Skocz do zawartości

miami heat - drużyna mistrzowska vol 2


lorak

zdobędą tytuł w najbliższym sezonie?  

140 użytkowników zagłosowało

  1. 1. zdobędą tytuł w najbliższym sezonie?



Rekomendowane odpowiedzi

2 lata temu świeżo podpisany James Jones również dostał kontuzji przed sezonem...

Wydaje mi się, że ta kontuzje nadgarstka złapał juz w Portland, ale mniejsza o to..

 

Miller to nasza czwarta opcja i kluczowy dystansowy gracz. Teraz z dystansu ostajemy tylko z JJem, który ładnie grał w preseason i Eddiem Housem i Mario Chalmersem. Przerwa może potrwać kilka tygodni, ale mówi się też o 3-4 miesiącach co znacznie zmienia naszą sytuacje in-

 

Ciekawi mnie czy to (tyle kontuzji) zwykły pech, czy morderczo przepracowany preseason.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy morderczo przepracowany preseason.

przeciez to oczywiste że morderczy preseasons

 

Micheal nie bedzie best of the best Minny

400

wchodzisz?

Wszak Beas był juz roty TO BEDZIE NAJ mINNY

 

Beasley bedzie trzepał najwięcej punktów w Timber

wygrasz

NIe bedzie

JA

i nie chodzi mi o średnią

zwyczajnie

punkty najwięcej w sezonie,

Wszak To ROTY

400zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę mniejsza sumę bardziej dla sportu i zabawy typu 100 złociszy ewentualnie 200. Jednakże jak będziesz sie upierał przy 400 to możemy założyć sie o 400 :D

 

o 100 lub 200 wejdę z jednym tylko zastrzeżeniem, że Beasley musi ukończyć sezon jako gracz Wilków

 

Natomiast o 400 jezeli dodamy do tego, że musi zagrać w przynajmniej 70 meczach (kontuzje w Minnesocie są dość powszechna rzeczą musisz przyznać) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prawdę nie wiem Alonzo co Ty widzisz w tym B-Easym. Gość od 1 meczu w barwach Heat (przedsezonowy z NJN, nie liczę ligi letniej) był... tragiczny. Może nie w sensie talentu ale jego styl gry totalnie nie przypadł mi do gustu. Typowy Antawn Jamison type tylko że, wolniejszy z jeszcze gorszą zbiórką. Jego 1 sezon przemilczmy - nie dość, że miał sporo spraw poza boiskowych to gdy już grał prezentował się fatalnie. Dostał chyba więcej bloków niż Big Baby i jedynym pomysłem na zdobywanie punktów był zwód typu 'młynek' i rzut lub wjazd zakończony najczęściej niepowodzeniem. W drugim sezonie co prawda poprawił się ale to wciąż nie było to czego oczekiwałem. Zdecydowanie wolałem gryzącego glebę Udonisa i miałem nadzieję, że w tym sezonie nie będę musiał się męczyć oglądając B-Easyego w barwach Heat. Nawet przed przyjściem LJa chętnie wymieniłbym go na cap space, za który moglibyśmy podpisać Millera, Haywooda czy Feltona. I całe szczęście, że udało się go opchnąć. Teraz będą się bili z Lovem, talentem o 3 klasy wyższym o minuty co zaowocuję frustracją Kevina i miejmy nadzieję trejdem do jakiegoś normalnego klubu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beas gra w Minny na SF i świetnie sobie radzi. I imo powinien tak grac od początku bo w ten sposób może po porstu wykorzystać swój potencjał. Ma świetnego jumpera a grając przeciw mniejszym zawodnikom powinien poprawić post-up. Z głową u niego nienajlepiej, ale to jest naprawdę czysty talent, ogromny talent tylko go trzeba odpwiednio poprowadzić. W Heat mieli nadzieję, że będzie się uzupełnia z Wadem i tak jak on od pierwszego sezonu będzie miał duży wpływ na zespół. Tak się nie stało, wg mnie dobrze, że odszedł bo może rozwinąć skrzydła gdzieś gdzie nie przytłacza go osoba kolegi z drużyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę w nim olbrzymi talent VeGi :D

