Skocz do zawartości

Free Agency 2010 - Czyli gdzie pójdzie Lebron? JJ anybody?


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Ostateczne odliczanie :) James bankowo zostanie w Cavs bo na cholere by czekał tak długo z ogłoszeniem tego, za 3/2 lata znowu będzie cyrk gdzie pojdzie Lebron :lol: W Bulls podobno niezbyt go chcą więc to raczej przesądzone, Wade z Boshem są dogadani, ciekawa opcja, zobaczymy czy Miami jeszcze kogoś pozyska. NYK chce Boozera, po co niezbyt wiem ale skoro Lee ma wylądować w t"wolves to w sumie nie ma co się dziwić innym porypanym posunięciom, a Felton ma też w NY wylądować, to już wiadomo kto Nasha będzie Amare zastępował :D Wogóle to Felton moze na maxa pocisnąć bo jak się jeszcze Heat podłaczy w boju o niego to kto wie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde myślicie że Bosh będzie chciał grać z Wade'm? Skoro nie będzie chciał grać z Jamese'm, tylko dlatego że nie chce być "tym drugim" to raczej również nie będzie chciał grać z Dwayne'm. Przecież LBJ i Dwayne są prawdziwymi gwiazdkami teamów a inni gracze, nawet Bosh będzie dodatkiem i myśle że on dobrze o tym wie.

Podobne Lebron "ogłasza" decyzje w czwartek na ESPN. hehe zobaczymy co zrobi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli by wybrali Booza to Bosh im zbędny, ciekaw co Wade na to ?

a co ma do powiedzenia wade w tym momencie, jak on juz 1 noga jest w bulls z boshem:P

 

a tak serio. trade niezly dla jazz, choc nie przesadzalbym. JO wszystkiego pod koszem nie zalatwia, przynajmniej ofensywnie. beasley moglby sie odnalezc u sloana ale mam mieszane uczucia w ogole co do tego goscia.

 

kolejne plotki:

-kwame brown rozmiawial z celtics, tzn. oni z nim

-sheed konczy kariere ale oficjalnie zrobi to jak c's go wytransferuja, przynajmniej w ten sposob chce im pomoc

-derek fisher w tym tygodniu podpisze nowa umowe z lakers

 

edit:

przemo - bosh nie chce nie grac z jamesem, on nie chce grac w cleveland. liczy na lepsze miasto niz toronto.

 

a lebron swiatu obwisci swa decycje jutro o 3 wnocy naszego czasu. czy jakos tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-kwame brown rozmiawial z celtics, tzn. oni z nim

nie wiesz jaka kase moga mu proponowac? cos wiecej niz minimum?

 

podpisanie lebrona na 2 lata wydaje sie bardzo prawdopodobne w tej chwili. zobaczy czy beda potrafili mu cos zbudowac w cavs, zdobedzie dwa mvp i odejdzie jak juz nie bedzie dla niego szansy na mistrzostwo w tym klubie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet czesc mle, bo ciezko spodziewac sie by przy tym payrollu (jezeli zatrzymaja raya) zdecydowali sie na wydawanie pelnego mle. musza jeszcze zatrzymac w skladzie kogos z dwojki tony allen nate - robinson no i zalatwic zastepstwo pod kosza za sheeda. shelden tez cie chyba pozegna z ekipa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwyane Wade and Chris Bosh will team up together in Miami, a source has told ESPN The Magazine's Chris Broussard.

 

Wade and Bosh are expected to announce their respective decisions on Wednesday.

 

It is not yet known whether the Heat would sign Bosh outright or acquire him via a sign-and-trade with the Raptors.

 

"Either way, he's definitely going to Miami," the source said.

 

Read more: http://basketball.realgm.com/src_wireta ... z0szvVPsZ0

 

 

 

chyba już przesądzone gdzie będą grać ci 2 panowie ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i w ten sposob heat maja zakontraktowanych az 5 graczy:D

spodziewalem sie takiego ruchu, w gre wchodzilo jeszcze chicago.

zobaczymy kim ich teraz obuduja w miami.

lebron niech zostanie w cleveland i boozery i inne mike millery moga spijac smietanke:D

 

chyba, ze lbj uzna iz nie bedzie gral w cvleveland sam i podpisze jednak w nyc.

