Skocz do zawartości

miami heat - drużyna mistrzowska vol 2


lorak

zdobędą tytuł w najbliższym sezonie?  

140 użytkowników zagłosowało

  1. 1. zdobędą tytuł w najbliższym sezonie?



Rekomendowane odpowiedzi

No wrzucili cały scrimmage na nba.com http://www.nba.com/video/channels/nba_t ... f:nbahpt2#

 

Jak komuś się bardzo nudzi to może obejrzeć. W pierwszej połowie LeBron był w jednej ekipie, Wade+Bosh w drugiej, zespół Jamesa lekko zdemolował, wygrali chyba +15, sam LBJ dosyć imponująco grał. W drugiej części red team reprezentowało już Big3, Bosh po kiepskim początku zaczął się rozkręcać i było pozamiatane. Myślę, że nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego jak trzeba być dobrym aby zdobywać średnio 24-25ppg w nba, Chris dał próbkę swoich umiejętności. Generalnie wszyscy dobrze grali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wrzucili cały scrimmage na nba.com http://www.nba.com/video/channels/nba_t ... f:nbahpt2#

15 lat temu był jeden skrót na tydzień, a teraz można oglądać nawet mecze treningowe. co za czasy.

swoją drogą ile tam kamer, jaki poziom realizacji. mecze w PLK do dziś nie są tak dobrze obsługiwane ;/

 

 

Jak komuś się bardzo nudzi to może obejrzeć. W pierwszej połowie LeBron był w jednej ekipie, Wade+Bosh w drugiej, zespół Jamesa lekko zdemolował, wygrali chyba +15, sam LBJ dosyć imponująco grał.

podobno we wcześniejszych treningach również zespół LeBrona roznosił inne, nawet jeśli grał w drużynie z ostatnimi zawodnikami w rotacji.

 

tu trochę jest o Wade vs LeBron: http://www.nba.com/2010/news/features/s ... index.html

 

"They go at a different gear when they go at each other," Spoelstra said, "a gear none of us know. They're taking it very, very seriously. From a physical and athletic standpoint, they're looking at a peer."

 

Spoelstra added this is perhaps the first time Wade and LeBron ever practiced against a teammate their equal, not counting their Team USA scrimmages. Just to confirm, someone asked LeBron if he ever had an equal as a teammate in his basketball lifetime, even as a kid.

 

"Is that a trick question?" LeBron asked.

 

He paused.

 

"Naw, man. Never."

 

Wade said: "Me and Caron (Butler) went at it years ago, but no, this is the most competitive player I've ever had to go against in practice. LeBron is constantly pushing me, which will only bring out the best in me. Because I have to be at my best against him. I want to beat him in practice, and he wants to beat me. Although we're not keeping score or anything like that. It's not like I'm 1-up on him, or he's 1-up on me. But it is a constant battle."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No całkiem możliwe, że dzięki codziennej grze przeciw sobie rozwiną się koszykarsko, z mojego punktu widzenia muszą popracować nad grą tyłem do kosza bo czasem gdy przeciwnik robi tłok w strefie podkoszowej i niemożliwe są wjazdy bezpośrednie, to dobry post-up game może zdziałać cuda, zwłaszcza jak obaj są niesamowicie silni jak na swoje pozycje. To była bardzo ważna część gry Jordana oraz Pippena, nie bardzo rozumiem dlaczego współczesne NBA tak bardzo od tego odeszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wade tak gra właściwie od początku kariery w nba. Oczywiście na razie jest młody i nie musi z tego korzystać tak często jak Jordan z drugiego 3peatu.

Nie powiedziałbym, że James musi się poprawić w grze tyłem do kosza. On się jej musi nauczyć bo marnie mu to wychodzi.

No nic dodac nic ujac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno we wcześniejszych treningach również zespół LeBrona roznosił inne, nawet jeśli grał w drużynie z ostatnimi zawodnikami w rotacji.

no pięknie

MVP jak c*** na sezon

rozpierdala na treningach z kim bądź

w sezonie też

tylko na tą wiosnę mu jakiś ludków skombinuj o znów będziesz tabelki wklejał.

taką to ŻALOŚCIĄ JEBIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno we wcześniejszych treningach również zespół LeBrona roznosił inne, nawet jeśli grał w drużynie z ostatnimi zawodnikami w rotacji.

no pięknie

MVP jak c*** na sezon

rozpierdala na treningach z kim bądź

w sezonie też

tylko na tą wiosnę mu jakiś ludków skombinuj o znów będziesz tabelki wklejał.

taką to ŻALOŚCIĄ JEBIE

haha dokładnie o tym samym pomyślałem jak przeczytałem to co napisał Lorak, kiedy nie ma presji nie ma widać znaczenia dla Lebrona z kim gra gorzej jak już zaczyna się granie na poważnie wtedy z tym prowadzeniem do zwycięstw zaczynają się problemy i mamy całą masę wymówek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejtujcie bezmyślnie, hejtujcie. tylko to wam w sumie zostało.

lorak, sam prowokujesz pisząc takie teksty a później posądzasz innych o hejteryzm. Chciałeś po prostu zdyskredytować Wade'a i Bosha, pokazując, że dysponując 'lepszym' składem nie potrafią wygrać z LJem na czwartym treningu nowego zespołu, grając pokazową gierkę dla żołnierzy? Gimme a break.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem opisać co dzieje się póki co podczas obozu heat. zrobiłem to w klubowym wątku o miami heat, a tu takie halo. chyba po prostu niektórzy są zbyt nerwowi i tyle.

Napisałeś to w taki sposób, jakby LJ królował nad wszystkimi i wyprzedzał Bosha i DW o kilka lat świetlnych.

 

Mi się rzuciło w oczy bardzo dobre podanie kozłem LJa. Do tego wysokie IQ Millera. Arroyo automatic z półdystansu, podobnie jak w poprzednim sezonie. Joel lepiej łapie piłki i kończy spod kosza.Trochę kijowo wyglądała drużyna bez DW i LJ na boisku. Kompletnie nie wiedzieli co zagrać.

 

Coś więcej będzie można napisać po 1 meczu z Detroit, gdzie Big 3 pogra ze sobą więcej niż 10min przeciwko starterom innej drużyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.