade ma się dopasowywać do Jamesa a nie odwrotnie,

Z tego co czytałem Wade, jest SG, czemu nie zagra jak true sg Ray Allen bez piłki?

Bo w Bostonie to raczej więcej Pierce miał piłkę niż Allen.

 

Tak jak mówiłem łatwiej Jamesowi było by się przekształcić niż Wadeowi, poza tym w przypadku Wadea pg/sg, cięzko go zaklasyfikować do którejś z pozycji, warunki ma jak mocny pg, i underS sg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olać CP3, szkoda że nie potrafi grać jak sf z prawdziwego zdarzenia, coś jak taki Pierce, czyli bez piłki,

co to ma do rzeczy? Bird grał jak prawdziwy SF? Pippen? Barkley? co to w ogóle znaczy "prawdziwy PG/SG/SF/PF/C"?

 

czemu James ma grać bez piłki skoro z nią daje więcej drużynie? to tak samo jakby piłkę zabrać Nashowi. albo kazać Shaqowi rzucać jumperki.

 

 

 

dlaczego to Wade ma się dopasowywać do Jamesa a nie odwrotnie,

bo to gorsi powinni się dopasować do lepszych a nie odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Olać CP3, szkoda że nie potrafi grać jak sf z prawdziwego zdarzenia, coś jak taki Pierce, czyli bez piłki,

co to ma do rzeczy? Bird grał jak prawdziwy SF? Pippen? Barkley? co to w ogóle znaczy "prawdziwy PG/SG/SF/PF/C"?

 

czemu James ma grać bez piłki skoro z nią daje więcej drużynie? to tak samo jakby piłkę zabrać Nashowi. albo kazać Shaqowi rzucać jumperki.

 

 

 

dlaczego to Wade ma się dopasowywać do Jamesa a nie odwrotnie,

bo to gorsi powinni się dopasować do lepszych a nie odwrotnie.

Źle to Lorak ująłeś

Kierując sie tą sama martyrologią, to James przyszedł do Wadea drużyny a nie odwrotnie, a Wade grając z piłka daje drużynie więcej niz bez niej.

 

Zwyczajnie obaj powinni coś zmienić i zacząć ze sobą grać bo jakoś chyba sie nie przyzwyczaję do Wadea stojącego bezproduktywnie gdzies na rogu boiska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.