Skocz do zawartości

[2040] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, julekstep napisał:

@Qcin_69 patrzac na Twoj sklad i salary to Brook Lopez by ci tam siadl idealnie!

Nurkic-Brook-Siakam-Booker-Murray i Willy/Payton/TMac/ktos wybrany z 14tka na rezerwe i masz sklad na PO a za rok/dwa contendera!

Meh, wole Robina Lopeza, Nurkic to PF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, MarcusCamby napisał:

Tak. Dejounte Murraya też. 

Ingram zaskakująco długo się ostał. 

super! Wiedziałem ze mogę liczyć na draftowego CambyGOATa, a Ingrama jak wyceniasz? mógłbyś dać swój power ranking dotychczasowych wyborów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, julekstep napisał:

@Qcin_69 patrzac na Twoj sklad i salary to Brook Lopez by ci tam siadl idealnie!

Nurkic-Brook-Siakam-Booker-Murray i Willy/Payton/TMac/ktos wybrany z 14tka na rezerwe i masz sklad na PO a za rok/dwa contendera!

szok ze Ingram ostal sie do 7 picku

nie narzekam!

Jak @Qcin_69 nawet na maksa dla rolo czy Brooks mieć nie będzie 🤫 z tymi trzeba leszczami zostaje mu jakieś 13,8mln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kuba2419 napisał:

Jak @Qcin_69 nawet na maksa dla rolo czy Brooks mieć nie będzie 🤫 z tymi trzeba leszczami zostaje mu jakieś 13,8mln

człowieku małej wyobrazni, dla Hawks nie ma rzeczy nie do zrobienia, jak będę chciał miejsce na maksa dla Rolo to będę miał miejsce na maksa dla Rolo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Koelner napisał:

pewnie ma plan pchnięcia t-maca

nie ma parcia na to, skład jeszcze za młody by włączyć się do walki o tytuły, spokojnie mamy jeszcze ostatni rok zbrojenia sie, jak się uda coś wygrać to super, jak nie to tez dramatu nie bedzie, przyszły draft w top10 wyglada super wiec jak się nie uda zagrać w PO to będzie jakiś ciekawy prospekt do kolekcji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kuba2419 napisał:

To samo mogę powiedzieć że swojej strony

Też na 10simek praktycznie zawsze wybierał Rox

chyba nie myślałeś ze robiłem jakieś simki xd ale dobrze wiedzieć ze Ty je porobiles i czasem wybierał Hawks xd tam bym odpuścił a tak to złoże ofertę xd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.