Skocz do zawartości

FA


GeDDo

Rekomendowane odpowiedzi

No i dupa, Cavs i Raptors przekroczyli luxa po day 4. Nie mamy procedury na taką sytuację, więc może coś takiego zróbmy: skasowanie ostatniego kontraktu, który spowodował przekroczenie luxa + dyskwalifikacja z następnego dnia FA. Pasuje? Tylko odpiszcie szybko.

 

edit: Pietras smsowo jest za.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po przerwie. Sorry za ostatni etap FA Maslon, ale obiecali mi podłączyć net w weekend, ja się przeprowadziłem, a oni wykorzystali maxymalny przysługujący im czas czyli tydzień i dopiero wczoraj go podłączyli, eh... tym etapem będę się mógł zająć, przynajmniej oferty wklepię, bo może wreszcie coś zabiduję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Memphis Grizzlies $4 460 724

 

[s:usblzrf5]1. Mike Conley $4 460 724, 3 lata, 0%[/s:usblzrf5]

[s:usblzrf5]2. Ben Gordon $4 500 000 [MLE][/s:usblzrf5]

3. Courtney Sims minimum

 

1. Mike Conley $4 460 724, 4 lata, 10%

2. Gilbert Arenas $4 500 000 [MLE]

3. Courtney Sims minimum

wtf? co to ma być?

czemu wszyscy potrafili przeczytać zasady bidowania, a tylko komisarz nie...

 

w związku z tym oferty powinny wyglądać tak:

Memphis Grizzlies $4 460 724

 

  • [s:usblzrf5]1. Mike Conley $4 460 724, 3 lata, 0%[/s:usblzrf5][/*:m:usblzrf5]
  • [s:usblzrf5]2. Ben Gordon $4 500 000 [MLE][/s:usblzrf5][/*:m:usblzrf5]
  • Courtney Sims minimum

    [/*:m:usblzrf5]

  • Mike Conley $4 460 724, 4 lata, 10%[/*:m:usblzrf5]
  • Gilbert Arenas $4 500 000 [MLE][/*:m:usblzrf5]
  • [s:usblzrf5]Courtney Sims minimum[/s:usblzrf5] (podwojona oferta, wtf?)[/*:m:usblzrf5]
a co za tym idzie oferta dla Conleya jest za duża (Grizzlies dysponują jedynie kwotą: $4 460 724 - minimum dla Simsa. Wg zasad które tu przyjęliśmy JEDNOMYŚLNIE i działań jakie podejmowaliśmy w identycznych przypadkach w poprzednich etapach:

Miami Heat: 15447535

 

 

  • Al Jefferson - 5 000 000, 5 lat, 5%[/*:m:usblzrf5]
  • Fran Vasquez - 11 000 000, 1 rok[/*:m:usblzrf5]
  • Smush Parker - 2 000 000, 4 lata, 0%[/*:m:usblzrf5]
  • Patrick O'Bryant - 2 000 000, 3 lata, 5%[/*:m:usblzrf5]
  • Stephen Jackson - 5 000 000, 5 lat, 5%[/*:m:usblzrf5]
teraz pytanie co robimy?

Po to wprowadziliśmy kolejność, że powinniśmy wykreślić Vasqueza, który dostał zbyt wysoką ofertę, a pozostałe oferty zatrzymać, bo mieszczą się pod capem i ich nie powinien móc wycofać, chyba że zostaną przebite...

Też mi się tak wydaje.

dokladnie. kolejnosc jest tutaj najwazniejsza. wiec vasquez out, a reszta wazna!

Oferty Grizzlies powinny wyglądać tak:

Memphis Grizzlies $4 460 724

 

  • [s:usblzrf5]1. Mike Conley $4 460 724, 3 lata, 0%[/s:usblzrf5][/*:m:usblzrf5]
  • [s:usblzrf5]2. Ben Gordon $4 500 000 [MLE][/s:usblzrf5][/*:m:usblzrf5]
  • Courtney Sims minimum

    [/*:m:usblzrf5]

  • [s:usblzrf5]Mike Conley $4 460 724, 4 lata, 10%[/s:usblzrf5] (brak odpowiedniej ilości środków)[/*:m:usblzrf5]
  • Gilbert Arenas $4 500 000 [MLE][/*:m:usblzrf5]
  • [s:usblzrf5]Courtney Sims minimum[/s:usblzrf5] (podwojona oferta, wtf?)[/*:m:usblzrf5]

Poprawcie mnie jeśli się mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wez ty mnie nie wkurzaj juz jeszcze bardziej.

