Skocz do zawartości
Xamel

Oddam/poszukuje

Rekomendowane odpowiedzi

Mam spadający po kolejnym sezonie kontrakt Kirilenki i az 4 picki w najblizszym drafcie ( w tym 3 drugorundowe)- chetnie wyslucham propozycji moga byc pakietowe. W zamian szukam głownie PF, choc moze byc rowniez solidny GF.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak ktos ma przesyt wysokich to moge pomyslec o jakims, ale co by duzo nie mowic, nie mam za wiele do zaoferowania, a wysoki musi byc tani i dobry (cos ala Brook Lopez :wink: ).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oferta skierowana do Gm-ów którzy mają wolną kase czyli Miami,Dallas,Denver,Houston,Spurs,Minesota,Memphis,clippers.Oddam każdego za jakies picki celem zaoszczędzania.Coś podobnego jak Bucks zrobili z Lakers.czekam na gadu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś się chce pozbyć jakiegoś picku?

Z nudow chyba wezmę bo inaczej czeka mnie pare miesięcy nIe robienia niczego w simce.

Pickow nie mam, na FA tylko Mle, a kampy daleko...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niech ktoś pociągnie ode mnie R.Brewera;) Staty ma 15-6-9.Zastanawiam się nad opchnieciem picku loteryjnego:) ale musiałaby być to mega oferta. :mrgreen:

Mam jeszcze Kirilenke na wygnaniu więc jakby co to pisać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

do oddania swietny SG/SF j-rich !! najlepiej za kogos mlodego, lub wysoki pick w tegorocznym drafcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powtarzam się:) Mam dużo wysokich więc jednego z nich;) Kirilenke ze spadającym kontraktem moge opchnąć.Oczywiście Brewera też -za niego nie oczekuje zbyt wiele;).jakby co to pisać. :mrgreen:

EDIT: PIETRUS,YLIAN też na sprzedaż:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

NJN

Z zawodników do wzięcia Glen Davis, Tim Ohlbracht, Fred Jones, Monta Ellis, Sergii Gladyr, DJ Augustin, Marco Belinelli i Mario Chambers.

Mogę też pohandlować pickami: za rok mój, Bucks (top 10 protected), NOH, Raptors; za dwa lata mój i NOH.

edit: w zamian chętnie przede wszystkim F i w drugiej kolejności C. Picki też lubię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakby ktoś chciał oddać pick z drugiej rundy to chętnie przejmę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oddam jakiegoś PF lub Centra za przyzwoitego SG.Pozyskam z chęcią pick TOP 15 tegorocznego draftu może ktoś chce się pozbyć;) :mrgreen: ,w rozliczeniu moge oddać np moich wysokich.

Mam Yliana,Okafora lub też np Pietrusa.

Griffina i Dunigana nie chce się pozbywać.

Jakby coś to pisać na gadu 501779.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

rozważę sprzedaż Jerryd Bayless. idealny młody zawodnik, już ładnie rozwinięty na pozycję PG lub SG. w zamian może być kilku zawodników, nie musi to być wymiana 1 na 1. wiek nie gra roli, liczą się umiejętności.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

do wyzej wymienionego Baylessa, ktorego jestem w stanie sprzedac. dolacza rowniez tegoroczny pick. chce powalczyc o majstra i srednio interesuja mnie prospekty. jedynie co nas moze ograniczac to salary. tak wiec, zainteresowany zapraszam na PM. na gg malo kiedy zagladam, wiec tam na odpowiedz trzeba czekac dluzej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym z chęcią przygarnął ten pick ale nie mam już co oddać;) za rok będe miał większe możliwości.Myśle że Marion jeszcze przez 2 sezony świetnie pogra,a później jego miejsce zajmie już świetnie rozwinięty Barnes:)

Brakuje mi Pg i sg,ale już nie mam pomysłow na wymiany.

Jakby ktoś coś wymyślił to dajcie znać...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oddam moich rookich Jamesa Andersona, Erica Bledsoe oraz spadające kontrakty zawodników jak : Damion James, Greivis Vasquez, Dee Brown... a nawet Dwayne Wade! W zamian chciałbym picki do draftu 2015 i 2016... ew. przyjmę młodych zawodników. Czekam na wiadomości na PW, na gadu nie piszcie... nie mam w domu internetu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

rozwaze oferty za Nicolasa Batum'a,

do oddania sa tez Jerome Jordan, Shawne Williams, Danny Green

oferty PM na forum. na gg ostatnio nie zagladam.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pozyskam jakiegoś solidnego PG lub Sg.W zamian oferuje nie byle kogo bo Mariona i/lub Pietrusa.Jakby co to pisać jeśli kogoś interesuje ta dwójka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kawhi Leonard do wzięcia za jakiś pick/picki.Jak coś to pisać.Rozważe najlepszą propozycje.

Rozważe również propozycje za Haslema.Tylko Pw obecnie.

Seatlle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przypominam że można wyciągnąć ode mnie Mariona:) ewentualnie pietrusa.Do tej pory otrzymałem jedną ciekawą oferte od finalisty więc chyba sporo potrafią.Szukam konkretnego Pg lub ewentualnie Sg

Kupując Mariona nie przewidziałem że będe mial takiego gracza jak Barnes;)więc tylko dlatego chce go oddać.

Ewentualnie jeśli ktoś chce kupić Paula Georga to musi wziąść go z Brewerem:) ale chyba warto zaryzykować;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...