Wydaje mi się, że problem leży w psychice Beasleya. Nie trafił do drużyny, gdzie wszystko kręci sie wokół niego - Wade niekwestionowany lider, Haslem podstawowa czwórka. Rzucili go na głęboką wodę, a on jeszcze nie był do tego gotowy. Jest młody nie ukształtowany. Potrzebuje, żeby wreszcie jakas drużyna na niego postawiła. Kobe, Tracy czy inni młodzi jak wchodzili do ligi tez byli poniewierani. Trudno to wytłumaczyć, zwyczajnie wiem, ze ma potencjał i już. Wszystko zależy od tego jak ułoży sie podział ról w Minnesocie. Trafił dobrze, pomimo, że jest tu juz Love na czwórce. Uważam, ze zwyczajnie potrzebuje czasu i spokoju by złapać odpowiedni rytm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beas gra w Minny na SF i świetnie sobie radzi. I imo powinien tak grac od początku bo w ten sposób może po porstu wykorzystać swój potencjał

serio ale to nonsens, co sobie świetnie radzi przeciez gra tak samo jak w Heat kiedy mu jeszcze na to pozwalano, rzuca sporo trafia średnio

Widzę w nim olbrzymi talent VeGi :D

Wydaje mi się, że problem leży w psychice Beasleya. Nie trafił do drużyny, gdzie wszystko kręci sie wokół niego - Wade niekwestionowany lider, Haslem podstawowa czwórka. Rzucili go na głęboką wodę, a on jeszcze nie był do tego gotowy. Jest młody nie ukształtowany. Potrzebuje, żeby wreszcie jakas drużyna na niego postawiła. Kobe, Tracy czy inni młodzi jak wchodzili do ligi tez byli poniewierani. Trudno to wytłumaczyć, zwyczajnie wiem, ze ma potencjał i już. Wszystko zależy od tego jak ułoży sie podział ról w Minnesocie. Trafił dobrze, pomimo, że jest tu juz Love na czwórce. Uważam, ze zwyczajnie potrzebuje czasu i spokoju by złapać odpowiedni rytm.

Czyli wychodzi na to że miał problem bo grał w ekipie w która łapała się do play off, jakoś jak dla mnie to nie powinien być wielka przeszkoda szczególnie jesli konkurencję na swoich pozycjach ma się co najmniej nie formatu all star, znaczy jasne on w T'wolves sobie bankowo będzie radizł lepiej, tam jest narazie nie za ciekawie, więc bedzie kosił po nascie ptk na beznadziejnym % i T'Wolves dalej będą w dupie, ponieważ alternatywy nie ma to nikt go nie będzie ganił za to jak gra, serio się dziwie o jakim wy tu progresie gadacie albo o jakiej świetlanej przyszłości, gośc jest bustem i narazie nie zanosi sie za bardzo na to aby to się zmieniło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imo nie ma takiej możliwości żeby Beast był bustem, to jest taki troche Tracy McGrady, jeśli chodzi o początek kariery, do tego bym go przyrównał, jako lider będzie błyszczał, nie zdziwiłbym się jak będzie robił 22-25ppg. Może niektórzy nie pamiętają ale w NCAA to była bestia. Pamiętam jak wszyscy podniecali się jaki zajebisty sezon miał Durant, a Beasley to przebił rok później. Jakim graczem jest dziś Durant, chyba nie trzeba tego mówić. Nie mówię, że gra w ncaa się całkowicie przekłada na nba, bo nie zawsze, ale kurde 26ppg i 12,5 rpg w 31min?? Z czegoś takiego nie może powstać bust, jedyna rzecz która może sprawić, że w nba mu nie wyjdzie to kontuzje. To jest tylko moje zdanie oczywiście, a co do tego czy będzie zdobywał najwięcej punktów w Twolvs to niby Love ładnie gra w preseason ale szczerze wątpie, że utrzyma ten poziom w sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrde Heronim :roll:

Nie mogłeś sie jeszcze trochę wstrzymać

i teraz Wira mi się z zakładu wycofa :cry:

 

El

Beasley to kryształ do oszlifowania, a Heat potrzebowali ludzi na tu i teraz. Haslem jest w Heat od 2003r. grał u boku Shaqa w finałach w 2006r., jest z Miami i jest 100% wojownikiem. Do tego jest jednym z najważniejszych elementów obrony Heat. Dla Heat to taki skarb jak Fisher dla Lakers, Ron Harper dla Bulls, czy czy swojego czasu Jeff Hornacek dla Twoich Jazz.

