Skocz do zawartości

Oddam/poszukuje


Xamel

Rekomendowane odpowiedzi

NJN

Z zawodników do wzięcia Glen Davis, Tim Ohlbracht, Fred Jones, Monta Ellis, Sergii Gladyr, DJ Augustin, Marco Belinelli i Mario Chambers.

Mogę też pohandlować pickami: za rok mój, Bucks (top 10 protected), NOH, Raptors; za dwa lata mój i NOH.

 

edit: w zamian chętnie przede wszystkim F i w drugiej kolejności C. Picki też lubię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oddam jakiegoś PF lub Centra za przyzwoitego SG.Pozyskam z chęcią pick TOP 15 tegorocznego draftu może ktoś chce się pozbyć;) :mrgreen: ,w rozliczeniu moge oddać np moich wysokich.

Mam Yliana,Okafora lub też np Pietrusa.

Griffina i Dunigana nie chce się pozbywać.

Jakby coś to pisać na gadu 501779.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do wyzej wymienionego Baylessa, ktorego jestem w stanie sprzedac. dolacza rowniez tegoroczny pick. chce powalczyc o majstra i srednio interesuja mnie prospekty. jedynie co nas moze ograniczac to salary. tak wiec, zainteresowany zapraszam na PM. na gg malo kiedy zagladam, wiec tam na odpowiedz trzeba czekac dluzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym z chęcią przygarnął ten pick ale nie mam już co oddać;) za rok będe miał większe możliwości.Myśle że Marion jeszcze przez 2 sezony świetnie pogra,a później jego miejsce zajmie już świetnie rozwinięty Barnes:)

Brakuje mi Pg i sg,ale już nie mam pomysłow na wymiany.

 

Jakby ktoś coś wymyślił to dajcie znać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddam moich rookich Jamesa Andersona, Erica Bledsoe oraz spadające kontrakty zawodników jak : Damion James, Greivis Vasquez, Dee Brown... a nawet Dwayne Wade! W zamian chciałbym picki do draftu 2015 i 2016... ew. przyjmę młodych zawodników. Czekam na wiadomości na PW, na gadu nie piszcie... nie mam w domu internetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam że można wyciągnąć ode mnie Mariona:) ewentualnie pietrusa.Do tej pory otrzymałem jedną ciekawą oferte od finalisty więc chyba sporo potrafią.Szukam konkretnego Pg lub ewentualnie Sg

 

Kupując Mariona nie przewidziałem że będe mial takiego gracza jak Barnes;)więc tylko dlatego chce go oddać.

Ewentualnie jeśli ktoś chce kupić Paula Georga to musi wziąść go z Brewerem:) ale chyba warto zaryzykować;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.