Skocz do zawartości

miami heat - drużyna mistrzowska vol 2


lorak

zdobędą tytuł w najbliższym sezonie?  

140 użytkowników zagłosowało

  1. 1. zdobędą tytuł w najbliższym sezonie?



Rekomendowane odpowiedzi

z LeBronem w miami

Bosh ma TS% +2.7 powyżej swojej średniej z kariery

Jones +4.8

House +2.9

Arroyo +9.5

Haslem +0.5

Ilgauskas +6.2

Anthony +8.8

 

więcej niż 100 minut rozegrał jeszcze tylko Wade i on jako jedyny jest gorszy. ale on też jako jedyny nie polega na kreowaniu przez LeBrona, lecz dużo gra sam.

Czyli ziomek muszisz przyznać że James jest jednak debilem, albo ma debilnych doradców, znowu wyladował w druzynie z dennym suportem :twisted: Jego geniusz poraz kolejny nie może ujrzeć w pełni swiatła dziennego :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha, czyli znowu LeBron odpowiada za to, że jak np. nie ma go na parkiecie to heat grają źle? albo za to - że jak dziś zauważył JVG - w heat ważnymi zawodnikami rotacji, grającymi po +20 minut są tacy, którzy gdzie indziej byli sytuacyjnymi role playerami na kilka minut w meczu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha, czyli znowu LeBron odpowiada za to, że jak np. nie ma go na parkiecie to heat grają źle? albo za to - że jak dziś zauważył JVG - w heat ważnymi zawodnikami rotacji, grającymi po +20 minut są tacy, którzy gdzie indziej byli sytuacyjnymi role playerami na kilka minut w meczu?

odpowiada za to ze Wade stal sie malo uzytecznym graczem o zmarginalizowanej roli. odpowiada tez za ich slaba ofensywe. fajnie ze nabili sobie staty na slabych zespolach, ale przeciwko tym lepszym wychodzi to jak na dloni.

 

Lorak wyobrazasz sobie np. Dwighta majacego Wade'a zamiast Cartera/Redicka i Bosha zamiast Lewisa/Bassa ? myslisz ze Heat mieliby 8-7 czy ~14-1 ?

 

ja bym zwrocil jeszcze uwage na to jak czesto LeBron podaje do shooterow w zlym momencie co kocnzy sie contested jumperami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lorak wyobrazasz sobie np. Dwighta majacego Wade'a zamiast Cartera/Redicka i Bosha zamiast Lewisa/Bassa ? myslisz ze Heat mieliby 8-7 czy ~14-1 ?

Złe porównanie. Boguta zamiast Wade'a i Rose/Westbrooka zamiast Bosha. Patrz nie tylko na nazwiska, ale na dopasowanie ich do zawodnika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lorak wyobrazasz sobie np. Dwighta majacego Wade'a zamiast Cartera/Redicka i Bosha zamiast Lewisa/Bassa ? myslisz ze Heat mieliby 8-7 czy ~14-1 ?

Złe porównanie. Boguta zamiast Wade'a i Rose/Westbrooka zamiast Bosha. Patrz nie tylko na nazwiska, ale na dopasowanie ich do zawodnika.

to ze LeBron malo do jakiej gwiazdy pasuje to jest wina Dwighta ? patrze na talent, nie fit bo to jest w tym porownaniu wazne. brak fitu wynika ze specyfiki drive-and-kick stylu LeBrona co dominuje pilke i powoduje ze o ile reszta zespolu nie jest spot-up shooterami to staje sie bezuzyteczna, tak jak Wade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kuźwa jacy perimeter superstar gracze do siebie pasują?

CP3 i Wade?

Bryant i Wade?

Rose i Wade?

 

Daj Lebronowi Howarda zamiast Wade i Bosha, bo do niego Lebron też jakoś pasuje. O dziwo gracz obwodowy pasuje do podkoszowego, normalnie zaskoczenie.

 

Jak chcesz porównywać talentami, to daj Duncana z 2007 i Monte Ellisa, jeśli tak bardzo chcesz i wyjdzie Ci to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha, czyli znowu LeBron odpowiada za to, że jak np. nie ma go na parkiecie to heat grają źle? albo za to - że jak dziś zauważył JVG - w heat ważnymi zawodnikami rotacji, grającymi po +20 minut są tacy, którzy gdzie indziej byli sytuacyjnymi role playerami na kilka minut w meczu?

Ja napisałem że znowu źle wylądował i tyle, możesz to sobie interpretować jak chcesz.

Elwariato, jesteś taki tępy, ale nawet w tym nie potrafisz być konsekwentny.

