Skocz do zawartości

TODO


PI3TR45

Rekomendowane odpowiedzi

Lista spraw do zrobienia przy stronie simbasket.com

Jak najbardziej możecie dopisywać tu swoje pomysły.

 

  • Stworzyć system FA[/*:m:20lt06sh]
  • Stworzyć system proponowania oraz akceptacji/odrzucania wymian[/*:m:20lt06sh]
  • Stworzyć system powiadomień mail/gg[/*:m:20lt06sh]
  • Dodać dostęp do czytaka tylko dla zalogowanych i dodać go na stronę[/*:m:20lt06sh]
  • Dodać loga drużyn do DSG[/*:m:20lt06sh]
  • Dodać poprawną listę kontuzjowanych do DSG[/*:m:20lt06sh]
  • Stworzyć DSG4PO[/*:m:20lt06sh]
  • Poprawić kilka linków w menu[/*:m:20lt06sh]
  • Poprawić linki na podstronie users[/*:m:20lt06sh]
  • Podpiąć pliki html generowane przez grę pod menu[/*:m:20lt06sh]
  • Stworzyć retairator playerów[/*:m:20lt06sh]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, pamiętam, jest na liście (DSG4PO) i na przyszłe PO będzie gotowe na pewno.

 

Jeszcze pytanie czy podzielacie moje zdanie co do ulepszenia aktualnego DSG o loga klubów. Co wy na to?

argument za (poza atrakcyjniejszym wyglądem) - większa czytelność. Dużo szybciej się wyłapie swoją drużynę lub inne, których się szuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do kolejnego pomyslu, to czy daloby rade zrobic FA na stronie simbasketu? przy kazdym przebiciu mail/gg/darmowy sms wysylany do wszystkich (albo tylko zainteresowanych) o przebiciu jego oferty. czas odliczany do konca kazdego etapu po przeciu, jakies automatyczne pokazywanie ofert i brak mozliwosci edytowania najwyzej oferty, automatyczne ustawienie najnizszej oferty, itp. (cos na wzor allegro, choc nie wszystko). poszczegolne etapy ze wszystkich lat bylyby archiwizowane, gdzie kazdy mialby do nich wglad. duzo roboty z czyms takim by bylo? daloby rade w ogole cos takiego zrobic?

po raz kolejny pomysł jest już na liście i to nawet na samym szczycie ;)

czy trudno byłoby zrobić?

bardzo :) bo to skomplikowany system i mogę się założyć, że pierwsze 5 etapów rozegranych za jego pomocą to byłoby częściowe wyłapywanie błędów, prawdopodobnie niezbędne byłyby jakieś testy wcześniej... ogólnie plan taki mam, nie zdążyłem na tegoroczne FA, ale na przyszłe już powinno być...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.