Skocz do zawartości

ATF - GOAT Polak


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

@Reikai

Wpisz mnie, ale kilka kwestii do ogarnięcia zanim zaczną się inby w trakcie draftu:

1. Jak definiujemy Polaka ( chodzi o przemycanie ludzi polskiego pochodzenia)?

2. Czy można wybrać tego samego Polaka w 2 różnych kategoriach?

3. Czy będą jakieś ostre granice między kategoriami ( sztuka, rozrywka itp.)? Dobrze by było, żeby jednak były. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, fluber napisał:

@Reikai

Wpisz mnie, ale kilka kwestii do ogarnięcia zanim zaczną się inby w trakcie draftu:

1. Jak definiujemy Polaka ( chodzi o przemycanie ludzi polskiego pochodzenia)?

2. Czy można wybrać tego samego Polaka w 2 różnych kategoriach?

3. Czy będą jakieś ostre granice między kategoriami ( sztuka, rozrywka itp.)? Dobrze by było, żeby jednak były. 

1. Tego chyba nawet historycy nie sa w stanie ustalic, typu Kopernik czy Mickiewicz, z tym ostatnim to cos czytam ze nawet Bialorusini sie pod niego podpinaja :] Czy Ludowik Obraniak jest Polakiem?
2. Jak najbardziej, ale chyba ciezko zeby taki pick byl dobry, malo mamy takich all around graczy.
3. Tego pytania chyba nie rozumiem.

Ogolnie ja sie czuje jako ten, ktory pchnal wasz pomysl dalej, nie czuje sie na silach by dawac jakies restrykcje specjalnie, wiec do juz do ustalenia miedzy uczestnikami ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

@Reikaiczym się różni sztuka od rozrywki. Wajda będzie w sztuce czy rozrywce? Czy w obu?

Mimo wszystko wolałbym kategorie typu piosenkarz/piosenkarka aktor/aktorka itp. w tym zakresie

Przez rozrywkę miałem właśnie na myśli cos bardziej bekowego i luźnego, Wajda to zdecydowanie sztuka dla mnie tak jak jakis Zanussi czy Polanski. 

Rozrywka miała być luźniejsza kategoria, ale tu faktycznie jest pewna dziura która warto by załatać. Może nawet całkowicie usunąć rozrywkę i zastąpić ją czymś innym?

Mnie kusi ta kategoria o jakiejś negatywnej postaci, ale ja się tylko przyglądam :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to usuwam rozrywkę i wrzucam tam antypolaka, bo ta rozrywka srednio bangla faktycznie.

No i co z tym obywatelstwem? Ja bym był za luźnym podejściem do tego, jako że często były to inne czasy, nie mieli peselu i takie tam. Jak znajdziesz dowody w internecie że X był uznawany za Polaka, to można go wybierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Reikai napisał:

No to usuwam rozrywkę i wrzucam tam antypolaka, bo ta rozrywka srednio bangla faktycznie.

No i co z tym obywatelstwem? Ja bym był za luźnym podejściem do tego, jako że często były to inne czasy, nie mieli peselu i takie tam. Jak znajdziesz dowody w internecie że X był uznawany za Polaka, to można go wybierać.

Zamiast rozrywka ten aktor/aktorka i piosenkarz/piosenkarka git.

Im więcej kategorii gdzie będą zdania podzielone tym ciekawiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Zamiast rozrywka antypolak plus aktor/aktorka plus piosenkarz/piosenkarka to wychodzi chyba 10?

A ten aktywizm to co to?

Nauka, Sport, Polityka, Religia, Literatura, Sztuka, Aktywizm, Piosenkarz/Piosenkarka, Aktor/Aktorka, Antypolak.

Yas, mamy 10. Aktywizm to dla mnie osoba, ktora swoim dzialaniem nie zwiazanym z polityka, aktorstwem czy sztuka przyczynila sie jakos do rozwoju kraju i zrobila cos dobrego. Aktywista/Filantrop. Ruchy spoleczne i te sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Reikai napisał:

Nauka, Sport, Polityka, Religia, Literatura, Sztuka, Aktywizm, Piosenkarz/Piosenkarka, Aktor/Aktorka, Antypolak.

Yas, mamy 10. Aktywizm to dla mnie osoba, ktora swoim dzialaniem nie zwiazanym z polityka, aktorstwem czy sztuka przyczynila sie jakos do rozwoju kraju i zrobila cos dobrego. Aktywista/Filantrop. Ruchy spoleczne i te sprawy.

Jak ojciec Rydzyk i maja staśko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Reikai napisał:

2. Wybieramy na przemian, czyli jesli miales pierwszy pick w nauce, to zaczynasz ostatni w sporcie. Jesli miales ostatni pick w nauce, to wybierasz pierwszy w sporcie. Kategorii jest 8, dlatego nikt nie powinien byc pokrzywdzony, bo kazdy wybiera tyle samo z pierwszym pickiem, jak i ostatnim.

Proponuję by nr 1 w pierwszej kategorii wybierał jako 2 w następnej, jako 3 w kolejnej i tak dalej. Tylko wybierających musi być tyle co kategorii. W ten sposób nie będzie nikogo kto wybierałby tylko z nr 5 i 6. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek przypiął/eła ten temat
  • ely3 odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.