Skocz do zawartości
GeDDo

Simki

Rekomendowane odpowiedzi

Mysle, ze mozemy tutaj wrzucac informacje kto w jakie dni simuje. Jak rowniez sytuacje, gdy potrzebne bedzie zastepstwo na dany dzien. Naturalnie informujmy o tym z wyprzedzeniem. W RS wygladalo to tak, ze:

Poniedzialek - GeDDo

Wtorek - GeDDo

Sroda - GeDDo

Czwartek - GeDDo

Piatek - Maslon

Sobota - Maslon

Niedziela - Maslon

Na dobry poczatek pytanie Maslon do Ciebie, czy simujesz PO (tak jak RS), czy mam do konca pociagnac je sam? Bo nie wiem czy mam robic dzis simke, czy juz Ty ja robic bedziesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi się wydaje, że najlepiej by było, żebyś pociągnął w miarę możliwości sam do końca, da to pewną stabilizację i dużo łatwiej robić jakieś adjustments gdy ma się obraz poprzednich simek, a tak wejdzie Maslon z marszu i obraz serii Sixers-Raptors może się wywrócić do góry nogami (nie to, że nie chciałbym, żeby Qba wygrał ;) ). Myślę, że moje zdanie jest w miarę obiektywne (mimo, że wciąż gram), bo w simkach Maslona zawsze wypadałem bardzo dobrze. Ale najlepiej by było, żeby całe POs były simowane na jednej maszynie...

PS. jeśli chodzi o przyszły sezon to na pewno wrócę do simowania 2 razy w tygodniu, ew. 3 jeśli będzie taka potrzeba... Ale o tym pogadamy w okolicach campów...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Simuj śmiało. A co do dalszej przyszłości, to najchętniej oddam piątek, bo niespecjalnie mi pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no i beda potrzebne jednak zmiany, niestety. najprawdopodobniej od wtorku (a na pewno juz od srody) nie bede w stanie simowac do soboty/niedzieli. wyjezdzam, moge miec dostep do netu, ale na lamku bede mial W7, wiec raczej brak mozliwosci simowania. tak wiec, bedziesz musial Maslon simowac za mnie. no i teraz sytuacja wyglada tak, ze albo simujesz cale finaly sam (od dzis G1), albo ja simuje do G2 i reszte Ty? jak wolisz? mi to jest obojetne, daj tylko. ja osobiscie wolalbym aby finaly byly simowane przez jedna osobe ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś wieczorem mam bardziej romantyczne plany i nie dam rady zasimować. ;) Mogę jutro rano puścić G1. Tylko DF będzie płakał, że ja mu simuję, no ale trudno.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zrób mi szybkiego mock sima :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja powtarzam, ze moge simnac dzis. Ktos ma cos przeciwko?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

prosilbym o informacje, kto bedzie simowal kolejnosc draftu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mogę zasimować, bo nie mam picków ;) Przed end season dobrze byłoby jeszcze raz rzucić okiem, czy wszyscy fa zostali podpisani.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak się dzielimy? Mnie na razie pasują sb-nd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mi, oprócz sb-ndz, najbardziej pasuje wtorek i czwartek, bo pon-śr-pt mam bardzo zajęte i mogę nie dać rady być o normalnej porze przy kompie. Oczywiście w miarę możliwości postaram się pomóc w inne dni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

niestety, ale mnie w najblizszym tygodniu nie bierzcie pod uwage. od srody do niedzieli znowu nie bede mial dostepu do netu. aczkolwiek pozniej to najlepiej w tygodniu jakies dni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli ja dziś, Pietras jutro, ja pt, pietras sb, ja nd? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dla mnie ideał, bo w piątek mam parapetówę, więc sami rozumiecie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mogę załatwić pn i śr, nie wiem jeszcze co z długim weekendem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jesli chodzi o mnie, to dwa pierwsze weekendy czerwca u mnie odpadaja.

btw. jak przedstawiaja sie nadchodzace dni? w jakie dni Wy simujecie a w jakie ja mam to zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak pisałem - nie wiem jeszcze co z długim weekendem u mnie, ale raczej będę mógł simować, najwyżej o późnej porze. Wtorek na pewno odpada, pn/śr może być, ale jak możesz simować to bierz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie mam jakichś szerszych planów, a więc możemy się umówić, że chwilowo będę łatał po was, z zastrzeżeniem że możliwe są simki późno w nocy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wiec ...

poniedzialek - GeDDo

wtorek - PI3TR45

sroda - GeDDo

czwartek - PI3TR45

piatek - kto pierwszy bedzie mial mozliwosc, ten niech zrobi simke

sobota - Maslon

niedziela - Maslon

jak komus jakis dzien nie bedzie pasowal, to dajcie znac. bedziemy szukac zastepstwa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kuzwa, znowu nie dam rady posimowac w tym tygodniu. dzis wieczorem wybywam i wroce dopiero jakosc w weekend. postaram sie wejsc na neta tylko na chwile, aby zmienic taktyke. choc nie wiem czy mi sie uda, wiec wtedy niech leci na autopilocie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi