Skocz do zawartości

buty, kicksy i inne ciuchy zwiazane z koszem


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

imo kobe vii to najgorszy model w calej serii

 

dizajn super,

kolorystyki tez swietne

 

ale sa stosunkowa ciezkie, malo plastyczne

najgorsze jesli chodzi  granie na sali

choc fajnie trzymaja noge/piete, ale faktycznie jak ktos mial 5 czy 8 wzwyz,

to z 7 nie bedzie zadowolony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem V, VI i VII.

KOBE V wymiatają. Mimo, że buty low to uratowały mi już kilka razy kostki. Moje ulubione buty do kosza. Najlepsze, ciężko będzie się z nimi rozstać.

W VI miałem wrażenie, że są dla mnie za płytkie. Jednak masa ludzi je chwali.

VII za mało elastyczne. Za to do chodzenia idealne.

Najbardziej żałuję, że nie kupiłem IX low jak były na przecenach. W najblizszym czasie coś będę musiał kupić a ceny XI to jakaś granda.

Lebrony miałem XI i nie przypadły mi do gustu, a lebrony XII jeszcze z pudła nie wyciągnąłem. Na parkiet wolę jednak lowy, więc będą bardziej do chodzenia.

A jak przy butach serii Kobe wyglądają duranty? Coś wartego uwagi w wersji low na parkiet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 używam tylko do chodzenia bo fakt nie leżą mi w grze - ale nie róbmy tragedii, że to jakiś tragiczny but. Wygodny, stabilny, do tego fajnie wygląda. Plastikowy to fakt, ale teraz większość już taka jest - jedynie wydania elite mają milsze materiały.
Osobiście gram albo w Kobe 6 - dla mnie czołówka do tej pory jeśli chodzi o but do gry i w 10 elite low. Do tego wymieniam je z Lebron 12 - po rozbiciu też już fajnie się gra choć na początku nasza znajomość nie układała się dobrze :P

ostatnio za 200 zł kupiłem mentality 2 i też bardzo przyjemny bucik choć dość płytki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed VII miałem IV i wydaje mi się, że lepiej leżały. Z tym, że to było już kilka dobrych lat temu..

VII fajnie trzyma piętę to fakt, ale reszta już mi się tak nie podoba. Nie trzyma mi reszty stopy tak jakbym chciał, chociaż wiadomo, każdy ma inna stopę. Jedni wysoką i grubą, inni długą i szczupłą, a to też ma znaczenie.

A co powiecie o Jordanach CP3.VII albo nowsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pytanko

 

Kiedy Reebok przestał zupełnie się liczyć jeśli chodzi o buty do kosza? Z 10 lat temu?

Wg mnie za czasów Iversona liczyli się ostatni raz, czyli okolice roku 2000.

Potem niby w 2011 wyszedł model Johna Walla, ale mimo dobrych recenzji to nie było nic wartego uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Mam pytanie, czy ktoś może wie gdzie jeszcze dostanę Kobe 8 NSW? http://tenisufki.eu/media/cache/article_list/uploads/image/ficzer/2013/05/18/nike-kobe-viii-nsw-lifestyle-nrg-mexican-blanket.jpg ten model ze zdjęcia, nie koniecznie w tej kolorystyce. Mam jedne takie, ale powoli niszczą się, a do chodzenia są świetne. Ewentualnie jeśli nie da rady to może ktoś zaproponuje coś podobnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.