Skocz do zawartości

miami heat - drużyna mistrzowska vol 2


lorak

zdobędą tytuł w najbliższym sezonie?  

140 użytkowników zagłosowało

  1. 1. zdobędą tytuł w najbliższym sezonie?



Rekomendowane odpowiedzi

Jak podpisujemy Stacka, to Beverley leci definitywnie. Arroyo zostanie bo to jedyny klasyczny rozgrywający w naszym składzie. Ja obstawiam, że albo Butler, albo Magloire z nim zostanie zwolniony. Nie rezygnowałbym z Butlera, ale ciężko powiedzieć.

 

Z Millerem pech niesamowity

 

edit.

Wira

Zaproponowałeś zakład ale widzę, że sie wahasz..

żeby Ciebie nieco zmobilizować, to zróbmy tak:

ja jestem gotowy potwierdzić zakład w każdej chwili, kwestia tylko czy/kiedy Ty sie na to zdecydujesz.

Oboje mamy równe szanse do tego Lu będzie miał świadomość, ze ktoś jeszcze ogląda mecze Wilków :wink:

Ja ze swojej strony dzis mogę wejść w ten zakład za 400zł, jutro juz za 390zl, pojutrze za 380zl. itd. Zostawiam sobie furtkę, przy 200zł (tylko w tym jednym dniu, zeby nie bylo) gdybys do tego czasu sie nie zdecydował na moje wycofanie się.

może to Ciebie jakos zmobilizuje do podjęcia decyzji :wink:

czas liczymy wg forumowych godzin - bo chyba jest aktualnie godzina róznicy z czasem rzeczywistym.

zegar tyka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Varnado Mycek :wink:

 

nie, nie da rady. Klub NBa zatrzymuje prawa do danego zawodnika z draftu jak ten gra poza Stanami. Rok wcześniej zrobiliśmy tak wlaśnie z Beverleyem i Dozierem, którzy grali w Grecji. Magic tak mieli swojego czasu z Gortatem, który raz sie przeciez po Lidze Letniej nie załapał i wrócił do Rajchu.

 

Zwolnienie ich to ryzyko, bo wtedy kazdy klub moze ich zatrudnić. Heat niechętnie chcą pozbywać sie magloirea, bo to dość lojalny klub i starają sie dbać o swoich. Jamaal moze przydać sie na playoffs, gdzie istotni sa weterani. Co z tego, że taki Pittman ma spore możliwości, jak będzie łapal głupie faule i będziemy tracili 2+1. Natomiast jak magloire sfauluje, to zrobi to tak sprytnie, że nie bedzie punktów, albo nawet sędziowie faulu nie odgwiżdżą. magloire wie tez jak ustawic się do zbiórki.

 

Bulls w 1996r. mieli 4 centrów - Longley, Wennington, Salley i 40-letni Edwards. Heat za to lepiej stoją na pozycji PF z Boshem, UD i Howardem, który tez testowany jest na trójce. więc ciężko powiedzieć jak to będzie. Ja bym sie nie pozbywał Butlera jak juz z nim podpisali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Beverley nie grał czasem na Ukrainie?

No, ale trudno. Jak będzie trzeba kogoś na Rondo wysłać to się wyśle Wade'a bo w końcu też może go bronić.

A dobrze by było jakby Butlera ktoś z Europy zatrudnił.

 

Obejrzałem wczoraj meczyk z Atlantą i co widać:

- Bosh został dosłownie zmaiażdżony przez J-smoove'a(który jest niesamowity, jak na takiej kurwie będzie grał cały sezon to o DPOTY może powalczyć spokojnie

- James bardzo dobrze do końcówki gdzie zjebał chyba dwie akcje(choć można mu wybaczyć, w innej ładnie dograł i ktoś nie trafił trójki z czystej pozycji)

- JJ pokazał trochę swojego talentu, ale on znany jest z tego, że pokazuje go w mało ważnych meczach

 

Ogólnie nie widzę Atlanty jako mocnego przeciwnika dla Heat. Wciąż są czwartą siłą wschodu(i wbrew spekulacjom myśle, ze się poprawią z bilansem). dwa kroki za Bostonem czy Orlando.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi że ten james sie wyniósł do Heat, tak to by była całkiem sympatyczna ekipa, plus ich zmagania w tandemie Bosh/Wade kontra reszta ligi mogły by być pasjonujące

Ogólnie nie widzę Atlanty jako mocnego przeciwnika dla Heat. Wciąż są czwartą siłą wschodu(i wbrew spekulacjom myśle, ze się poprawią z bilansem). dwa kroki za Bostonem czy Orlando.

w Atlancie podejście zawodników do kosza jest chyba podobne do kibicowskiego, znaczy nikt się tym do końca na poważnie nie przejmuje, to jest chyba problem, bo potencjał jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alojzy skończ się podniecac moim wahaniem, zwyczajnie nie ma czasu ostatnio, ale jest sobota oto jestem.

Michał ma być najlepszym punktującym i ma grac w minimum 66 meczach.

Dałem sobie taki warunek dla krzysia bo w sumie najbardziej prawdopodobne że może coś tam popunktować.

Straszna bieda w tym Minny.

Michał 66 meczy

Krzysio 66 meczy

a jak ktoś inny bedzie lepszy (ciekawe kto :wink: rubio?) to tez jestes w dupie bo przeciez Michał ma byc najlepszy.

stawka 400 i skończmy juz ten temat. jak masz jakieś wątpliwości wal na pm, nie ciągnijmy tego tutaj bo sezon tuz tuz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok :D

warunek, że obaj musza grac w przynajmniej 66 meczach w Minny.

Potwierdzam i miłej soboty życzę :D

 

Luki

Beverley zamiast do colegeu pojechał grac na Ukrainę, podobnie jak Jennings do Europy. a jak juz podpisaliśmy kontrakt z Butlerem to jego ewentualne przeniesienie się do Europy nic tu nie zmienia i nie zachowujemy do niego praw.

 

Jerry Stackhouse podpisany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beverley zgłosił sie do draftu w 2009 nawiasem mówiąc i wybrali go Lakers sprzedając do Heat.

 

Heat zwolnili Da'Seana Butlera i właśnie Patricka Beverleya. Obaj młodzi BYLI juz gracze Heat mogą teraz trafić do dowolnego klubu. Szkoda, ale kogoś trzeba było zwolnić. Heat walczą o mistrzostwo, ważny będzie sezon regularny - wiadomo, ale jeszcze ważniejsze beda playoffs. I właśnie z tych powodów jednak Magloire został w składzie.

Heat zbroją sie właśnie na playoffs i z tego punktu widzenia 5min. Magloirea przeciwko Howardowi w jakims ważnym momencie w playoffs będzie bezdyskusyjnie ważniejsze od 5 dunków Da'Seana Butlera w garbagetime na przełomie marca i kwietnia i tej logice nie można odmówic racji.

 

Czyli roster mistrzów 2011 wygląda tak:

 

pg M. Chalmers, C. Arroyo

sg D. Wade, J. Stackhouse, E. House

sf LB. James, M. Miller, J. Jones

pf Ch. Bosh, U. Haslem, J. Howard

c J. Anthony, Z. Ilgauskas, D. Pittman, J. Magloire

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.