Skocz do zawartości

Free Agency 2010 - Czyli gdzie pójdzie Lebron? JJ anybody?


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

http://espn.go.com/blog/new-yorkknicks/post/_/id/166/1050-video-amare-introduces-himself-to-nyc

 

W sumie chciałem jak najwięcej zmian w to lato, ale dziwnie będzie w PHX bez Amare

 

aleeee oby jak najwięcej jeszcze zmian w te lato, Wade w Chicago, Bosh w Chicago, whateva, im więcej zmian tym ciekawsza konkurencja i RS w przyszłym sezonie

 

Shaquille O'Neal is seriously considering a two-year deal with the Hawks that starts at $5.8 million, according to FanHouse

 

The Hawks have offered Shaquille O'Neal a two-year contract that starts at $5.8 million per season, according to NBA sources close to both the team and the player.

 

"I think he wants to see how everything shakes out with all the free agents, but he's seriously considering Atlanta's offer,'' said the source who asked that his name not be used. "He wants to play two more years, and he wants it to be with a contender. He thinks he can help them become a serious one."

 

wow

 

Tak teraz myślę jak posłuchałem Amare, w sumie Knicks podpisali go mają miejsce na 1 maxa + spadający Edek za rok, jakby teraz podpisali Mike'a Millera za MLE, wykminili kogoś za LLE dobrego, to w tym sezonie mogliby o coś pograć a za rok dodając do tego znowu MLE i 2 maxy, Carmelo + Parker choćby to już bardzo ładnie wygląda.

 

Ale mogą też podpisać Millera za MLE i zgarnąć już teraz Lebrona do tej paczki.

 

Knicks wracają ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 maxy, Carmelo + Parker choćby to już bardzo ładnie wygląda.

Nie dałbym w życiu maxa Parkerowi, to lepiej niech Nix zamienią plotki w rzeczywistość i jeszcze teraz ściągną do siebie Monte w jakimś sensownym trejdzie. Biorąc pod uwagę fakt, że Warriors zostaną sprzedani i nowy właściciel będzie chciał czystek w salary, to realną opcją byłoby pozyskanie go nawet za FatEdka.

 

Do tego rzuciłbym sieć na Feltona. Imo jeden z najbardziej underrated pg w lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego rzuciłbym sieć na Feltona. Imo jeden z najbardziej underrated pg w lidze.

I IMO potencjalnie jeden z najbardziej przepłaconych tego lata, bo przegrani w walce o grube ryby rzucą sie na takich jak on. Nie byłby zdziwiony wcale, gdyby dostał kontrakt typu 60/6.

 

Trzeba pamiętać, że w lato 2011 wchodzi nowe CBA, z najpewniej obniżonym SC jak i maksem. na te chwile Knicks mają na następne lato 24,7 mln. Szans na dwa maksy raczej nie widze. Ale jeśli nie uda sie złapać LeBrona, to opcja z czekaniem na Carmelo wydaje się rozsądna, bo będą mogli podpisać jego i jakies ciekawe dodatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shaq w bedzie idiota jak nie wezmie tego mle od hawks w dodatku oferuja mu kontrakt na dwa lata, nikt wiecej mu nie da. jezeli bedzie gral tak jak w tym sezonie to horford przejdzie na naturalna dla siebie czworke i hawks zamelduja sie w drugiej rundzie. tylko ciekawe czy shaqowi pasuje 2 runda czy liczy na walke o mistrza. za bardzo nie slychac zeby inni sie po niego ustawiali

 

co do mle raptors tez mysle ze chodzi o browna

 

tyrus ewentualnoscia dla netsow jesli nie uda sie z zadnym topowym fa. lubie go ale czuje ze moze byc ostro przeplacony w takiej sytuacji.

 

co do amare to mysle ze dobry ruch knicks. wiadomo bylo ze dostanie maxa w to lato. maja teraz podstawe i musza sciagnac cos do towarzystwa. ellis za currego to dobra opcja i maja jeszcze mase kasy. i nie moga podpisac millera za mle bo nie maja mle :) ale za 8 mnl/sezon powinien sie zgodzic. ellis-miller-amare? jeszcze chyba starczyloby im na jakiegos maxa jak oddadza edka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy wy to widzicie ale przyjscie amare zamyka droge lebronowi i wade'owi bo nie zgodza sie grac za mniejsze pieniadze.