 

Zamienilem MLE z Bena na Gilberta bo zostal przebity, a ty chcesz mi uniewazniac oferty. Ty chyba jakis niezdrowy jestes.

 

Jak ja mam planowac kolejnosc ofert, gdy nie wiem kto w przyszlosci zostanie przebity. Sytuacja, ktorej chcielismy uniknac wprowadzajac ta zasade to wydawanie pieniedzy, ktorymi sie nie dysponuje. Ja ta kase mam, wiec o co do cholery chodzi. Jak mi ktos przebije Bena to znaczy ze mi oferta minimum wskakuje na 1 pozycje i zabiera kase z wolnego salary. Ty naprawde upadles na glowe Pietras.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw.2

 

Simuje zaraz etap 5.

nie simuj dopóki nie wyjaśnimy wszystkich spraw. W ten sposób nie "załatwisz" sprawy...

 

Po 2 nie pisz postów pod postami. Do tego służy opcja edytuj. Następne będą kasowane tak jak wszędzie na tym forum.

 

Po 3 jestem zmuszony po raz kolejny podkreślić, że wg zasad które przeszły JEDNOMYŚLNIE, twoja oferta powinna zostać zmieniona. To, że nie rozumiesz zasad o których rozmawiamy i nt. których głosowaliśmy to już nie mój problem, a nie rozumiesz, czego dowodzi twój ostatni post w bieżącym etapie. Jeśli masz prawo zabidować jak zabidowałeś to sprawa jest dosyć jasna - cofamy się do etapu, w którym Heat bidowali Vasqueza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile w przypadku bidów Popa z d2, czy d3 sprawa była jasna (nieważne), to tutaj nie przesadzałbym z regulaminem, zwykła pomyłka i chyba wszyscy wiedzą jakie były intencje bidującego i nie wpłynęło to na innych. Ewentualnie można resztę zapytać żeby nie było, że przymykamy oko dla komiszy, ale ja bym wklepał wszystkie bidy. Ale pasuje żebyś się nauczył tego systemu bidowania Pop, bo inni już zdążyli opanować.

 

Nie mam bidów w tym etapie, mogę jutro rano zasimować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw.2

 

Simuje zaraz etap 5.

Po 2 nie pisz postów pod postami. Do tego służy opcja edytuj. Następne będą kasowane tak jak wszędzie na tym forum.

 

Po 3 jestem zmuszony po raz kolejny podkreślić, że wg zasad które przeszły JEDNOMYŚLNIE, twoja oferta powinna zostać zmieniona. To, że nie rozumiesz zasad o których rozmawiamy i nt. których głosowaliśmy to już nie mój problem, a nie rozumiesz, czego dowodzi twój ostatni post w bieżącym etapie. Jeśli masz prawo zabidować jak zabidowałeś to sprawa jest dosyć jasna - cofamy się do etapu, w którym Heat bidowali Vasqueza.

Umieram ze strachu...

 

Ja podpisalem sie pod zasada, aby wazna byla kolejnosc bidow - aby sytuacja z geddo sie nie powtorzyla. Ty natomiast wymysliles chore szablony i pozmieniales reguly na FA, i do tego pierwszy raz chyba w historii twojego dlugiego komiszowania trzymasz sie kurczowo zasad, aby mi dogryzc. Jak ruszyliscie z FA przed koncem Birdow to bylo, a przeciez nikt nie bedzie mial nic przeciwko. Slyszales moze o konsekwencji? Widocznie nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem obecnie zbyt zmeczony aby Wam odpisywac. natomiast jutro wybywam ponownie na caly weekend. tak wiec w poniedzialek jesli jeszcze bedziecie chcieli znac moje zdanie, to moge sie wypowiedziec.

