Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

"1983" to dystorpiczna wersja historii alternatywnej.,Kopia serii Amazona "The Man on The High Castle" .,Czy udana kopia?? Trudno powiedzieć, Dla mnie zbyt mocno oparta na założeniach pierwowzoru, w dodatku polskie dialogi nie wróżą temu serialowi powodzenia., Na pewno symbole swastyki , mundury SS i ONR-rowskie pozdrowienia w serii Amazona są bardziej wymowne od stylizowanych odznak SB i mundurów ZOMO w serialu Netflixa,.Dodatkowo postać przyzwoitego milicjanta Janowa wykreowana przez Więckiewicza nie jest w stanie dorównać kreacji Rufusa Sewella w roli Obergrupenfuhrera SS Smitha.,Mimo wszystko warto obejrzeć, chociażby po to żeby bardziej docenić pierwowzór.,   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyszła Utopia to właśnie wtedy obejrzałem jakiś cały sezon danego serialu więc dość dawno. Do wczoraj, bo wpadłem na Unsolved o śledztwach w sprawie śmierci packa i biggiego. Generalnie dla fanów historii panow czy ich muzy raczej must see. Dobry scenariusz, całkiem ok aktorstwo, no i co najwazniejsze raczej fakty które naprawdę miały miejsce a nie reżyserskie domysly. Netflix

Edytowane przez marzec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyszła Utopia to właśnie wtedy obejrzałem jakiś cały sezon danego serialu więc dość dawno. Do wczoraj, bo wpadłem na Unsolved o śledztwach w sprawie śmierci packa i biggiego. Generalnie dla fanów historii panow czy ich muzy raczej must see. Dobry scenariusz, całkiem ok aktorstwo, no i co najwazniejsze raczej fakty które naprawdę miały miejsce a nie reżyserskie domysly. Netflix

 

dla mnie scenariusz i aktorstwo 2/10  

 

bylem mocno zawiedzony

 

ale kto co lubi :smile:

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scenariusz i aktorstwo 2/10

 

Troche przesada tak z 7 za scenariusz aktorstwo z 5 ale 2 to nieeee :P

 

nie tak łatwo zrobić taki serial, trzeba wziąć pod uwagę że głównymi bohaterami nie byli raperzy a gliniarze. Ciężka sprawa ale ocena za surowa

Edytowane przez marzec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie. Ostatnio wiele potencjalnie ciekawych pozycji wyszło?

Magiczne pytanie: ktoś ? coś ?

 

- polski rodzynek na Netflix: "1983"

- The First z Seanem Pennem

- Das Boot

 

Warto? Das Boot nawiązuje choć trochę do klasyki z lat 80-tych?

 

Hiszpański "Sin Identidad" ktoś poleca?

 

The First to nie jest serial stricte o podróży na Marsa - to jest tylko tłem. Całkiem fajny klimat, dobra muzyka i gra aktorów oraz kilka wątków psychologicznych. To jest dramat, obyczajowy więc jak ktoś się nastawił na typowe scifi i sporo akcji to raczej się zawiedzie, ale według mnie warto obejrzeć bo serial porusza w ciekawy sposób życie astronautów i ich przygotowania do misji oraz sens takich wypraw. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała ciekawostka z Raya Donovana, taki epizodzik. Terry walczył w szóstym sezonie z jakimś byłym polskim specialsem i najemnikiem w ustawce. Kawał byka z wielkim orłem na klacie:

 

RayDonovan-S6E4-Polish-Tony.jpg

 

Tylko nie mogę znaleźć zrzutu z całym orłem, ale wyglądał nieźle.

4 albo 5 odcinek. Ogolnie nie dokonczylem jeszcze tego sezonu i nie wkem czy to zrobie.

 

Gdyby Ray Donovan skonczyl sie po 3 sezonie bylby dla mnie top3 seriali, a ze sie nie skonczyl, to pozniej bylo juz tylko slabiej :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.