Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

to prawda zdaje się ze była tez garbata ale mem jest piękny😄

ogólnie widać ze Netflix jak najbardziej stara się odejść od wizji jaka zaproponował cd projekt co jestem w stanie zrozumieć za wyjątkiem muzyki która w grze robi niesamowita robotę a w tym zwiastunie kompletnie do zapomnienia 

Edytowane przez rahu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sagę + opowiadania czytałem tak dawno temu, że obraz Yenn mógł mi się utrwalić w czaszce przez grę, którą skończyłem chyba dwa lata temu :] 

Trailer nie zachwyca, ale mam nadzieję, że tego nie spieprzą. Może byłbym o to spokojniejszy gdyby to robiło HBO? Pozostaje czekać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Przemek_Orliński napisał:

 

Trailer nie zachwyca, ale mam nadzieję, że tego nie spieprzą. Może byłbym o to spokojniejszy gdyby to robiło HBO? Pozostaje czekać. 

Ja na podstawie trailera jestem spokojny, że nie spieprzą.

A jak ktoś ma obawy to polecam naszego wiedźmina

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Mirwir napisał:

Ja na podstawie trailera jestem spokojny, że nie spieprzą.

A jak ktoś ma obawy to polecam naszego wiedźmina

 

😑

co to w ogolę za argument ten serial ma ponad 20 lat!

poza tym Zebrowski  był  tam świetny jak dla mnie dużo bardziej pasował  niż he-man  netflixa 

Edytowane przez rahu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, rahu napisał:

😑

co to w ogolę za argument ten serial ma ponad 20 lat!

poza tym Zebrowski  był  tam świetny jak dla mnie dużo bardziej pasował  niż he-man  netflixa 

A znasz jakiś inny serial o Wiedźminie?

Serial polski był ok, tylko był biednie zrobiony. Z trailera Netflixa bieda nie bije co jest na plus i dlatego jestem spokojny.

Skoro już jesteśmy przy ocenie argumentów to muzyka z 1,5 minutowego trailera ma inne znaczenie niż muzyka z gry, która przyciąga na kilkadziesiąt

Żebrowski był poinformowany o castingu i miał wysłać jakieś demo po angielski, ale zanim się ogarnął to już zakończyli casting.

Inna sprawa HBO w pierwszych sezonach GoT też było biednie zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Mirwir napisał:

A znasz jakiś inny serial o Wiedźminie?

Nie znam ale te seriale dzieli epoka to raz a dwa w powszechnej opinii nie była to zbyt udana produkcja, przy obecnym poziomie i budżetach seriali można oczekiwać jednak sporo więcej  od Neflixa niż od serialu TVP prawda?

Rola muzyki  nie ma znaczenia ta z trailera jest po prostu płaska, nijaka do zapomnienia po jednym razie równie dobrze można by ja wstawić do Spidermana czy innego blockbustera

 

  dla mnie od razu lepiej

Żebrowski był raczej średnio zainteresowany poza tym rola wymaga jednak sporej sprawności fizycznej i tu ktoś młodszy od niego zdecydowanie się lepiej nada zwłaszcza że ma być to produkcja na kilka sezonów. Wspominam go tylko dlatego że polski serial zrobił sporo błędów na część tez nie miał środków ale głównego bohatera w mojej opinii dobrał lepiej. Netflix może mieć sporo większy budżet niż miało TVP ale wystarczy że połażą casting i robi się problem 

Edytowane przez rahu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, rahu napisał:

Nie znam ale te seriale dzieli epoka to raz a dwa w powszechnej opinii nie była to zbyt udana produkcja, przy obecnym poziomie i budżetach seriali można oczekiwać jednak sporo więcej  od Neflixa niż od serialu TVP prawda?

Tylko, że Wiedźmin(TVP) nie był wcale takim tanim serialem, a jednak biła z niego bieda.  Producentem był Lew Rywin i wszystko staje się jasne.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_najdroższych_polskich_filmów_(od_1989)

kwota na film, który powstał przy okazji kręcenia serialu

52 minuty temu, rahu napisał:

Rola muzyki  nie ma znaczenia ta z trailera jest po prostu płaska, nijaka do zapomnienia po jednym razie równie dobrze można by ja wstawić do Spidermana czy innego blockbustera

dla mnie od razu lepiej

Dla Ciebie lepiej dla mnie nie.  Twoja propozycja za bardzo dominuje nad obrazem. Biorąc pod uwagę, że Netflix kieruje Wiedźmina na cały świat to neutralna nijaka, płaska coś jak koncernowe piwo mocno schłodzone - bez smaku, a jednocześnie uniwersalne na całym świecie.

 

Edytowane przez Mirwir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Mirwir napisał:

Tylko, że Wiedźmin(TVP) nie był wcale takim tanim serialem, a jednak biła z niego bieda.  Producentem był Lew Rywin i wszystko staje się jasne.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_najdroższych_polskich_filmów_(od_1989)

kwota na film, który powstał przy okazji kręcenia serialu

 

A masz porównanie jak wypada to przy produkcji Netflixa? No i ma nadzieje że widzisz zmianę  jaka zaszła w produkcji,realizacji i postrzeganiu seriali na przełomie ostaniach 10-15 lat, gdzie często seriale maja większy budżet lepsza obsadę i sa w stanie artystycznie rywalizować z filmami jak z ubogiego krewnego przeszły w równorzędnego  partnera produkcji filmowych .To że Wiedzmin Netflixa będzie lepszy od tego TVP nie mam wątpliwości  co nie znaczy że będzie to dobry serial na miarę obecnych czasów 

37 minut temu, Mirwir napisał:

 

Dla Ciebie lepiej dla mnie nie.  Twoja propozycja za bardzo dominuje nad obrazem. Biorąc pod uwagę, że Netflix kieruje Wiedźmina na cały świat to neutralna nijaka, płaska coś jak koncernowe piwo mocno schłodzone - bez smaku, a jednocześnie uniwersalne na całym świecie.

 

 

mam nadzieje ze nie dojdzie do tego i anulowany po pierwszym sezonie ...

Cd Projekt postawił na wierność i jak największa zgodność z z oryginałem a nie zaserwowania kolejnego „zimnego, jasnego lagera” w efekcie czego sprzedał 25 mln sztuk Wiedźmina z czego przychód z Polski to tylko 4% inna nieco branża ale dalej rozrywka i da się .Przy takim zalewie platform streamingowych i co za tym idzie seriali nie wiem czy bycie ubogą kopią Gry o Tron to dobry pomysł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rahu ma rację. Produkcja seriali poszła do przodu i nie jest problemem teraz zrobić ładną wydmuszkę. Gorzej z treścią w niej zawartą. Do tego dochodzi masowa histeria po kilku minutach trailera, w którym ludzie doszukują się absurdów jak czarne driady lub medalion wyglądający jak żeton do wózka w Biedronce. Poczekamy i zobaczymy jak to wyjdzie.  Na razie wracam do "Mad Men" :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żebrowski był beznadziejny w roli Wiedzmina. Wyglądał dobrze tylko na zdjęciach promocyjnych. Miał żółte włosy i czarny zarost a ubrali go w jakieś kimono. Grał jak roboteatralny Tadeusz. W jego "interpretacji" nie zostało nic z książkowego Geralta. Zamiast kąśliwego mruka dostaliśmy melancholijnego nudziarz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Przemek_Orliński napisał:

Rahu ma rację. Produkcja seriali poszła do przodu i nie jest problemem teraz zrobić ładną wydmuszkę. Gorzej z treścią w niej zawartą. Do tego dochodzi masowa histeria po kilku minutach trailera, w którym ludzie doszukują się absurdów jak czarne driady lub medalion wyglądający jak żeton do wózka w Biedronce. Poczekamy i zobaczymy jak to wyjdzie.  Na razie wracam do "Mad Men" :D 

Driady z BROOKLUNU czy brak  mitycznej "słowiańskie" aury to są najmniejsze póki co problemy tej produkcji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś w serialu doszukuje się absurdów, to generalnie nigdy nie znajdzie nic dla siebie. Każdy serial, jest pelen twistow, które w życiu nie bardzo miałyby prawo się zdarzyć. 

Ja jestem właśnie na świeżo po dwóch wielkich hitach sprzed lat (6 stóp pod ziemią i Breaking bad). Oba seriale oceniam bardzo wysoko, ale niech mi nikt nie próbuje wmówić że historia z Breaking Bad mogłaby się wydarzyć. 

 

6 feet under dla mnie jest serialem absolutnie genialnym, mimo iż męczyłem go 2 miesiące. Mało tam akcji, więc ogląda się momentami ciężko. Za to Breaking bad obejrzałem w tydzien, bo serial ma takie tempo ze za każdym razem kiedy widziałem napisy końcowe, mówiłem sobie "jeszcze jeden dzisiaj obejrzę". 

 

Az nie wiem za co się teraz wziąć? Myślałem o Peaky Blinders. Na bieżąco mam tylko Dark do nadrobienia. Czekam na Mindhunter. 

I jeszcze słówko o Animal Kingdom. Jestem w szoku jak tak serial wystrzelił. Pierwszy sezon slabiutki, a z finałem drugiego do dzisiaj mega kosa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.07.2019 o 21:25, TuPalnik napisał:

Nadrobiony 3ci sezon Domu z Papieru. 

Moim zdaniem trzyma poziom z poprzednich. Jestem zadowolony. 

Mówiąc krótko, można ten sezon podsumować trzema słowami: Bum, Bum, Ciao :P

Dla mnie tylko dla fanów.

Jeszcze wiele nie domówien i braku logiki. Zaczynając od tego po co w to brną a zwłaszcza Denver i Sztotholm. 

A i wkurza mnie Lizbona z której robią na siłe jedną z głównych bohaterek, coś jak Claire w House of cards

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.