Skocz do zawartości

miami heat - drużyna mistrzowska vol 2


lorak

zdobędą tytuł w najbliższym sezonie?  

140 użytkowników zagłosowało

  1. 1. zdobędą tytuł w najbliższym sezonie?



Rekomendowane odpowiedzi

Dziś z kumplem się śmiałem, że jak tak dalej pójdzie to nie będzie czy zdobędą tytuł tylko czy dostaną się do playoffs...

Masakra jakaś poprostu. Jazz mieli chyba mecz dziesięciolecia, Millsap to w ogóle career night. Koszmar. Trzeba im będzie mocno dupnąć na wyjeździe, żeby nie poczuli się zbyt mocni(żartuje oczywiście, żeby mnie tu elwariato nie zjechał...).

Arroyo musi odejść. Spoelstra musi to zrozumieć.

 

Btw, obrona Jamesa i osobisty Wade'a - ;/////////

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak w ogóle to czy gdy heat prowadzili +4 na 10s do końca po FT Arroyo nie powinni umyślnie faulować kogoś z jazz, by rzucał wolne?

Nie

 

w meczu nr3 z Celtics w ostatnich playoffs Dorell tez mógł faulować w ostatniej akcji Piercea, ale ponoć Spo mu zabronił, więc tu zadecydowała ta sama zasada. Ponoc Larry brown tez preferuje raczej grę fair.

 

Właściwie to nie wiem co mam napisać. Przegraliśmy przez wolne DW i Arroyo.

Nie VeGi

To byl tylko jeden z elementów składających sie na tą porażkę. Jazz w końcówce grali kosmos, ale nie oddaje sie przewagi 22pkt bo to sie właśnie tak moze skończyć. Jazz od 3kw. skutecznie odrabiali, a Heat se debilnie beztrosko jumperkowali. Masz przeciwnika w rogu to go lutujesz do końca, a nie robisz tak jak Miami. juz kiedyś taki mecz jak teraz w wykonaniu Lakers z kimś widziałem (pamiętam tylko rzut fisha z rogu). Lakers mieli wtedy okolo minuty na odrobienie, ale na jedno wychodzi.

 

Z drugiej strony cieszę się, że Heat to przegrali. Mam nadzieję, że jeszcze parę takich lekcji dostana w regularze. To ich nauczy pokory, doceniania przeciwnika i będzie kształtowało ich charakter jako drużyny.

 

Co do Bosha, to jeszcze przed dogrywka miał pare wejść w pomalowane, wymusił ze dwa faule i dokładnie tego powinien sie trzymać w ataku w kolejnych meczach.

 

Teraz nie ma wyboru - muszą się odkuć na Celtics

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość, który miał 2-20 za 3 trafia 3 tróje w 29 sekund. Jak dla mnie ten mecz nie świadczy o żadnej sile Jazz ani o słabości Miami, po prostu czysty przypadek. Gdyby to jeszcze zrobił Deron, ale nie k**** pan 2 tróje w 5 lat w NBA.

Za to jedno wyjaśnił ten mecz - mamy MIPa ;] Nie mówię o tych trójach, bo zdziwię się, jeśli będzie reszte rzutów z za linii trafiał na 30%, ale o kosmosie jaki robi pod tablicami. Ogólnie np. z PHX jako jedyny prezentował w Jazz poziom PO, a jego staty w tym sezonie to poziom ASG(który pewnie dostanie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak w ogóle to czy gdy heat prowadzili +4 na 10s do końca po FT Arroyo nie powinni umyślnie faulować kogoś z jazz, by rzucał wolne?

Nie

 

w meczu nr3 z Celtics w ostatnich playoffs Dorell tez mógł faulować w ostatniej akcji Piercea, ale ponoć Spo mu zabronił, więc tu zadecydowała ta sama zasada.

to niczego nie wyjaśnia ;]

bo niby dlaczego taka zasada ma być słuszna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że z Lebrona w Miami zrobili rasowego PG, ale w tym momencie facet rzuca najsłabiej w karierze. Wystarczy zajrzeć na hoopdatę. Cegli tak, że aż oczy bolą. Jak dla mnie główny winowajca wczorajszej, a w zasadzie dzisiejszej porażki.

 

Bosh też póki co nie może się odnaleźć w nowym otoczeniu. Z Jazz w ataku i tak zagrał nie najgorzej. Dwa wejścia pod kosz chyba dało się naliczyć. We wcześniejszych meczach nie było nawet tego.

 

Cały czas się zastanawiam, czemu Chalmers w zasadzie nie dostaje żadnych minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas się zastanawiam, czemu Chalmers w zasadzie nie dostaje żadnych minut.

Kostka

Jak się wykuruje to powinien wygryźć Portorykańca z rotacji.

 

Dokładnie

jeżeli nie będzie to mecz w playoffs przeciwko Celtics lub Lakers to Miami moim zdaniem nadal będą sie trzymali tej zasady, chyba, że nagle by sie miała zupełnie zmienić koncepcja gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jakie jest uzasadnienie tej zasady?!

%ft Wade'a i Lebron'a

 

ja jebie lorak daj se spokój...

 

jak faulujesz to ryzykujesz, że nie jebniesz tych ft a tamci zagrają za 2 na zwycięstwo.

 

To nie jest wybór win-lose, obie opcje są ryzykowne, trzeba mieć czuja, mało kto to robi Phil też w tamtym sezonie nie zrobił kilka razy i zyskaliśmy na tym, nie jestem pewien, ale kojarzę, że chyba pop i carlaj z cołczów to praktykują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jakie jest uzasadnienie tej zasady?!

%ft Wade'a i Lebron'a

 

ja jebie lorak daj se spokój...

 

jak faulujesz to ryzykujesz, że nie jebniesz tych ft a tamci zagrają za 2 na zwycięstwo.

o czym ty mówisz? przecież drużyna z przewagą tak czy inaczej rzuca wolne (bo goniący będą faulować, by zatrzymać zegar). a chodzi o to, by zespół goniący nie zdobył w akcji 3 pts, lecz co najwyżej 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jebie, Jazz mają piłkę 3 pkt straty, Heat faulują Deron powiedzmy trafia 2/2, piłka Heat, Jazz faulują, Heat trafiają 1/2, piłka Jazz mogą grać spokojnie za 2 na remis.

jazz mają 3 pts straty, heat nie faulują, Deron trafia za trzy, jazz faulują, heat 1/2, jazz spokojnie mogą grać za 2 i wygrać mecz. w opcji "faulujemy przy przewadze" jazz potrzebna byłaby trójka do wygrania. która więc sytuacja jest korzystniejsza dla heat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.