Skocz do zawartości

Free Agency 2010 - Czyli gdzie pójdzie Lebron? JJ anybody?


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

jedynie bosh dla ktorego toronto to zeslanie i ma juz dosc.

Hehe. Z nim też nie jest tak prosto wg tego, co przed chwilą obejrzałem. Racja, że w Toronto nie chce zostać, ale trochę śmiesznie (z tego, co widziałem) by wynikało, że kozaczy na wyrost. Patrzy za LeBronem, żeby podpisać tam gdzie on. Tylko, że biedaczysko nie chce rezygnować z tego dodatkowego roku 20-paru milionów i chciałby sign and trade :) Ehh, wszyscy mają pełne gęby gadki o mistrzostwie, a tymczasem kasa, kasa i kasa...

Przecież i tak dostanie 20 baniek więc z czego ma rezygnować? Wg mnie robi dobrze bo nie chce zostawić Toronto z niczym więc o co ci chodzi. Jedyne co można mu mieć za złe to to że chce być nr 1 w teamie a jak wybierze grę z Wadem lub Lebronem to będziesolidnym nr 2 nic więcej. Z niego i tak lider jak z ...... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież i tak dostanie 20 baniek więc z czego ma rezygnować?

Z szóstego roku kontraktu.

Przecież dostanie nowy kontrakt więc jeżeli dostanie np:

2010 22 mln

2011 23 mln

2012 24 mln

2013 25 mln

to i tak dostanie 22 baniek. Nie znam się na kontraktach więc poprawcie mnie jak sie mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konsul rozbrajasz mnie i pewnie nie tylko mnie.

 

Jak Bosh podpisze s'n't (czyli z Raptors) to moze podpisac kontrakt o jeden sezon dluzszy niz jakby podpisal normalnie jako FA np. z Bulls. W efekcie zarobi dodatkowe, gwarantowane 20 pare mln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli podpisze go inna drużyna to dostanie kontrakt na 5 lat przy wzroście zarobków 8% sumy z pierwszego roku w każdym kolejnym sezonie

 

Jak podpiszą go Raps to dostanie kontrakt na 6 przy wzroście zarobków 10,5% sumy z pierwszego roku (snt też sie wlicza oczywiście)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaszaleli :) Żeby się znowu nie okazało że trzeba będzie czyścić po nim finanse :)

 

Tak serio patrząc Amare cholernie jedno wymiarowy grajek, jest faktycznie imponujący jesli chodzi o dynamikę w ataku, ale braków u niego bez liku i dostaje 20 baniek za rok :roll: Trochę chyba porypane, no chyba że to z myślą o Lebronie to co innego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaszaleli :) Żeby się znowu nie okazało że trzeba będzie czyścić po nim finanse :)

 

Tak serio patrząc Amare cholernie jedno wymiarowy grajek, jest faktycznie imponujący jesli chodzi o dynamikę w ataku, ale braków u niego bez liku i dostaje 20 baniek za rok :roll: Trochę chyba porypane, no chyba że to z myślą o Lebronie to co innego :)

Biorąc pod uwagę, że 20 baniek na rok dostaje dirk nowitzki, że david lee ma byc maxowany, że joe johnson też dostaje 20 na rok - to ja sobie myślę, że to jest dobry ruch ze strony nix

szczerze to myślę że ściągnięcie stata znacznie ich przybliża do kogoś z dwójki wade / bron [wybaczcie, nie śledzę na bierząco kto się z kim spotyka i ile trwa rozmowa i czy wychodząc ściskają sobie ręce czy kłaniają się do siebie ;)]

 

 

dajcie mu do pary gortat - like centra i będzie dobre kombo podkoszowców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym był fanem nicks to bym się wkurwił 5 lat oglądania no defense amare

 

 

Ja jako fan Knicks po 11 latach dna i mulu ciesze sie ze mamy kogos kto realnie pretenduje do miana superstar badz top 3 na danej pozycji. Jasne ze mozna ugrac na rynku FA wiecej i moze sie uda moze nie ale przynajmniej cos jest i uff nie jest to JJ czy Tony Parker za maksa. Amare to dobry wybor sportowo (2 opcja w druzynie) i medialnie - wyboerany do s5 all stars wiec koszulki sie sprzedadza.

 

ja tam jestem spokojny.... poki co :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym był fanem nicks to bym się wkurwił 5 lat oglądania no defense amare

 

Fanów NYK chyba już nic nie jest w stanie wkur... po tej dekadzie, no i Amare to jedno ale D'antoni to drugie, jeden nie potrafi bronić, drugi nie każe drużynie bronić czyli w pełni się realizują w duecie.

Biorąc pod uwagę, że 20 baniek na rok dostaje dirk nowitzki, że david lee ma byc maxowany, że joe johnson też dostaje 20 na rok - to ja sobie myślę, że to jest dobry ruch ze strony nix

Nowik z 4 lata temu to byłby warty kazdej kasy jaka się kręci w NBA, ale teraz to wszyscy których wymieniłeś są kretyńsko przepłaceni, dalej nie uważam że to dużo zmienia, to że jedni ywywalają kasę w błoto nie powinno oznaczać że jest to obowiązująca reguła.

suns chyba teraz są w dupie bo mają jednego superstara, a chyba z tym już tak daleko nie zajdą

 

No i to już całkiem wiekowy ss, ogólnie wygląda to marnie, ale podstawa drużyny to trener i lider dogadujący się więc moze coś razem wymyślą, jakiś młody grajek może zaskoczy. Ciekawi mnie tylko fakt, bo na papierze wygląda to bardzo marnie, jesli Suns będą grali źle to czy głowa Gentrego poleci? Pewnie tak, tylko co on bedzie miał z tym wspólnego że nie ma kim grać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisanie Stata zajebiste. Knicks jako pierwsi i jedyni wykonali jakiś znaczący ruch, a to może mieć kolosalne znaczenie w wyborze nowego klubu przez Wade'a i LeBrona. Oczywiście, wolałbym Wade'a. Jak LeBron z Boshem pójdą do Chicago, może być zajebiście. Wade będzie mieć do wyboru Knicks, Miami i mało prawdopodobne Nets. W Miami nie będzie mieć lepszego rosteru niż w NY, a dodatkowo kasa w Nowym Jorku większa, więc może jednak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knicksi ida na calosc, ryzykuje niezmiernie duzo... tzn kolejne piec lat miernoty. Musza sie ludzic ze przyjscie Amare przyciagnie kolejnego superstara, z samym Amare beda w glebokiej dupie, tak jak byli przez ostatnia dekade, z tymze utopia kolejne 100 baniek. Amare jako magnes dla kolejnego grajka moge zrozumiec, choc przeplacony bedzie i tak (jak widac takie prawa rynku), samego Amare nie przeboleje. Ale widac ze zaczelo sie cos ruszac, teraz tylko jasnie panowie Bron i DW niech sie w koncu zdecyduja, DW chce myslec jeszcze tydzien, Bron niby do srody/czwartku, pozyjemy, zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Sure, I'm hoping without a doubt," Sloan said Monday. "We're not as good of a team without him. And he helped us a great deal. It's hard to get good players."

Dla fanów Knicks IMO zajebista opcja. Zwęża się pole wyboru dla Wade i Jamesa, zwiększa się szansa na grę któregoś z panów w Wielkim Jabłku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.