Skocz do zawartości

miami heat - drużyna mistrzowska vol 2


lorak

zdobędą tytuł w najbliższym sezonie?  

140 użytkowników zagłosowało

  1. 1. zdobędą tytuł w najbliższym sezonie?



Rekomendowane odpowiedzi

obejrzałem spokojnie miami orlando.

akcja meczu -jak riddick wypierdolił w 3 kwarcie Crawforda (sędziego)

 

kontrakt Cartera będzie zhandlowany przed tradedeadline. Stephen Jackson ,Baron ,Arenas powinni być w gronie zainteresowanych ,oczywiście bez marzeń typu Melo.

 

muszę się zgodzić z Lorakiem. LeBron'owi nic nie można zarzucić. po prostu napierdala.

 

jakie są przyczyny słabej gry Miami:

- brak PG ,który dobrze dzieli piłką i ma court vision ,potrafi razić tróją

- brak świni pod koszowej al nie w stylu stary Magloire ,ćwierćinteligent Anthony czy Howard ,coś w stylu Haywooda ,zawodnik ,który złapie piłkę pod koszem i ją wpierdoli

- Bosh jest pizdą ,nie walczy o piłkę ,jego intensywność w obronie jest żałosna ,tak tak taki pierdolony Amare to przy nim stoper ,przynajmniej z pomocy wypierdoli blok a ten bolek był jeżdżony przez Bassa jak dziwka

-ogólni pomysł z Z jest żenujący ,nie potrzebny jest

-te sławne picki z początku sezonu to dramat. LeBron lubi grać picki i zrobi dwie dobre akcje a później się pałuje i się wykańcza ,nie jest to klucz

- dla mnie brakuje ball movement , za bardzo się pałują 1 vs 1 , ogólnie racje Wade,LeBron to kozaki ale k**** grając ciągle izolacje czy picki nie wygrają mistrzostwa ,mogę sobie ponapierdalać z Notecią Inowrocław ale nie z Bostonem ,Orlando

- trzeba Wade'owi i LeBron'owi stawiać zasłany jakieś aby zdobywali minimalne przewagi i wtedy będą męczyć obronę przeciwników poprzez drivy ,dla mnie to jest sposób ,nawet popierdalając tak jak Allen , piła i albo jumpshot albo drive ,spicing i niech obrona się martwi czy odpuści Wade czy LeBrona

- ogólnie brakuje im też intensywnośći gry w obronie ,LeBron jest potężna świnią ale pod koszem ta każda drużyną będzie robiła taką penetrację dupy Boshowi ,że tego znowu zaboli kręgosłup

 

ogólnie Boston to faworyt

 

niech Suns zrobią reboulding i nie wypierdolą Nasha do Orlando czy Miami ,chciałbym go w jakieś z tych drużyn widzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce sie wtracac bo zmarginalizowalem sie na forum

ale pi****lenie ze ktos ma jakies WP Lorak WTF ? napisz po ludzku, ma knutzje nadgarstka rzuca 7-30 = hujowy a nie jakies 250 WP

po drugie Magic sa jak Cavs od 5 lat , ciagle to samo i ciagle bez sukcesu przy czym w ich wypadku zwyczajnie nie ma niskiego floor lidera i dopoki Jameer Redick i Rashard dostaja najwazniejsze rzuty i maja je kreowac w koncowce to tez zespol w PO przy zacisnietych posladach w obronie zwyczajnie nie zaistnieje

 

mecz jak dla mnie o 3 miejsce na wschodzie

1. Celtcs 2 Bulls

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech Suns zrobią reboulding i nie wypierdolą Nasha do Orlando czy Miami ,

Rozumiem, że masz przeciek od Sterna, że pozwoli wtedy Heat grać 3 piłkami?

Kuźwa, w takiej sytuacji Miami jest mistrzem 16-0 w PO :mrgreen:

 

 

http://www.nba.com/2010/news/features/j ... ef:nbahpt1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda- James i tak by to zjebał- nie wiem jak--może rzucał by ta druga piłką do swojego kosza, albo tak, że wybijał by piłki zmierzające do kosza po rzutach Wade'a- whatever ...

A swoją droga dziwi mnie tylko fakt, że ten LeBron ma taki niesamowity impact w obronie( dzięki temu miał wg Loraka się liczyć w walce o MVP i o DPOTY ), a Heat mimo to przegrywają w defensywie.. Biedny ten LeBron oj biedny- w ataku swoją kreacja poprawia TS partnerów, ale to nie wystarcza.. w obronie ma impact, dobre apeemy czy inne c***e muje, ale też nie wystarcza.. naprawdę mi pana żal panie James ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lebron gra swoje, i można powiedzieć, że zawala bo nie gra na poziomie GOAT, do którego jest zdolny. Jednak wy mówiąc, że gra słabo wrzucacie go na półkę Jordana, bo w takim wypadku jak grał dobrze to ten poziom otrzymujemy.

