Skocz do zawartości

Free Agency 2010 - Czyli gdzie pójdzie Lebron? JJ anybody?


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Ponoć Stoudemaire jest najbliżej Knicks. Jeżeli rzeczywiście podpisze z nami kontrakt, może to mieć przełomowy wpływ na akcję pdt. LeBron w Big Apple.

Nie broniący Amare + Mike No D + Edek Curry + Lee(??) to ma skusić LeBrona ? Prędzej rzuci się na ten miliard z kapelusza niż takie towarzystwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć Stoudemaire jest najbliżej Knicks. Jeżeli rzeczywiście podpisze z nami kontrakt, może to mieć przełomowy wpływ na akcję pdt. LeBron w Big Apple.

Przełomowy... Może, ale nie w pozytywnym sensie. Przypuszczam, ze LBJ bedzie chciał mieć wokół siebie kogoś więcej niż tylko Amare + kontrakt Edka Curryego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przełomowy... Może, ale nie w pozytywnym sensie. Przypuszczam, ze LBJ bedzie chciał mieć wokół siebie kogoś więcej niż tylko Amare + kontrakt Edka Curryego.

Np kogo? DW i Bosha? Żeby być Pippenem dla Dwyane'a?

 

Bulls lub Nets, ewentualnie zostaję w Cavs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest wielki Pan i Władca Król LeBron James a on nie będzie grał w drużynie która przy Lakers wygląda jak błazen przy Królu.

 

 

A tak na poważnie też bym go tam chętnie zobaczył bo skład z nim wyglądałby obiecująco, no i Clippers którym nic się nie udaje i sezony rozczarowań są zastępowane kolejnymi rozczarowaniami należy się taki mały bonus w postaci LBJ za te wszystkie lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to nierealne ale najbardziej chciałbym aby LEBRON trafił do Clippers.

Skład jest możliwy,ogromne miasto,odebranie Kobemu berła w LA to jest naprawde sporo argumentów.

Nie no Bron nie jest taki głupi żeby na zachód się przenosić, na wschodzie i tak już mu konkurencja żyć nie dawała to co dopiero w Clipsach w tej konferencji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto jest tak poważny na wschodzie poza Lakers?

Jazz jeśli wzmocnią strefę podkoszową.

 

OKC jeśli zaskoczy mega formą też może namieszać (aczkolwiek na Lakers to jeszcze za krótcy są).

 

Blazers jeśli bóg da i nikt się tam nie połamie.

 

Zachód jest dużo bardziej wyrównany od wschodu, gdzie na dobrą sprawę są tylko 3 ekipy, potem Hawks, a potem długo pustka i kolejni.

 

Inna sprawa, że jak pokazały te finały i gra defensywna to układ sił jest następujący :

 

Lakers, potem Celtics, potem przerwa, potem Magic, przerwa, potem Cavs, Suns, znowu przerwa i inne Hawksy, Jazzy i Spursy.

 

Stan na połowę czerwca 2010.

 

Póki co zapowiada się, że Lakers zostaną na swoim miejscu, a później już tylko się wszystko przemiesza.

 

Ale wcale się temu nei dziwię. Z tą polityką GMów i przepłacaniem nawet ręczników w supermarkecie wszystko możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachód jest dużo bardziej wyrównany od wschodu, gdzie na dobrą sprawę są tylko 3 ekipy, potem Hawks, a potem długo pustka i kolejni.

Mówisz o zeszłym sezonie.

 

Lakers, potem Celtics, potem przerwa, potem Magic, przerwa, potem Cavs, Suns, znowu przerwa i inne Hawksy, Jazzy i Spursy.

Nieuczciwe zestawienie.

 

BTW, pomyłka, wyżej chodziło oczywiście o zachód (choć nikt nie zauważył).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że zauważyli. W tym i ja, ale takie literówki zdarzają się każdemu, więc nie ma o co podnosić rabanu ;)

 

Nie wiem czy nieuczciwe. Ja przed zeszłym sezonem Magic stawiałem ponad Celtics. Jak pokazały PO pomyliłem się.

 

Jak przyszło co do czego to istniały tylko dwie ekipy : Lakers i Celtics.

 

Jak będzie w tym sezonie to się przekonamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az huczy w Chicago na temat Wejda i jego przyjscia do Wietrznego Miasta, juz ma/bedzie mial drugie spotkanie z Paxsonem i spolka. Ale by wyruchal cale Miami i Floryde bez mydla jesli to sie potwierdzi, i ciekawe kogo by jeszcze ze soba zabral. Powtarzam to plotka, jedna z setek ale Chicago podekscytowane prawie jak za czasow MJ :)

Bron coraz dalej od NY, za to Amare podobno bliski podpisania kontraktu z Knicks, choc te slowa bliski, zrodla i tak dalej to raczej dzialaja na mnie jak plachta na byka niz powazne informacje. Wejdo to samo najpierw "zaintrygowany" oferta NYK, 2 godz potem czytam juz ze idzie do Bulls (zreszta chyba malo kto ludzil sie ze akurat DW trafilby do Wielkiego Jablka).

Niech juz te najwieksze gwiazdy zaczna podpisywac umowy, niech to spowoduje jakas lawine kontraktow, bo poki co to czyste spekulacje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k****, jaja będą jak Wade z Boozerem/ Boshem pójdą rzeczywiście do Chicago. Wyruchają Miami, wyruchają Jamesa. Bo co LeBronowi wtedy zostaje? Na FA Bosh/ Boozer, Stat, który ponoć bardzo blisko Nix i on. Jak Bosh/ Boozer podpisze s'n't z Houston/ Orlando to może się jeszcze okazać, że Nix z Amare będa najlepsza opcją dla Jamesa. Do listy wyruchanych dołączy jeszcze Prochorow i Jay-Z. A Riley na zawał pierdolnie.

 

Czy takie mało prawdopodobne? Nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy takie mało prawdopodobne? Nie wiem.

Tego nikt tak naprawde nie wie, no moze poza samymi zainteresowanymi ktorzy byc moze juz sobie upatrzyli ekipy w ktorych chcieliby grac. Pat cos moze byc na rzeczy w takim scenariuszu jak mowisz (choc jest ich pewnie wiele), absolutnie nie widze Bronka do Chicago jak Wejd by tam wyladowal, gdzie on wtedy pojdzie? Dallas? Clippers? Nets na zadupiu przez min 2 lata, ale za to grajac dla funfla i ruska miliardera? Wciaz multum opcji, dlatego chce by juz zaczeli sie deklarowac, no i sie ciesze ze Knicks nie przeplacili JJ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dużo zasłon dymnych. Mi się wydaję, że zarówno Wade jak i LJ zostaną w swoich klubach. Amar'e dostanie swoje 100 baniek w NY, Bosh dołączy do DW a spanikowani Bulls przepłacą JJ lub Boozera.

 

While Friday's meeting with the Bulls in the offices of Wade's Chicago-based agent Henry Thomas heightened concern about Wade's future, Heat President Pat Riley downplayed any doomsday scenario.

 

"We feel very strongly about our commitment to Dwyane and our fans," Riley said.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.