Skocz do zawartości

ATF - GOAT Polak


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Zainspirowany wczorajsza dyskusja w temacie politycznym postanowilem wziac sie za organizacje tego ATF, bo pomysl mi sie wydal mega ciekawy i tu props dla chlopakow ktorzy to zaproponowali, a jak to nie zostanie zorganizowane teraz, to zostanie to zapomniane :] Zdecydowalem sie rodzielic polityke z religia, bo mamy bardzo duzo wyborow w tych kategoriach, duzo pickow mogloby zostac pominietych, a i ciezko porownywac impact Sobieskiego do JP2 :] Pierwsze 6 kategorii jest dosc jasnych, jesli chodzi o aktywizm to mam na mysli osoby, ktore zrobily najwiecej dobrego w rzeczach nie zwiazanych z zadnych z poprzednich kategorii, a przynajmniej nie bezposrednio. Wiadomo, jest bardzo duzo takich osob tez i bez spoilerowania spokojnie wybierze sie jakis dobrych filantropow, ktorzy z najslabszym supportem zdobyli mistrzostwo, a nie byli np politykami czy sportowcami(jak byli jakimis wannabe dziennikarzami, a spelniali sie w czyms innym to sie nie liczy oczywiscie). Jesli chodzi o rozrywke, to kategoria troche na luzie, a troche nie - wiadomo ze Polski internet jest jedna z najlepszych rzeczy na swiecie, wiec jesli chodzi o rozrywke i szeroko pojety showbuisness jestesmy w stanie znalezc mase osob, ktore dostarczyly najwiecej rozrywki/radosci/beki/fejmu przez swoja dzialanosc.

Zasady(do negocjacji, jak ktos ma dobry pomysl):

- 12 uczestnikow wybiera po jednej osobie z 12 kategorii: Nauka, Sport, Polityka, Religia, Literatura, Sztuka, Aktywizm, Muzyka, Film/Teatr ,Antypolak. 
- można pickować ludzi z dowolnej kategorii
- w danej kategorii można wybrać tylko raz
- dany człowiek może być wybrany w więcej niż 1 kategorii - jeśli ofc spełnia ich kryteria (dodatkowo do sztuki wybieramy osoby tylko spoza muzyki/literatury/filmu i teatru ofc)
- wybieramy systemem ABBA
- przy wyborze zaznaczamy kategorię
- nie zamulamy i wybieramy szybciutko
- po wyborze oznaczamy kolejną osobę

Lets get ready to rumble.

Kolejnosc:

1. @Koelner
2.  @DRK
3.  @jack
4.  @BMF
5.  @P_M
6. @julekstep
7.  @fluber
8.  @RappaR
9. @ignazz
10.  Reikai
11.  @Sewer
12. @eMeS

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Reikai napisał:

To tez by bylo dobre, tylko musielibysmy znalezc jeszcze jedna kategorie zeby bylo parzyscie i fair wzgledem pickow.

Wywalić muzykę - jest już sztuka i rozrywka, starczy

In

 

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RappaR napisał:

Wywalić muzykę - jest już sztuka, starczy

In

 

W sumie racja. Dubluje sie to troche, dorzucam wiec szkodnika.
@jack In?

2 minuty temu, RappaR napisał:

I dodać 

LITERATURA

 

O tym tez myslalem, ale jakos mi sie to zgralo ze sztuka tez. Moznaby to jakos rozdzielic, np sztuka jako malarstwo, muzyka, rzezba etc. i literatura osobno. Pod pojeciem sztuki jednak tez sie kryje zbyt duzo.

3 minuty temu, julekstep napisał:

bez sensu

typowy pomysl pod zwariowanych antypisow z recency biasem

No nie wiem, sporo bylo skurwieli jednak w historii i raczej pis w skali calej historii Polski to jednak mala(i jednoczesnie wielka) czesc.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Reikai napisał:

O tym tez myslalem, ale jakos mi sie to zgralo ze sztuka tez. Moznaby to jakos rozdzielic.

 

Lol, bez jaj. 

2 minuty temu, Reikai napisał:

No nie wiem, sporo bylo skurwieli jednak w historii i raczej pis w skali calej historii Polski to jednak mala(i jednoczesnie wielka) czesc.

Recency bias

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

ale kto broni głosować na skurwieli w innych kategoriach?

Nikt, ale raczej skurwiel w moim przekonaniu odnosi sie do szkodnika, ktory totalnie wszystko zjebal i robil same zle rzeczy. Tuski i Kaczynskie raczej sie pod to nie lapia, chodzi o najgorsze mozliwe postacie. Skurwiel polityk moze nie dostac duzo milosci przez cos, ale jednak skurwiel mogl zrobic wiele dobrych rzeczy.

Ale jak tam chcecie, ja udzialu nie biore, tylko sie przygladam :] 

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Koelner napisał:

od jakiego roku? i czy I Rzeczypospolita się liczy?

Dobre pytanie. Zakladam, ze umownie mozna sie umowic od 966 roku, bo nie bedziemy sie bawic w prehistorie chyba? A jednak sporo kozakow mozna pominac historycznych, jesli zaczniemy zbyt pozno.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

k**** tak na oko to tutaj pick w top2 może mieć większą wartość niż w klasycznym ATF z Jordanem/LeBronem xDDD

@Reikai jaka kolejność głosowania? ABBA?

Zawsze mi sie te literki pierdola, ale jak dobrze rozumiem to tak - wybierajcy ostatni w pierwszej kategorii ma od razu pierwszy pick w drugiej. Chyba najsprawiedliwiej, bo kazdy ma taka sama ilosc pickow w tym samym miejscu.

Ja licze na grube steale !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Reikai napisał:

Dobre pytanie. Zakladam, ze umownie mozna sie umowic od 966 roku, bo nie bedziemy sie bawic w prehistorie chyba? A jednak sporo kozakow mozna pominac historycznych, jesli zaczniemy zbyt pozno.

to szkoda. Wanda co nie chciała Niemca top - ponadczasowa i matka narodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek przypiął/eła ten temat
  • ely3 odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.