Wiec tlumacz prosze Pietras lidze, ze czekamy z simowaniem ostatniego etapu FA do poniedzialku poniewaz kurczowo trzymasz sie twojego szablonu i jednej nie skreslonej linijki, w bidzie, ktorzy wszyscy inni rozumieja, ktory niestety nie jest w 100% wg twojego szablonu. Great!

 

Edit:

 

Jeszcze jedno. Pare lat temu, jak to jeszcze RZA i Maslon tylko zemna komiszowali, to w sytuacji blednego bidu w trakcie fa komisz obojetnie ktorej osobie na czerwono wpisywal informacje i albo poprawial bid, jezeli pomylka byla oczywista lub pozostawial to osobie bidujacej, jezeli trzeba bylo cos powazniejszego zmienic. Dzisiaj zalatwia sie te sprawy w tej sposob. w dziekanacie, upierajac sie przy niewaznosci bidu. Liga gentlemenow i zyczliwosci. ta liga umarla z przejsciem na to forum i twoim przyjsciem jako komisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem obecnie zbyt zmeczony aby Wam odpisywac. natomiast jutro wybywam ponownie na caly weekend. tak wiec w poniedzialek jesli jeszcze bedziecie chcieli znac moje zdanie, to moge sie wypowiedziec.

Wiec tlumacz prosze Pietras lidze, ze czekamy z simowaniem ostatniego etapu FA do poniedzialku poniewaz kurczowo trzymasz sie twojego szablonu i jednej nie skreslonej linijki, w bidzie, ktorzy wszyscy inni rozumieja, ktory niestety nie jest w 100% wg twojego szablonu. Great!

tak sie sklada, ze nie mam obecnie czasu. mysle, ze powinienes to zrozumiec. ponadto simowac etap mozecie. ja swoja opienie po prostu moge wyrazic po weekendzie, jesli (jak juz pisalem) jeszcze bedziecie chcieli je znac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C'mon Geddo, nie wymagamy naukowego wywodu, tylko napisania, czy:

a) uważasz że Pop źle zabidował i interpretujemy jego oferty wg tego co pisał powyżej Pietras

B) uważasz że Pop źle zabidował, ale nie miało to wielkiego znaczenia, drobna pomyłka i wpisujemy zgodnie jego intencjami

c) uważasz że Pop zabidował ok

 

Po co mamy czekać weekend? Do mnie już na gg pisało kilka osób kiedy simka, znowu mam im pisać że komisze nie potrafią podjąć sprawnej decyzji? Wygląda mi to na ucieczkę przed podjęciem decyzji z twojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem obecnie zbyt zmeczony aby Wam odpisywac. natomiast jutro wybywam ponownie na caly weekend. tak wiec w poniedzialek jesli jeszcze bedziecie chcieli znac moje zdanie, to moge sie wypowiedziec.

Wiec tlumacz prosze Pietras lidze, ze czekamy z simowaniem ostatniego etapu FA do poniedzialku poniewaz kurczowo trzymasz sie twojego szablonu i jednej nie skreslonej linijki, w bidzie, ktorzy wszyscy inni rozumieja, ktory niestety nie jest w 100% wg twojego szablonu. Great!

tak sie sklada, ze nie mam obecnie czasu. mysle, ze powinienes to zrozumiec. ponadto simowac etap mozecie. ja swoja opienie po prostu moge wyrazic po weekendzie, jesli (jak juz pisalem) jeszcze bedziecie chcieli je znac.

Geddo, to bylo do Pietrasa, ktory wg mnie czepia sie pierdoly. Nic do Ciebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile w przypadku bidów Popa z d2, czy d3 sprawa była jasna (nieważne), to tutaj nie przesadzałbym z regulaminem, zwykła pomyłka i chyba wszyscy wiedzą jakie były intencje bidującego i nie wpłynęło to na innych. Ewentualnie można resztę zapytać żeby nie było, że przymykamy oko dla komiszy, ale ja bym wklepał wszystkie bidy. Ale pasuje żebyś się nauczył tego systemu bidowania Pop, bo inni już zdążyli opanować.

