Skocz do zawartości

Oddam/poszukuje


Xamel

Rekomendowane odpowiedzi

konczace sie po tym sezonie kontrakty Brandona Roya oraz Jermaine O'Neal. lacznie jest to $12 768 325. poszukuje jakis lepszych zmiennikow na te same pozycje, moga byc starsi i miec dluzsze kontrakty. do wymiany dolaczyc mozna mlodego pg Cory Josepha, oraz moj pick 1 rundy tegorocznego draftu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jako że Ilyasowa już oddany, teraz chętnie oddam Marcusa Wiliamsa, solidny backup na PG, za rozsądną cenę, dobry obrońca, oddam za cokolwiek co okaże się interesujące, albo za obojętnie jakie kontrakty, obojętnie jaka pozycja, wiek, umiejętności, liczy się tylko to żeby kończył się po tym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem w stanie sprzedac Baylessa (SG/PG). dobry mlody zawodnik, ktory moze sluzyc w kazdej druzynie jako jeden z glowych filarow przez kilka ladnych jeszcze sezonow. poszukuje w zamian dwoch podobnej klasy zawodnikow (ewentualnie nieznacznie slabszych), aczkolwiek moga (a nawet powinni) byc starsi. dlugosci i wysokosci kontraktow nie graja zbytnio roli, szczegolnie jesli zawodnik prezentuje odpowiedni dobry poziom. w wymianie moga wziac udzial rowniez inni zawodnicy ode mnie. wszystkich chetnych zapraszam do rozmow. kontakt najlepiej tutaj przez PM. na gg malo kiedy zagladam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pilnie szukam jakiegoś świetnego Sg coś w stylu J.Richa,Fernandeza,Morissona.....Propozycja szczególnie dla drużyn które szukają oszczędności na nadchodzące Fa.W zamian mogę oddać spadające kontrakty Kirilenko,S.Jackson,Turiaf,możliwe że Griffin oraz 2 pierwszorundowe picki Orlando i Minesoty.

 

Pm lub gg 501779

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mimo kilku prob nie udalo mi sie go wpasowac do skladu zatem do wymiany:

 

Carmelo Anthony

 

...przedstawiac nie trzeba.

 

W zasadzie za gracza na kazda pozycje oprocz SF, najchetniej PG lub C. Mozliwe, ze skusze sie na jakies spadajace po sezonie kontrakty (ale zeby to byli zawodnicy cos wnoszacy do zespolu, a nie zapchajdziury z 20milionowymi kontraktami...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.