Przede wszystkim zawala:

Wade, który nie potrafi grać jako druga opcja, bo nie jest stworzony do bycia drugą opcją, a już na pewno dla Lebrona

Bosh, który w obronie gra c***nię i tutaj nie można tego zwalać na Lebrona, bo o ile w ataku można jeszcze się kłócić, że przetrzymuje piłkę itp to tutaj ewidentnie c***nia

Brak przynajmniej przeciętnego centra, która to pozycja jest w koszykówce niesamowicie ważna - nie ma kto wykańczać pod koszem ani co ważniejsze bronić pomalowanego.

 

Ale przede wszystkim - nie ma 2 w c*** ważnych elementów układanki - Millera i Haslema. Haslem był 3 najwartościowszym zawodnikiem, lepiej grał od Bosha znacznie, a Miller wydaje się stworzony do tej drużyny. Tak to jest na razie Lebron, Dwayne borykający się z kontuzjami, Bosh który gra na poziomie roleplaya i to takiego z ławki na 25-30 min i to co się udało podpisać za minimum dla weteranów. Może poczekamy chociaż aż drużyna będzie zdrowa z osądami? Bo ciekawi mnie jakby wyglądała gra Lakers z grającym z kontuzją Gasolem, Odomem z formą z tych słynnych znikających meczy i z kontuzjowanymi Artestem i Bynumem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lorak mistrzu:

 

To powiedz mi jak to jest, że rok temu sam Wade z bandą kolesi z d-league, którzy sezon wcześniej walczyli o mistrzostwo odwróconej tabeli, po 15 meczach miał bilans 9-6.

 

Teraz zamiast beasleya doszedł Lebron i Bosh, kilku wartościowych weteranów i jest gorzej. Kogo potrzebuje lebron żeby wygrywać? Miało być Big3, 78-4 itp. A kończy się jak zawsze - słaby support. To kogo on k**** potrzebuje? Olajuwona i Reggiego w primie? Oni bez niego by ten tytuł wywalczyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lorak mistrzu:

 

To powiedz mi jak to jest, że rok temu sam Wade z bandą kolesi z d-league, którzy sezon wcześniej walczyli o mistrzostwo odwróconej tabeli, po 15 meczach miał bilans 9-6.

 

Heat mieli w tamtym roku wyjątkowo łatwy kalendarz i nawet Wade podczas tej dobrej serii powiedział, że i tak będą walczyć tylko o PO w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heat mieli w tamtym roku wyjątkowo łatwy kalendarz i nawet Wade podczas tej dobrej serii powiedział, że i tak będą walczyć tylko o PO w tym sezonie.

Co ty pierdzielisz?!

Wygrali 9 z 15 spotkań to jest 60%, a w całym sezonie mieli ponad 57% zwycięstw czyli nie było dużej różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce sie wtracac bo zmarginalizowalem sie na forum

ale pi****lenie ze ktos ma jakies WP Lorak WTF ? napisz po ludzku, ma knutzje nadgarstka rzuca 7-30 = hujowy a nie jakies 250 WP

 

przecież to napisałem ;]

a .250 WP to było w sumie głównie do Bastillona, który najwyraźniej zapomniał, że przed urazem Wade grał bardzo dobrze (dla niezorientowanych: .100 to przeciętny gracz, +.200 superstar, +.300 MVP, kilku zawodników w historii w pojedynczych sezonach miało +.400)

 

 

Lorak mistrzu:

 

To powiedz mi jak to jest, że rok temu sam Wade z bandą kolesi z d-league, którzy sezon wcześniej walczyli o mistrzostwo odwróconej tabeli, po 15 meczach miał bilans 9-6.

.

 

a LeBron to ile wygrywał w ostatnich sezonach z takim sobie supportem?

dlaczego nie jesteście konsekwentni i nie patrzycie z dwóch stron, lecz zawsze to jest tylko: LeBron nie pasuje do Wade’a, LeBron nie potrafi wygrywać mając Bosha i Wade’a? dlaczego nie mówi się, że Wade tak samo nie pasuje do LeBrona, że tak samo nie potrafi wygrywać z LJ i CB?