Pochwal Jamesa za bycie dobrą drugą opcją i jedź po Wadzie, bo akurat masz pole do popisu z 1/13 na czele.

nie nie , w tym jest konsekwentny all day long :lol:

:lol: od was to akurat komplement dla mojej osoby, takie "wybitne" jednostki mnie obrażają jest mi zdecydowanie z tego powodu miło 8) Co do komentowania gry Wadea to, olałem to, nawiązałem po prostu do aktualnej dyskusji, ale akurat nie będe się sprzeczał moge być tendencyjny w tym wypadku bo Wadea bardzo lubię a za Jamesem nie przepadam, poza tym kto gdzie przyszedł, dla mnie ma to znaczenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiada za to ze Wade stal sie malo uzytecznym graczem o zmarginalizowanej roli.

jeśli ktoś za to odpowiada to trener, że nie potrafi ich odpowiednio ustawić. albo sam Wade, czy raczej jego zdrowie/forma, bo przecież do czasu kontuzji nadgarstka grał bardzo dobrze (coś koło .250 WP), dopiero ostatnie mecze ma kiepskie.

 

 

Lorak wyobrazasz sobie np. Dwighta majacego Wade'a zamiast Cartera/Redicka i Bosha zamiast Lewisa/Bassa ? myslisz ze Heat mieliby 8-7 czy ~14-1 ?

wyobraź sobie dwóch Shaqów i Dantley’a. mnóstwo talentu, ale dopasowanie kiepskie. podobną sytuację mamy tutaj. o, albo Nasha A, Nasha B i Dantley'a. żaden z nich nie utrzymałby takiego poziomu gry, jaki prezentował osobno. ba, wiemy przecież że Nash to nawet gdy musiał się dzielić piłką z Dirkiem to wypadał gorzej.

 

albo po prostu wyobraź sobie Dwighta mającego LeBrona, bo niby czemu mówisz, że to LeBron nie pasuje do Wade’a? w drugą stronę to nie działa? poza tym Dwyane tak długo był przyrównywany do Jordana, więc pod względem gry z piłką nie mógłby być jak Mike?

 

w ogóle to spotkanie miami przegrało nie przez atak, lecz obronę. magic cały mecz niszczyli ich na pick and rollach. non stop. Ilgauskas czy Bosh w niemal każdej takiej akcji byli ogrywani okrutnie. na niecałe 6 minut do końca heat przecież nawet prowadzili, ale wtedy poszło właśnie kilka p&r magic, a jak nie, to Nelson objeżdżał zagapionego i spóźnionego House’a.

 

inne mecze też z reguły były przegrywane w obronie. zresztą te dwie analizy, do których dałem linki wyżej, dobitnie wypunktowują te defensywne wady heat.

 

ja bym zwrocil jeszcze uwage na to jak czesto LeBron podaje do shooterow w zlym momencie co kocnzy sie contested jumperami...

to ciekawe. widziałem wszystkie mecze heat poza tym z pacers i LeBron wykreowuje mnóstwo bardzo dobrych pozycji dla wszystkich (poza Wadem niestety). statystyki to potwierdzają, bo z nim są efektywniejsi niż bez niego.

 

to ze LeBron malo do jakiej gwiazdy pasuje to jest wina Dwighta ?.

pasuje do takiej samej ilości gwiazd jak np. Wade lub CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem wrocic w czasie kiedy LeBurak pojedzie na ryby, ale nie moge nie podzielic sie swoja ekstazą juz teraz :]

 

Szczerze nawet ja nie spodziewalem sie ze juz w listopadzie bedzie tyle powodow do radosci :mrgreen:

 

Teraz chcialbym zobaczyc miny wszystkich loverow i fanbojow LeChickena ktorzy mieli w lecie majty pelne kislu.

 

Suck it losers :!: :twisted:

 

edit: ta wiadomosc NIE jest kierowana do VeGiego ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem wrocic w czasie kiedy LeBurak pojedzie na ryby, ale nie moge nie podzielic sie swoja ekstazą juz teraz :]

 

Szczerze nawet ja nie spodziewalem sie ze juz w listopadzie bedzie tyle powodow do radosci :mrgreen:

 

Teraz chcialbym zobaczyc miny wszystkich loverow i fanbojow LeChickena ktorzy mieli w lecie majty pelne kislu.

 

Suck it losers :!: :twisted:

 

edit: ta wiadomosc NIE jest kierowana do VeGiego ;-)

keke :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kuźwa jacy perimeter superstar gracze do siebie pasują?

CP3 i Wade?

Bryant i Wade?

Rose i Wade?

 

Daj Lebronowi Howarda zamiast Wade i Bosha, bo do niego Lebron też jakoś pasuje. O dziwo gracz obwodowy pasuje do podkoszowego, normalnie zaskoczenie

a kto mu "kuźwa" kazał take talents to south beach skoro to dla wszystkich było oczywiste że Wade i Bron się 1 piłką nie podzielą tak aby w 100% wykorzystać swoje umiejętności 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.