Skocz do zawartości

buty, kicksy i inne ciuchy zwiazane z koszem


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chodzi o buty jestem totalnie zielony. Czy ktoś z was gra na tartanie i jest w stanie cos polecic ? Czy jeśli uzywałbym halowek na tartanie to wszelkie poduszki itp. po postu się zniszczą ?

Edytowane przez Adison
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o buty jestem totalnie zielony. Czy ktoś z was gra na tartanie i jest w stanie cos polecic ? Czy jeśli uzywałbym halowek na tartanie to wszelkie poduszki itp. po postu się zniszczą ?

Buty po prostu Ci się szybciej zniszczą niż na hali. Możesz poszukać wersji wytrzymalszych, bardziej przystosowanych do gry outdoor. Pamiętam, że były Hyperfranchise XD np

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

To ja może tu, żeby nie śmiecić ani nie zakładać nowych tematów.

 

Potrzebuję butów, bo od moich hyperfusów zaczął mi się bardzo obijać paznokieć na paluchu.

Nie jestem wymagający i jakieś tam duperele typu "czy w tych butach zrobię 0,000001s szybciej pivot, czy w tych" odpadają.

Jedyne czego od butów wymagam to solidna amortyzacja, żeby mi kolana nie wybuchały po godzinie gry.

Nawierzchnia to i hala i tartan. 

 

Ewentualnym problemem może być to, że mam dość wysokie podbicie i z częścią modeli pewnie miałbym problem już na etapie zakładania.

 

Cena? Im taniej, tym lepiej, ale bez przesady. Nie chcę wydawać 700 czy 800 zł, wolałbym 200 lub 300. Ale jeśli miałbym dostać wymarzone buty odciążające kolana za 400 zł to nie będę rozpaczał. 

 

Będę wdzięczny za pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

sry, ze tu pisze. Kupiłem buty Air Jordan 1 Mid za prawie 400 zł i znalazłem takie cos pod wkładką buta zdjęcie: https://screenshot.net/pl/lk8w8f3 czy to normalne, a moze bład w produkcji? Dodam, że buty kupione w sklepkoszykarza.pl. Niestety dopiero po kupnie zobaczyłem na opinie tego sklepu i sie przeraziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.