 

co nie zmienia faktu, ze lato w new jersey i chocago totalnie zmarnowane przy takim obrocie spraw.

 

wyobrazcie sobie amare i brona w bulls....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super. Jeśli to prawda złowiliśmy najlepszego FA (pod warunkiem przedłużenia LJ z Cavs). Dorzucić Raya Feltona, podpisać Dorella/Josha Howarda i walczyć o Haywooda (B-Easy powinien polecieć do Toronto w snt za Bosha). Marzy mi się Bell i T-Mac na ławie ale prędzej uwierzę w któregoś z nich w uniformie Lakers. Czyżby Bulls znowu zostali z niczym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raja bell w takim wypadku zostanie prawdopodobnie graczem heat. nie wiem jakie pieniadze mu zaoferuja ale mam wrazenie, ze granie w lakers za minimum wybralby tylko wtedy gdyby sie okazalo, ze cale wielkie trio (wade,bosh,lbj) nie trafi do miami.

 

wade z boshem jeszcze maja daleko do mistrzostwa ale wydaje mi sie, ze bell bedzie chcial do miami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde Wade i Bosh razem to będzie ogromne rażenie ofensywne. Jakby się jeszcze udało podpisać Millera <3.

 

Do tego chciałbym też Haywooda bo zeszłoroczne finały pokazały jak ważne jest mieć siłę pod koszem i doświadczenie. Tyle, że mając Haywooda raczej na bank będzie trzeba zrezygnować z Millera/Haslema. Riley ma twardy orzech do zgryzienia.

 

Ewentualnie można jeszcze rok spróbować z JO. Obronę solidną zapewnia i tego w sumie trzeba. Ale jemu dużych pieniędzy bym nie dawał. Choć to tylko w przypadku niepodpisania Haywooda.

 

Super. Jeśli to prawda złowiliśmy najlepszego FA (pod warunkiem przedłużenia LJ z Cavs). Dorzucić Raya Feltona, podpisać Dorella/Josha Howarda i walczyć o Haywooda (B-Easy powinien polecieć do Toronto w snt za Bosha). Marzy mi się Bell i T-Mac na ławie ale prędzej uwierzę w któregoś z nich w uniformie Lakers. Czyżby Bulls znowu zostali z niczym?

Czuje, ze Bell wyląduje u nas jako backup dla Wade'a + dłuższe minuty w POs. W T-maca nie wierzę tak samo jak w to, że zgodzi się grać za minimum.

 

Dorell zapewne okaże się niewdzięcznikiem i odejdzie niestety.

 

Btw czy Bosh może zrobić Raptros w bambuko i pójść do Heat bez s'n't?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze witam wszystkich :) Ciekawe czy decyzja tej dwójki jakoś wpłynie na ostateczną decyzję "króliczka" ? Dla mnie najważniejsze że znów Byki zostały wyjebane bez mydła i zostajemy w ciemnej dupie z kasą która pewnie pójdzie na przepłacenie nowego Big Bena, za pewne Boozer bądź Lee i jakiś rolersów. Teraz jak patrzę że by wyczyścić salary oddaliśmy Kirka i pick to aż mi się śmiać chce. Brawo Pax i Forman jesteście geniuszami !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw czy Bosh może zrobić Raptros w bambuko i pójść do Heat bez s'n't?

oczywiscie, ze moze.

wszystko rozchodzi sie do 1 kwestii:

czy raptors moga wyciagnac z heat cos co chociaz po czesci zwroci im to, ze stracili swojego lidera. jesli tak, to pewnie zgodza sie na s'n't jesli jednak nie, to odpuszcza i poszukaja szybciej oszczednosci i odbudowanie sie przez draft.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosh w Miami, czyli jak dla mnie heat sa teraz contenderem, majac Bosh i Wade beda napierdalac niemilosiernie, jeszcze pewnie cos podpisza i wlacza, ciekawe co w tej sytuacji zrobi Lebron bo jeszcze jeden zespol na wschodzie wlaczyl sie do walki o misia, jesli James tez chcialby podjac rekawice to jak dla mnie powinien isc do Bulls, jest Rose, jest Noah ale skoro dzialacze odjebali na spotkaniu z nim to pewnie zostanie w Cavs czyli znowu zajebisty rs i w playoffs jada na ryby, Nix powinien sobie odpuscic ze wzgledu na coacha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.