Skocz do zawartości

Lista życzeń do komiszów


Xamel

Rekomendowane odpowiedzi

w ustawieniach taktyki nie mam dostępnego amira johnsona

Musi być, w csv jest. Coś chyba jest nie tak z przebudową bazy zawodników, bo prawie za każdym razem jak wrzucamy nowy csv, to komuś znika zawodnik.

 

Ja mam standardowo trzy życzenia:

 

1. Proszę się upewniz ze przynajmniej jeden zespol z trójki jazz, sonics, warriors będzie miał porządna obsuwe.

2. Jakiś winning streak dla moich jest niezbędny

Wg cennika:

1. 500 zł x liczba drużyn do odstrzału.

2. 100 zł x długość streaka.

 

Przy zamówieniach powyżej 200 zł gratis połamanie Dre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ustawieniach taktyki nie mam dostępnego amira johnsona

Musi być, w csv jest. Coś chyba jest nie tak z przebudową bazy zawodników, bo prawie za każdym razem jak wrzucamy nowy csv, to komuś znika zawodnik.
Musi, ale nie ma ... grunt że sam z siebie gra, bo fabrycznie na 3 pf'ie kwitnie u mnie Walton :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komisze, o co chodzi z trejdem Grizzlies - Rockets (Butler <-> Brand + pick) z ostatnich minut trade deadline?

 

Rzecz raczej średnio istotna, ale to dziwne uczucie dowiadywać się o tym przypadkowo wchodząc na transactions ;)

 

Co lepsza Brand który miał być już oddany do Grizzlies zagrał w barwach Rockets po trade deadline :D

 

http://simbasket.com/html/transactions.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trejd trzeba było odkręcić, bo nie zgadzały się picki (jeden z picków Hou już poszedł w innej wymianie). Na stronie jest tylko w jedną stronę wymiana, bo w drugą nie przechodziła przez Propose trade (salary nie pasowało) i trzeba było edytować składy. Ale chyba jest wszystko ok, Brand w Rockets itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Przypominam o zmianach, które wprowadziliśmy w poprzednim off-seasonie: viewtopic.php?p=123173#p123173

 

W tym wprowadziliśmy jedną, drobną modyfikację, w pierwszym punkcie. Było "Od tego sezonu MLE oraz LLE beda trejdowalne, przy czym osoba przejmujaca ta umowe traci mozliwosc przedluzenia jej za rok korzystajac z birdow MLE", a usunęliśmy utratę praw *MLE. Chyba nikt nie będzie miał obiekcji.

 

Dostałem kilka pytań odnośnie tych reguł, więc kilka uwag:

1. Przypominam, że: "Od nastepnego sezonu bedzie dodatkowo mozliwosc rezygnacji z picku. Mozliwe to bedzie jedynie przed zakonczeniem PO oraz przed oficjalnym ukazaniem sie listy csv z rookasami".

2. Pamiętajcie o nowości w czasie FA: birdach po 2 latach.

3. Reguły dotyczące rookies: "Mozliwosc przedluzenia umowy po 3 latach umowy rookie" oraz "Po 2 latach umowy rookie druzyna ma prawo zcutowac gracza z ostatnich dwoch lat" dotyczą zawodników od draftu 2013/14 (poprzedniego) włącznie.

4. Poziom salary i lux bez zmian.

 

Jeśli ktoś ma jakiś pomysł na zmianę reguł, to jest dobry moment na jego zgłoszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę prosić o wytłumaczenie modyfikacji w punkcie pierwszym na przykładzie? Dzięki.

 

A co do Luxury, to skoro już zarządziliście jak ma być, to po co dyskusja, zgłaszanie zmian? 8)

 

Ja od dawna jestem za okrągłą kwotą 75 mln, czyli 52,5 + 22.5. Obecnie jest bodajże 51,5 + 22,5, więc zmiana nie tylko dałaby milion wydającym sporo, ale i walczącym na FA.

 

PS. Tylko błagam, nie odpowiadajcie w stylu, ciesz się, że nie zmniejszyliśmy, bo to nie zmienia faktu, że zawsze dam sobie radę z przestrzeganiem reguł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę prosić o wytłumaczenie modyfikacji w punkcie pierwszym na przykładzie? Dzięki.

Po prostu nie podobało nam się, że trejdowany gracz nie może być przedłużany przez *MLE. Czemu miałby nie być? W grze z tym nie ma problemu, więc zmieniliśmy.

A co do Luxury, to skoro już zarządziliście jak ma być, to po co dyskusja, zgłaszanie zmian? 8)

 

Ja od dawna jestem za okrągłą kwotą 75 mln, czyli 52,5 + 22.5. Obecnie jest bodajże 51,5 + 22,5, więc zmiana nie tylko dałaby milion wydającym sporo, ale i walczącym na FA.

 

PS. Tylko błagam, nie odpowiadajcie w stylu, ciesz się, że nie zmniejszyliśmy, bo to nie zmienia faktu, że zawsze dam sobie radę z przestrzeganiem reguł.

Zaproszenie było do zgłaszania jakichkolwiek zmian nie tylko finansowych. O ten milion męczysz mnie co roku i co roku odpowiadam tak samo, że nie ma takiej potrzeby. :) Przez ostatni sezon nie wydarzyło się nic, co by wpłynęło na moje zdanie. Limit salary+lux jest po to, żeby nie można było za bardzo szaleć z maxami i innymi zawyżonymi kontraktami. Moim zdaniem jeśli już coś zmieniać, to podwyższając poziom lux, obniżając jednocześnie salary, czyli łączna suma bez zmian.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak pozyskam w wymianie zawodnika za 4,5 mln, z jednorocznym kontraktem (MLE) to po sezonie będę mógł mu dać *MLE? Jeśli tak, to gorąco popieram. Zakaz był w zasadzie karą za wymianę...

 

Stro - dla mnie to jest obojętne, przecież poniżej SC nie schodzę chyba od początku gry :D

 

Maslon - Luxury wprowadzono po to, by bez końca nie przedłużać umów i pilnować finansów oraz równocześnie uatrakcyjnić FA. Dlatego również skrócono umowy etc. A dodatkowy milion w SC do zaoferowania byłby kolejnym krokiem w takim kierunku.

 

Zwiększając samo Luxury - pomagasz tylko DFowi i innym krezusom, zwiększając SC (a przy okazji Luxury) pomagasz wszystkim, co uatrakcyjni FA.

 

I widać jaki jestem stały w uczuciach 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.