Skocz do zawartości
Xamel

Oddam/poszukuje

Rekomendowane odpowiedzi

konczace sie po tym sezonie kontrakty Brandona Roya oraz Jermaine O'Neal. lacznie jest to $12 768 325. poszukuje jakis lepszych zmiennikow na te same pozycje, moga byc starsi i miec dluzsze kontrakty. do wymiany dolaczyc mozna mlodego pg Cory Josepha, oraz moj pick 1 rundy tegorocznego draftu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miami Heat ma do oddania:

-Patrick O'Bryant

-Ben Gordon

pisac najlepiej na gg: 865835

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oddam Jaya Williamsa,Pietrusa,Kirilenke,Dragicia.Wszyscy spadające kontrakty.Sg mile widziany,ale niekoniecznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oddam Ersana Ilyasowe, solidny backup na sf, za mala kase, dobry obrońca, do tego mogę dorzucić kasę ze cutowanych playerów 5 mln. Oddam za cokolwiek, co okaze się interesujące. Kontakt PM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jako że Ilyasowa już oddany, teraz chętnie oddam Marcusa Wiliamsa, solidny backup na PG, za rozsądną cenę, dobry obrońca, oddam za cokolwiek co okaże się interesujące, albo za obojętnie jakie kontrakty, obojętnie jaka pozycja, wiek, umiejętności, liczy się tylko to żeby kończył się po tym sezonie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jestem w stanie sprzedac Baylessa (SG/PG). dobry mlody zawodnik, ktory moze sluzyc w kazdej druzynie jako jeden z glowych filarow przez kilka ladnych jeszcze sezonow. poszukuje w zamian dwoch podobnej klasy zawodnikow (ewentualnie nieznacznie slabszych), aczkolwiek moga (a nawet powinni) byc starsi. dlugosci i wysokosci kontraktow nie graja zbytnio roli, szczegolnie jesli zawodnik prezentuje odpowiedni dobry poziom. w wymianie moga wziac udzial rowniez inni zawodnicy ode mnie. wszystkich chetnych zapraszam do rozmow. kontakt najlepiej tutaj przez PM. na gg malo kiedy zagladam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprzedam swoich wysokich ze spadającymi kontraktami: Kirilenke,Griffina i Turiafa.Do oddania także Ilaysowa,Dragic,Curry.Pozycja nie ma znaczenia,ważne bym widział że będzie to dla mnie wzmocnienie,wiek też nie gra roli.

Wszystkie 3 picki tegoroczne również do sprzedania.PM lub GG.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozwaze oferty za Tima Duncana

o innych graczy tez sie mozna dowiadywac

najlepiej na gg: 865835

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pilnie szukam jakiegoś świetnego Sg coś w stylu J.Richa,Fernandeza,Morissona.....Propozycja szczególnie dla drużyn które szukają oszczędności na nadchodzące Fa.W zamian mogę oddać spadające kontrakty Kirilenko,S.Jackson,Turiaf,możliwe że Griffin oraz 2 pierwszorundowe picki Orlando i Minesoty.

Pm lub gg 501779

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oddam:

- Luke Ridnour

- JR Giddens

- Dijon Thompson

- tegoroczny pick Suns 1st round

Rozważę każdą ofertę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przypominam, że trade deadline w simce to day 100 - do tej daty można przeprowadzać wymiany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety mimo kilku prob nie udalo mi sie go wpasowac do skladu zatem do wymiany:

Carmelo Anthony

...przedstawiac nie trzeba.

W zasadzie za gracza na kazda pozycje oprocz SF, najchetniej PG lub C. Mozliwe, ze skusze sie na jakies spadajace po sezonie kontrakty (ale zeby to byli zawodnicy cos wnoszacy do zespolu, a nie zapchajdziury z 20milionowymi kontraktami...)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Informacja dla bogatych: rozważę już teraz sprzedanie Bosh'a po zakończeniu tego sezonu. Na pewno przyda się komuś bardziej niż mi, bo nie jest tym czego szukałem. Ja go tylko marnuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na sprzedaż tegoroczny 6-ty pick (TWolves od Rockets) w drafcie, podobno zajebiscie mocnym 8)

może nawet czwraty

rozważę różne kombinacje (najchetniej mój gracz+ pick ==> upgrade na dana pozycje)

663266 -gadu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

po drafcie na odstrzał idzie Duncan i Marion.Ten pierwszy już ma na 99%"nowego" pracodawce,ale ten drugi nadal go szuka...mile widziane tegoroczne picki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do zespołów z masą siana na FA mogę zaoferować Bosh'a i Barbosę w zamian za młodość + picki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do zespołów z masą siana na FA mogę zaoferować Bosh'a i Barbosę w zamian za młodość + picki.

a ja moge zaoferowac za to samo Wagnera ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kevin Love do oddania. Kontakt PW, rozważe rozsądne propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi