Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, lorak napisał:

nie grałem, ale słyszałem, że fandom ją zaorał, bo tak była słaba. polecam mojego ulubionego krytyka (to, jak zmienili dwójkę bohaterów względem pierwszej części, jest rzeczywiście niepokojące):

Nie zgadzam się z oceną Joela, moim zdaniem wcale nie odbiega od gry. Natomiast jeśli chodzi o Ellie to problem chyba polega na tym, że w grze to Joel był grywalną postacią a Ellie pełniła rolę uzupełniającą i przez długi okres faktycznie była bagażem. Rozszerzeniem tej postaci był dodatek i druga część. I to jaka ona jest w serialu jest bardziej rozwinięciem niż sprzecznością. Ale pewnie można to inaczej widzieć. Mi to nie przeszkadza, że jest bardziej jak nastolatka niż przestraszone dziecko. 

Film ewidentnie nagrany przez kogoś, komu nie podeszła 2 część gry. I część była dość prostą napierdalanką z motywem ojciec-córka w tle. W II motywy, emocje i oddziaływanie na gracza wyszły daleko przed gameplay i wiele osób się to nie podobało. Tyle, że jak się chce po prostu popykać w gierkę to do tego jest Uncharted a jak ktoś lubi emocjonalne jazdy to wtedy doceni TLoU. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie gra jedynka i dwójka to top 3 gier.

A serial? Tez bardzo dobry choć wątek Billa i Franka był zbędny. Nie wniósł nic do historii. Nic a nic. To byla "sztuka" dla sztuki. Tylko po to żeby pokazać dwóch migdalacych się facetów. Można było to skrócić, dać w mniej nachalnej formie (spojrzeniem, gest,  slowo) i przede wszystkim nie zabijać Franka tylko dać mu pogadac i posprzeczać się z Joelem.

Ale sama gra aktora grającego Billa rewelka jak dla mnie. Znakomicie aktor dobrany. Szkoda, że nie dali mu więcej się wykazać, jako gburowaty, upierdliwy zgred, który okazałby się mieć "chamskie, dobre serce"".

Mam dwóch kumpli  którzy nie grali  w TLOU i bardzo im się serial podoba. Mnie również, pomimo różnic z oryginałem (gdzie jest śliczna Ellie?) i tak mi się bardzo podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy ktoś daje radę oglądać jeszcze nowe odcinki The Last of us? Ostatnie trzy to straszna męczarnia - idą, gadają, płaczą. Chyba ten gejowski był ciekawszy od trzech ostatnich. Co najlepsze, główny bohater wyrusza na wyprawę przez całe Stany, czeka na niego wiele niebezpieczeństw, ze sobą ma tylko broń myśliwską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, DLT_Braddock napisał:

Czy ktoś daje radę oglądać jeszcze nowe odcinki The Last of us? Ostatnie trzy to straszna męczarnia - idą, gadają, płaczą. Chyba ten gejowski był ciekawszy od trzech ostatnich. Co najlepsze, główny bohater wyrusza na wyprawę przez całe Stany, czeka na niego wiele niebezpieczeństw, ze sobą ma tylko broń myśliwską.

Bardzo dobry, trzyma poziom. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, DLT_Braddock napisał:

Czy ktoś daje radę oglądać jeszcze nowe odcinki The Last of us? Ostatnie trzy to straszna męczarnia - idą, gadają, płaczą. Chyba ten gejowski był ciekawszy od trzech ostatnich. Co najlepsze, główny bohater wyrusza na wyprawę przez całe Stany, czeka na niego wiele niebezpieczeństw, ze sobą ma tylko broń myśliwską.

no niestety, pierwszy odcinek zapowiadał coś naprawdę dobrego, ale im dalej w las tym gorzej. jeszcze gdy teraz zabraknie Pedro, to w ogóle będzie kicha, bo nie ma opcji, aby ta aktorka jednej miny to udźwignęła 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ostatni odcinek był najlepszym z dotychczasowych. Oczywiście jak ktoś oczekuje sieczki z zombiakami to będzie rozczarowany, ale jako dramat skupiony na relacji bohaterów bardzo dał radę.

@the_secret jak chcesz to mogę Ci napisać na priv jak to było serialu w porównaniu z grą

Edytowane przez Kily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.