Skocz do zawartości

Zakłady


Przem

Rekomendowane odpowiedzi

Szoszon

Tak jak napisał Qu3ster - ja stawiam na Celtics w pierwszej rundzie czyli okazuje się, że tak jak Ty - no to się dogadaliśmy :lol::lol:

Czyli zakładu nie ma - chyba że zdecydujesz się postawić przeciwko Dumie Bostonu.

 

Allen35

Obstawiasz Kozły rozumiem w ewentualnym pojedynku z Celtics

Ja mogę za skromne 30-50złociszy jak dla Ciebie 100 to za dużo. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co, chętnie wejdę.

To daj mi powiedzmy 10 dni na zastanowienie , jaka stawka by Cie interesowala.

Jestes z Wawy albo okolic , moze?

 

Pozdro

 

1. Myśl ile chcesz, do play-off kupa czasu.

2. Jestem elastyczny w kwestii stawki, byle bez szaleństw, także myślę, że się dogadamy. Może być 50, może być 150.

3. Jestem z Zabrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wypłoszycie chłopaka

Podejrzewam ze jestem starszy od Ciebie , wiec oszczedz sobie takich teksow prosze...

 

Allen, ja jestem z Wawy więc lepiej załóż się ze mną

Powiedz o co i jaka stawka , ja jestem za Kozlami w 2nd round , moge sie takze zalozyc o powtorke finali dla Magic

 

Chetnie takze postawie przeciw Bucks w pierwszej rundzie przeciw komukolwiek nawet jakby Bucks zdobyli seed 4 I HCA

 

Kasa dowolna

Bez problemu , z kasa nie ma co szalec mysle ze symbolicze 50 zeta jak najbardziej

 

1. Myśl ile chcesz, do play-off kupa czasu.

2. Jestem elastyczny w kwestii stawki, byle bez szaleństw, także myślę, że się dogadamy. Może być 50, może być 150.

3. Jestem z Zabrza

 

2. symbolicze 50 zeta jak najbardziej jestem za na Magic moge stawiac wiecej Bucks to taka moja " fanaberia":P

3. chodzoilo mi o to ze wole dostac , badz wreczac kase osobiscie

 

Pozdro all jak by cos prosze o konkrety w sprawie zakladow na PW ew gg dla zainteresowanych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.