 

najbardziej prawdopodobny scenariusz w tej chwili dla mnie to, lebron (badz wade) + bosh w chicago, wade+bosh w heat i lebron sam w cleveland.

 

knicks spieprzyli asprawe ale mam wrazenie, ze przeczuwali iz musieli miec jakies przecieki, ze zakontraktowali amare. z 2 strony lepszy amare w garsci niz boozer na dachu. zanosi sie na to, ze jezeli james nie wybierze nets to zostana w dupie z jakims boozerem. dramat. carmelo sie nie ruszy z nuggets, ci dadza mu tez maxa. o transferach lbj'a czy lrbrona pogadamy jak podpisza maxy w swoich macierzystych klubach i dojdzie do tego, ze beda przegrywac.

 

cavs w ogole maja niezla sytuacje, bo z tego co sie orientuje to moga za 5 baniek kogos zatrudnic (niegwarantowane kontrakty westa i kogos tam) choc na zbudowanie lepszego teamu niz przed rokiem bedzie im bardzo ciezko nawet z lebronem.

 

edit:

 

wczoraj pisalem, ze raps maja juz kogos ustawionego na MLE. obstawialem, ze bedzie to shannon brown ale okazuje sie, ze to podobno ryan gomes. czy wart mle? i czy to jest gosc, ktorego raptors potrzebuja?? raczej nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tylko chodzi o to, ze lbj wolalby maxa clevlandzkiego (7 lat, plus podwyzka co roku o 8%) niz nowojorskiego (6 lat, 5% podwyzki). tu nawet nie chodzi o dlugosc kontraktu, tylko wlasnie o podwyzki.

 

nie chce mi sie wierzyc zeby james gral w klubie, gdzie ktos zarabia to samo co on.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtedy musialby isc gdzies przez s'n't a poza bulls ( za Denga) i cavs nie widze druzyny ktora mu to moze zaoferowac. chyba ze s'n't lee za jamesa

 

agent shaqa zdementowal plotke ze dostali oferte od hawks. ale...

The Celtics and Mavericks have expressed interest in free-agent center Shaquille O'Neal, according to league sources.

 

Because both Boston and Dallas are over the salary cap, they can offer O'Neal no more than the mid-level exception of $5.8 million per season.

 

O'Neal is reportedly looking to play for two or three more seasons.

cenia shaqa i dobrze oby sie na tym przejechali :D powtorka finalu z c's i skopanie tylko dla shaquilla bezcenne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pieprzenie...

nie chce mi sie wierzyc zeby james gral w klubie, gdzie ktos zarabia to samo co on.

Tyle, że ... to jest nieuniknione. Jeżeli James pójdzie do jakiejkolwiek drużyny oprócz Cavs i Clipps, w zespole będzie mieć zawodnika, drugiego all-stara, zarabiającego tyle co on. Nets? Miami? Chicago? Wszystkie te drużyny w przypadku pozyskania LeBrona mają na dwa maksy, które pewnie dadzą komuś. A LeBron może sobie spieprzyć przyszłość, bo ... ktoś ma zarabiać tyle co on :twisted: To tak abstrahując od tego, że podobnego rodzaju gadanie jest tendencyjne i głupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shaq w Celtics ...

 

Chyba polityka parku geriatrycznego im się nie znudziła .

 

Zakładając, że Perk nie wróci na rozpoczęcie sezonu to w s5 byłby :

 

Shaq 38 lat, Garnett 34 lata, Ray Allen 35 lat i Paul Pierce 33 lata, co daje "imponującą" średnią 35 lat. Dodajmy do tego kolejny rok w 2011 i ...

 

Przynajmniej Rondo by średnią wieku s5 zaniżał w tym roku. Z 35 do niecałych 33 lat.

 

A mnie dziwi, że Shaq chce jeszcze grać. Za marne MLE ? On ?

 

Dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.