Skocz do zawartości

Simki


GeDDo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

kiedy startujemy PO? kto je bedzie simowal? najprawdopodobniej spotkamy sie w pierwszej rundzie maslon. aczkolwiek mi tam jest to obojetne. jesli masz czas i chec, to mozesz simowac cala pierwsza runde (a co za tym idzie, cale PO ;)). ja musze zabrac sie za robienie draftu, wiec kibel bedzie jak odpadne w 1 rundzie i bede musial i simowac i tworzyc draft :). jesli chodzi o start PO, to dalbym po dzisiejszej simce 2 dni wolnego na ustawienie taktyki (zrobie plik csv dla chetnych). czyli PO wystartowaloby w piatek 1 pazdziernika. tak przedstawia sie moja propozycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Wyjeżdżam we czwartek i nie będzie mnie do wtorku - jeśli nie skończą się finały, to będziesz musiał zasimować Geddo, albo będzie kilka dni przerwy. No i w tym roku trzeba pamiętać o wgraniu rookies przed zakończeniem sezonu, żeby później nie robić tego ręcznie.

spoko, przesimuje najwyzej do konca PO. pamietam tez o wgraniu rookie przed zakonczeniem sezonu :). czy konczac sezon trzeba cos spisywac, o czyms pamietac, cos inaczej robic? pytam sie na wszelki wypadek jakbym musial w weekend (podczas twojej nieobecnosci) robic ending season i odpalac draft.

 

inna sprawa, o niczym nie zapomnielismy? bo rok temu pamietam dosc pozno dalismy jakies zastrzegania praw birdowskich. dobrze by bylo, aby tym razem nic nam nie umknelo ;). z tego co pamietam, to jest dwoch blairow i ktos tam jeszcze. wiec trzeba jednego skasowac.

 

btw. mi zostali jeszcze do zrobienia niektorzy gracze, ktorzy trafia bezposrednio na fa. jeszcze dzis postaram sie podac liste graczy ktorzy beda dostepni, no i trzeba bedzie wybrac kto trafi w tym roku na fa, a kto w przyszlym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba tak:

- przedłużyć fa, których zgłoszono w temacie fa (na razie żadnego nie przedłużałem, hurtowo na koniec zawsze to robimy)

- wgrać rookies

- scutować kilku zawodników z viewtopic.php?f=32&t=4460

- umiejętności rookies powinniśmy pokazać po end season - wtedy już nie będzie można rezygnować z picków.

- po end season pasuje spisać zawodników, którzy idą na emeryturę i wrzucić info na forum

 

Chyba tyle, z birdami tym razem nie nawaliliśmy. :) Tego double Blaira można ubić.

 

edit: Knicks cut Dijon Thompson and Luke Ridnour. - nie mogę teraz zrobić (team w PO), więc przed draftem do załatwienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba tak:

- przedłużyć fa, których zgłoszono w temacie fa (na razie żadnego nie przedłużałem, hurtowo na koniec zawsze to robimy)

- wgrać rookies

- scutować kilku zawodników z http://forum.e-nba.pl/viewtopic.php?f=32&t=4460

- umiejętności rookies powinniśmy pokazać po end season - wtedy już nie będzie można rezygnować z picków.

- po end season pasuje spisać zawodników, którzy idą na emeryturę i wrzucić info na forum

 

Chyba tyle, z birdami tym razem nie nawaliliśmy. :) Tego double Blaira można ubić.

 

edit: Knicks cut Dijon Thompson and Luke Ridnour. - nie mogę teraz zrobić (team w PO), więc przed draftem do załatwienia.

mam nadzieje, ze poradze ;)

 

jeszcze tylko jedno pytanie, jak stosujemy team cuts, jesli ktos nie okreslil w jaki sposob mamy zwolnic danego zawodnika? standardowo kontrakt rozbijany jest na 2 sezony (tyle ile trwa)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.