Rose dostał Bulls

Durant dostał Thunder (dziwi mnie ze ludzie maja tak krótka pamięć i nie pamiętaja jaka krytyka spadała na niego w pierwszych miesiacach)

Beasleyowi powiedzieli - zap..laj, to obaczymy co z tego będzie. Dla mnie to dość istotna różnica. tyle, że ja te argumenty wałkowałem juz milion razy i jak ktoś to rozumie to nie ma z tym problemu, a jak ktoś tego nie chce lub nie umie zrozumieć to ja już nie mam na to żadnego wpływu.

Wira se może pisać o paleniu zioła, ale z Odomem w Clippers było podobnie. Wystarczy trochę poczytać i poanalizowac pewne fakty i ułoży sie pewna całość.

 

 

Mnie aktualnie martwi to, że Heat stracili Millera i to wygląda na poważny uraz, chyba że w sztabie panikują. Już pojawiaja sie plotki o Flipie Muureyu, Hughesie i nawet Stackhousea niektórzy przywołują.

brak Millera dobrze podsumował LBJ:

 

Asked what the Heat would miss in Miller's absence, James said, "his size, his length on the perimeter, his ability to bring the ball up and add another ballhandler, and he's really good, solid defensively, so we lose that."

dzisiejszy mecz byl pierwszym w którym heat faktycznie walczyli o łina i LBJ dał ciala w koncówce. Mniejsza o to. Na boisku pojawił sie magloire i wcale nie wygladał na kolesia ktorego Heat mieliby na dniach zwolnić. Czyżby jednak Beverley? :?

 

A więc co z naszym zakładem Apu Qun Tiqsi Wiraqutra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Miami wyjebało pare dni temu dwóch zawodników, w tym Hasbroucka (aha, no Shavlicka, nawet postowałem). Dlaczego mieliby wyjebać Beverleya czy Magloira ?

 

Dobra, doczytałem... No to faktycznie ciekawe. Beverleya trochę obserwowałem, i szkoda by było wyrzucić takiego zawodnika, zwłaszcza biorąc pod uwagę to jaki poziom reprezentuje sobą Chalmers. No i w ogóle, wszechstronny chłopak, fajnie broni. Preseason miał najlepszy w Heat, tylko jak dostawał minuty to się kręcił wokół triple double.

No i trzymam go w fbx1 jako prospekt :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrde Heronim :roll:

Nie mogłeś sie jeszcze trochę wstrzymać

i teraz Wira mi się z zakładu wycofa :cry:

E tam, nie martwiłbym się o to, ludzie tak łatwo własnego zdania nie zmieniają. Poza tym to była moja opinia, a nie prawda objawiona, jeden może się z tym zgodzić, drugi wyśmiać.

 

dzisiejszy mecz byl pierwszym w którym heat faktycznie walczyli o łina i LBJ dał ciala w koncówce. Mniejsza o to. Na boisku pojawił sie magloire i wcale nie wygladał na kolesia ktorego Heat mieliby na dniach zwolnić. Czyżby jednak Beverley? :?