 

Nie mam bidów w tym etapie, mogę jutro rano zasimować.

Sytuacja jest identyczna jak w poprzednim etapie z bidami bartasa - on też źle ocenił ilość kasy jaką dysponuje i dał oferty w złej kolejności. Można było pozwolić mu zedytować te bidy i dzięki temu zachować ofertę dla Vasqueza, ale wówczas byliśmy znów jednomyślni:

teraz pytanie co robimy?

Po to wprowadziliśmy kolejność, że powinniśmy wykreślić Vasqueza, który dostał zbyt wysoką ofertę, a pozostałe oferty zatrzymać, bo mieszczą się pod capem i ich nie powinien móc wycofać, chyba że zostaną przebite...

Też mi się tak wydaje.

dokladnie. kolejnosc jest tutaj najwazniejsza. wiec vasquez out, a reszta wazna!

ponadto to nie była jedyna taka sytuacja. Później egzekwowaliśmy to dokładnie w ten sam sposób gdzie uwaliliśmy bidy innym graczom. Dlatego jeśli mamy uznać bidy Grizzlies za ważne to rozwiązaniem są 2 opcje:

1. komisarzy nie obowiązują te same reguły co innych graczy

2. cofamy się do etapu, gdzie (zdaje się - jeszcze to sprawdzę w razie czego) po raz pierwszy działaliśmy wg tej zasady.

 

Trzeciej opcji nie ma.

 

Ja podpisalem sie pod zasada, aby wazna byla kolejnosc bidow - aby sytuacja z geddo sie nie powtorzyla. Ty natomiast wymysliles chore szablony i pozmieniales reguly na FA, i do tego pierwszy raz chyba w historii twojego dlugiego komiszowania trzymasz sie kurczowo zasad, aby mi dogryzc. Jak ruszyliscie z FA przed koncem Birdow to bylo, a przeciez nikt nie bedzie mial nic przeciwko. Slyszales moze o konsekwencji? Widocznie nie.

Nie wiem z czym masz problem - czy z czytaniem czy z myśleniem, ale jeśli przeczytasz ten wątek i pomyślisz chwilę, to zauważysz, że to nie jest moja samowolka tylko decyzja podjęta JEDNOMYŚLNIE - bez sprzeciwu ŻADNEGO z komisarzy. Teraz jak sam jesteś w takiej samej sytuacji to zaczyna się dyskusja. Właśnie taki z ciebie pożal się Boże komisarz. Jak cię coś nie dotyczy to cię nie obchodzi.

 

Teraz może chociaż raz pokażesz jaja i skoro napisałeś, że pozmieniałem zasady FA to poproszę o konkretne przykłady, bo ja na razie jedyne na co cię stać to nasrać na środku tak, żeby śmierdziało wszystkim i się zmyć.

I doskonale wiem co to konsekwencja, a ty jesteś hipokrytą, bo sam nie wiesz, a wmawiasz innym... konsekwencją jest zastosowanie tych samych reguł do bidów GMa Heat, jak GMa Grizzlies, jak GMa Sonics itd, bo wszyscy są równi, a nie, tak jak sugerujesz, ciebie powinny dotyczyć inne zasady... A tego, że nikt nie będzie miał nic przeciwko innemu traktowaniu komisarzy od graczy to nawet nie skomentuję, bo to już nawet śmieszne nie jest...

 

Wiec tlumacz prosze Pietras lidze, ze czekamy z simowaniem ostatniego etapu FA do poniedzialku poniewaz kurczowo trzymasz sie twojego szablonu i jednej nie skreslonej linijki, w bidzie, ktorzy wszyscy inni rozumieja, ktory niestety nie jest w 100% wg twojego szablonu. Great!

Wiec tłumacz proszę popeye lidze, ze cofamy się 2 lub nawet 3 etapy po to, żebyś mógł złożyć odpowiednie oferty, czego nie zrobiłeś, bo zasady jasne dla wszystkich, są zbyt trudne dla ciebie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.