 

w ogóle może uważacie, że heat mają taki super roster poza trójcą? bo ja jednak myślę, że rację ma JVG i że obecnie (czyli bez kontuzjowanych) wszyscy zawodnicy heat poza trójcą to gracze, którzy tu muszą grać długie minuty, a gdzie indziej byli zadaniowcami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogóle może uważacie, że heat mają taki super roster poza trójcą? bo ja jednak myślę, że rację ma JVG i że obecnie (czyli bez kontuzjowanych) wszyscy zawodnicy heat poza trójcą to gracze, którzy tu muszą grać długie minuty, a gdzie indziej byli zadaniowcami.

no wybacz ale - stosując pewien skrót myślowy - albo chcesz grać w drużynie z dwoma kolesiami po ~18 baniek za sezon albo z czterema po 9 ; ) - nie można mieć wszystkiego kuźwa, 2 megasuperstarów, jednego all stara i jeszcze zayebistej ławki

 

 

 

a czekaj, można to mieć ale trzeba najpierw przenieść drużynę do los angeles ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego nie jesteście konsekwentni i nie patrzycie z dwóch stron, lecz zawsze to jest tylko: LeBron nie pasuje do Wade’a, LeBron nie potrafi wygrywać mając Bosha i Wade’a? dlaczego nie mówi się, że Wade tak samo nie pasuje do LeBrona, że tak samo nie potrafi wygrywać z LJ i CB?

To akurat jest dosc logiczne - to LBJ poszedl do Miami, a nie Wade do Cavs. Czyli to on powinien dopasowywac sie do gry Wade`a, a nie wszyscy pod niego. No chyba, ze wszyscy okrzyknal go liderem zespolu - wtedy mozemy pogadac o zespole grajacym pod James`a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że masz przeciek od Sterna, że pozwoli wtedy Heat grać 3 piłkami?

Kuźwa, w takiej sytuacji Miami jest mistrzem 16-0 w PO :mrgreen:

jesteś idealnym przykładem osoby ,która nie czytając całego postu i nie wyciągając z niego wniosku ,przytacza jedno zdanie i robi z siebie debila.

 

w ogóle może uważacie, że heat mają taki super roster poza trójcą? bo ja jednak myślę, że rację ma JVG i że obecnie (czyli bez kontuzjowanych) wszyscy zawodnicy heat poza trójcą to gracze, którzy tu muszą grać długie minuty, a gdzie indziej byli zadaniowcami.

naprawdę Lorak coraz bardziej mnie zawodzisz w tematach o LeBronie. powiedz mi jakim cudem chcesz aby jeden z najlepszych PF ligi ,dwóch najlepszych zawodników tej ligi miało mieć jeszcze zajebisty support?

jak budowano w Bostonie wielką trójkę to sprowadzono dwie podstarzałe gwiazdy i w Bostonie byli zawodnicy typu Perkins ,Rondo,Powe czy rozje***y Tony Allen lub rookie GlenGlen ,którzy wcześniej byli w tej lidze nikim. oczywiście można dodać PJ Browna później czy Poseya ale jak patrzy się na samą tą wielką trójce Miami i ich roster to jest zdecydowanie lepszy. nawet nie ma o czym tutaj dyskutować.

 

koszykówka to jednak sport drużynowy i jeśli LeBronowi drugi raz się zdarza ,że jego support gra gorzej to gdzie trzeba szukać przyczyny? w kolejnych supportach czy u niego?

to ,że przy wielkiej trójce Perkins stał się jednym z lepszych difenderów ligi ,rondo osiągnął poziom all-stara,Powe potrafił wygrać mecz finałowy ,House trafiał wtedy kiedy chciał ,Posey się sprawdzał ,Pj Browna grał dobrze to zasługa właśnie tej trójki ,która potrafiła zrobić team spirit .

oczywiście wszystko można zrzucić na trenera. to zdecydowanie najłatwiejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, ja wciąż wierzę, że wróci Miller, Haslem i będzie w rotacji conajmniej 7 quality players(a 5 to właściwie trzon) - Wade, Bron, Bosh, Miller, Haslem. House, Jones.

 

Bo brak tych dwóch zawodników pokazuje czego najbardziej brakuje Heat - shootera z dobrym iq który potrafi podać a nawet coś czasem rozegrać oraz toughness pod koszem w osobie Haslema.

 

Po sezonie spokojnie można podpisać za MLE jakiegoś centra, który będzie przydatny i będzie dobrze bronił pomalowanego.

