Skocz do zawartości

miami heat - drużyna mistrzowska vol 2


lorak

zdobędą tytuł w najbliższym sezonie?  

140 użytkowników zagłosowało

  1. 1. zdobędą tytuł w najbliższym sezonie?



Rekomendowane odpowiedzi

Heat zwolnili Da'Seana Butlera i właśnie Patricka Beverleya.

Tego się trochę nie spodziewałem, Beverley wydawał się że może być pomocny, a Butlerowi w sumie nawet nie dano szansy. Do tego Arroyo będzie starting PG w pierwszym meczu.

 

LeBron ma coś do powiedzenia hejterom - http://www.youtube.com/watch?v=cdtejCR413c czyli nowa reklama Nike.

 

Ś-W-I-E-T-N-E !!!

No LeBron ostatnio w ogóle nie ma najlepszych układów z fanami, żeby nie powiedzieć że jest chyba teraz najmniej lubianym koszykarzem w NBA. Ludzie zarzucają mu wszystko, m.in. w tej reklamie było to ujęte dość specyficznie np odnośnie tego nieszczęsnego tatuażu, bądź też że zniszczył sobie legacy, ring chaser, błędy z przeszłości, najlepiej generalnie jakby zniknął. W ogóle mnóstwo perełek jest w tej reklamie m.in. "should i remind you i did this before" odnosi się do czasów high school kiedy to LeBron wybrał St. Vincent- St. Mary ze względu na lepsze perspektywy. Inna perełka to lekki remake reklamy Barkleya "I'm not a role model". A generalnie chyba najważniejszym przesłaniem jest chyba to aby każdy postępował tak jak sam uważa, a nie tak jak oczekują od tego kogoś ludzie. Przynajmniej tak to rozumiem.

 

Generalnie ludzie chyba trochę przesadzają z tym hejteryzmem, z tego co wyczytałem rozchodzi się w większości o "the decision". Jak dla mnie z punktu widzenia marketingowego to był znakomity ruch, w końcu oglądalność miało to większą niż niektóre finały nba, ale czy aż tak szkodliwe było dla jego wizerunku? Wydaje mi się, że nie miałbym problemu jakby każdy większy player na rynku FA robił takie szoł, i tak oglądali by to tylko ludzie zainteresowani. Dla jednych jest to dowód na to, że mamy do czynienia z frajerem z wielkim ego, inni są wobec tego obojętni. Ja osobiście nie byłbym taki szybki w szufladkowaniu ludzi według tych kryteriów, pamiętajmy że dzisiejsze gwiazdy mają ludzi od public relations oraz całe zespoły od marketingu, które organizują oraz decydują o wielu sprawach, oczywiście nie suwerennie, ale akurat w tym przypadku te całe "the decision" zdaje się nie było tak do końca pomysłem samego LeBrona i być może dziś żałuje tego że na to poszedł w ogóle. Trzeba mieć to na uwadze i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie ludzie chyba trochę przesadzają z tym hejteryzmem, z tego co wyczytałem rozchodzi się w większości o "the decision". Jak dla mnie z punktu widzenia marketingowego to był znakomity ruch, w końcu oglądalność miało to większą niż niektóre finały nba, ale czy aż tak szkodliwe było dla jego wizerunku? Wydaje mi się, że nie miałbym problemu jakby każdy większy player na rynku FA robił takie szoł, i tak oglądali by to tylko ludzie zainteresowani. Dla jednych jest to dowód na to, że mamy do czynienia z frajerem z wielkim ego, inni są wobec tego obojętni. Ja osobiście nie byłbym taki szybki w szufladkowaniu ludzi według tych kryteriów, pamiętajmy że dzisiejsze gwiazdy mają ludzi od public relations oraz całe zespoły od marketingu, które organizują oraz decydują o wielu sprawach, oczywiście nie suwerennie, ale akurat w tym przypadku te całe "the decision" zdaje się nie było tak do końca pomysłem samego LeBrona i być może dziś żałuje tego że na to poszedł w ogóle. Trzeba mieć to na uwadze i tyle.

ciekawe jeszcze ilu z tych krytyków wie ile kasy zarobiła "decyzja" i na co ona poszła.

 

co do reklamy to jest świetna, chyba najinteligentniejsze pokazanie środkowego palca wszystkim haterom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jeszcze ilu z tych krytyków wie ile kasy zarobiła "decyzja" i na co ona poszła.

 

co do reklamy to jest świetna, chyba najinteligentniejsze pokazanie środkowego palca wszystkim haterom.

Zupełnie zapomniałem o tym aspekcie "the decision", że kasa z tego poszła na cele charytatywne, blisko zdaje się 3 mln dolarów, to nie są takie małe pieniądze, więc z punktu widzenia LeBrona było więcej plusów niż minusów tego show. Szkoda tylko, że niektóre osoby dostrzegają tylko tą gorszą stronę i nie jestem pewny czy tu na pewno chodzi o same "the decision", czy też o konsekwencje tego, czyli LBJ+DW+CB połączyli siły w Miami na najbliższe 6 lat.

 

Bardzo podobała mi się wypowiedź Oscara Robertsona od 3:43

i jest to najlepsze co James może zrobić w tej sytuacji z całym tym hejteryzmem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejtowanie LeBrona przekracza wszelkie znane do tej pory granice:

http://sports.espn.go.com/nba/truehoop/ ... AHeadlines

 

A radio host in Cleveland has hired a witch doctor in an attempt to send some bad mojo to basketball star LeBron James after he ditched the Cavaliers to play for the Miami Heat.

 

WMMS-FM broadcast the hex ceremony Tuesday morning, hours before the Heat's season opener in Boston.

 

The radio station says a witch doctor used bones, blood and a James jersey to cast a curse on the two-time MVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miami jest masakrycznie c***owo ustawione, czy ten Spoelstra jest jakims idiota ? jak mozna miec k**** Jamesa i Wade'a w skladzie i dawac ballhandling Arroyo ?! najlepsze jest pozniej ze jakis ignorant z forum mi sie powoluje w dyskusjach na takie "autorytety" bo oni sa trenerami w NBA :lol:

 

obrona jest niezla chociaz tez nie sa zbyt zgrani.

 

powinni grac Wade-Miller-James o wiele dluzej (oczywisce gdy juz wroci Miller), teraz moga grac dluzej Housem lub jakims innym shooterem. dawanie pilki takim miernotom jak Arroyo przy takich megagwiazdach jest marnotrawieniem possessions.

 

ktos w offseason sie martwil ze Heat nie maja "klasycznego PG", to wlasnei macie swojego PG. zabieranie pilki Wade/LBJowi + bardzo mala produkcja. klasyczny PG jest bezuzyteczny o ile nie dominuje jak Nash/Paul/Deron. w innym wypadku ta ich klasycznosc jest NIC nie warta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoelstra chyba dlugo nie utrzyma tej posadki. niedosc ze nie potrafi ustawic kompletnie tej druzyny (Arroyo, are you fuckin serious?) to jeszcze na dodatek panikuje kompletnie - 3 timeouty w 15 min ? wyobazacie sobie Phila/Popa w takim teamie zeby takie beznadziejne TO brali ? on je bral chyba tylko po to zeby im powiedziec "Chlopaki cos nie gra" bo do tej pory nie zrobili w sumie zadnych adjustments. niby niewielka rzecz ale po takim czyms latwo poznac mentalnosc. Pop czy Jackson na pewno daliby im pograc i dac im rozgryzc sytuacje samemu. mysle ze gracze tej klasy to potrafia...

 

edit: 38-20, kolejny timeout. "chlopaki naprawde nie idzie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.