Oglądałem ten mecz i Heat wyglądali strasznie słabo. Od razu moją uwagę zwróciło to, że Spo chciał chyba przetestować playbook, kilka razy było coś grane na Arroyo, więcej dodawać nie trzeba. Serio, jak ten zespół będzie w pełni sił, to będzie przestępstwo grać cokolwiek na zawodnika o nazwisku innym niż Wade, Bosh, James. Ofensywnie generalnie była straszna padaka, nikt poza LeBronem oraz Housem nic nie trafiał. Sam James miał 2 asysty. To musi być jakiś career low bo nie przypominam sobie odkąd go oglądam, a obejrzałem niemalże każdy mecz, aby LBJ zanotował w ciągu 38min dwie asysty. Fakt, że to preseason, ale obie ekipy grały jakby im zależało na wygranej, więc generalnie w dobrym świetle to spotkanie jednych nie stawia. Podobno również ma to być jeden z najlepszych defensywnych zespołów w lidze, ale do tego też trzeba mieć ludzi. James Jones będzie ważnym zawodnikiem w rotacji, zwłaszcza pod nieobecność Millera, ale defensywnie ten gość jest tragiczny, podobnie jak duo Chalmers-Arroyo, a być może zbyt pochopnie ich oceniam? W tej sytuacji nie ma możliwości żeby Heat pozbyli się Beverleya, to zdaje się ich najlepszy obrońca na PG, a jego rzut z preseason wydaje się znacznie lepszy niż Mario czy Carlosa. Jeśli miałbym ocenić kto poleci to zdecydowanie Magloire, Heat mają wystarczająco liczbę wysokich - Bosh, Anthony, Juwan, Z, Pittman, Haslem, to już jest 6 i wszyscy są lepsi od Jamaala.

 

Mój człowiek trochę zawalił końcówkę, pechowo nie wpadły mu dwa rzuty, ale wygląda w formie, nigdy nie wyglądał lepiej tak wcześnie szczerze powiedziawszy, nawet wolne do wczorajszego meczu rzucał na 85%, może w tym sezonie będzie siekał je powyżej 80%? Nie wykluczałbym tego. Jumper również najgorzej nie wygląda, nie ucieka na boki, 90% pudeł jest za krótki, ale jest szansa na kolejny progres. Do tej pory LBJ we wszystkich sezonach poprawiał się overall i pomyśleć, że jeszcze może podciągnąć kilka aspektów w swojej grze. Coraz więcej ma frajdy z gry w post i co bardziej ciekawe Wade nauczył czegoś LeBrona - eurostep.

 

http://www.youtube.com/watch?v=893KO4c_ ... r_embedded w 6 sekundzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu to wrzucałem na forum, ale teraz jest aktualniejsze:

 

Ot cały Beverley 8)

 

Dla mnie to idealna odpowiedź na Rondo, a właśnie z nim sobie Heat nie radzili. Wiem, że to debiutant, ale juz rok temu pomyślałem sobie o Tyronie Lue, któremu Jax w pamiętnych finałach 76ers z Lakers powiedzieć mial - Myśl jak Allen Iverson, bądź Allenem Iversonem. I wiecie co - Lue zmienił nawet feyzurę. Gdyby nie odrózniajace ich stroje to z ekranu telewizora wyglądali wtedy zupełnie identycznie. kolejny wydawać by się mogło dziwaczny pomysł Jaxa przyniósł wtedy wymierne efekty.

 

Arroyo zupełnie nie radził sobie z Rondo w obronie, ale ma solidny rzut z 5/6 metra, co przy podwajaniu LBJa i Wadea powinno byc widoczne w sezonie wielokrotnie. Do tego nie traci z reguły piłek, a dogranie do kogos z Triumwiratu nie powinno mu sprawiać w sezonie problemu. Super Mario wraca dopiero do gry po kontuzji kostki i jeszcze ma prawo byc zardzewiały. Solidnie broni 1 na 1 i co ważne dla Heat potrafi rzucic za 3, a okazji ku temu powinien miec sporo i własnie te elementy moim skromnym zdaniem powinny zadecydować o tym, że to on a nie Portorykaniec będzie grał w pierwszej piątce.

 

AlonzoM. napisał(a):qrde Heronim :roll:

Nie mogłeś sie jeszcze trochę wstrzymać

i teraz Wira mi się z zakładu wycofa :cry:

 

 

 

E tam, nie martwiłbym się o to, ludzie tak łatwo własnego zdania nie zmieniają. Poza tym to była moja opinia, a nie prawda objawiona, jeden może się z tym zgodzić, drugi wyśmiać.

 

Czasami każda cegiełka ma znaczenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.