 

Choć i tak imo Miami w pełnym składzie wygrywa wschód i basta ;]]

 

@Lorak - Ludzie nie czepiają się Wade'a bo on już pokazał, że generalnie potrafi zwyciężać. Też nie lubię tego argumentu ale jednak istnieje. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a LeBron to ile wygrywał w ostatnich sezonach z takim sobie supportem?

dlaczego nie jesteście konsekwentni i nie patrzycie z dwóch stron, lecz zawsze to jest tylko: LeBron nie pasuje do Wade’a, LeBron nie potrafi wygrywać mając Bosha i Wade’a? dlaczego nie mówi się, że Wade tak samo nie pasuje do LeBrona, że tak samo nie potrafi wygrywać z LJ i CB?

 

w ogóle może uważacie, że heat mają taki super roster poza trójcą? bo ja jednak myślę, że rację ma JVG i że obecnie (czyli bez kontuzjowanych) wszyscy zawodnicy heat poza trójcą to gracze, którzy tu muszą grać długie minuty, a gdzie indziej byli zadaniowcami.

Po pierwsze to co już napisał calagan.

Po drugie czy to Wade ma pseudonim King albo wielki tatuaż Chosen 1?

Po trzecie - w zeszłym roku była mowa, że za slaby support (ten slaby zresztą support ze skontuzjowanymi mo i jamisonem, którzy w sumie opuścili ponad połowę spotkań narazie łapie się do PO, a mieli walczyć o top draftu). Teraz ma wade i bosha i robią o 2 winy więcej niż Cavs. Nagle bosh zapomniał jak się gra, czy wade? A może jednak Lebron się do tego przyczynia? Ponawiam pytanie - kogo potrzebuje LEbron żeby zwyciężać? 2 kolesi z top15 nba nie starcza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteś idealnym przykładem osoby ,która nie czytając całego postu i nie wyciągając z niego wniosku ,przytacza jedno zdanie i robi z siebie debila.

Robieniem z siebie debila uważam pisanie, że Miami potrzebuje kolejnego ballhandlera. Zresztą twój post albo to albo pisanie oczywistości, które padały w tym temacie ponad 100 razy.

No, może to jest odkrywcze:

- brak świni pod koszowej

Oh, really :?: :mrgreen:

Po trzecie - w zeszłym roku była mowa, że za slaby support (ten slaby zresztą support ze skontuzjowanymi mo i jamisonem, którzy w sumie opuścili ponad połowę spotkań narazie łapie się do PO, a mieli walczyć o top draftu).

Ich bilans z zespołami 0,5 - 1-4. Poczekajmy może na bardziej miarodajną próbkę, bo tam samo jak Knicks na razie mieli łatwy terminarz. Dalej uważam, że zakończą w okolicach 30, max 35.

A kontuzja Jamisona to ich wzmocnienie.

Ponawiam pytanie - kogo potrzebuje LEbron żeby zwyciężać?

Na razie ma jednego allstara Bosha i 10 rolesów na 5-7 minut, więc uważam że potrzebuje jako support jednego dobrego obwodowego strzelca z dobrą zbiórką i podaniem, jednego dobrego walczaka pod koszem, który świetnie zbiera i jakiegoś superstara. On ma to? A zapomniałem. No to dodajmy jeszcze jako warunek, że muszą być zdrowi i powinno się zgadzać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogóle może uważacie, że heat mają taki super roster poza trójcą? bo ja jednak myślę, że rację ma JVG i że obecnie (czyli bez kontuzjowanych) wszyscy zawodnicy heat poza trójcą to gracze, którzy tu muszą grać długie minuty, a gdzie indziej byli zadaniowcami.

naprawdę Lorak coraz bardziej mnie zawodzisz w tematach o LeBronie. powiedz mi jakim cudem chcesz aby jeden z najlepszych PF ligi ,dwóch najlepszych zawodników tej ligi miało mieć jeszcze zajebisty support?

 

(...)

 

koszykówka to jednak sport drużynowy i jeśli LeBronowi drugi raz się zdarza ,że jego support gra gorzej to gdzie trzeba szukać przyczyny? w kolejnych supportach czy u niego?

chodzi mi o to, że gdy wypadli i Miller i Haslem, to heat są bardzo słabi poza trójcą. natomiast co do tego, że suport gra gorzej, to poza Wadem wszyscy z LeBronem grają lepiej. pewnie dlatego, że Wade jest jedynym, którego James nie kreuje.

 

poza tym, gdy mówię o słabości podkoszowej heat, to jest to objawem zaślepienia LeBronem? albo to że Bosh jest póki co tragiczny w D, to wina LeBrona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.