Skocz do zawartości

Ely3 jest fałszywy


pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że ten post nie zostanie usunięty.

Jako osoba najbardziej kompetentna mogę udzielić odpowiedzi. ely3 nie jest fałszywy. Jest w 100% autentyczny a znam go od bardzo dawna. To cały czas ten sam ely3 a nie żadna podróba.

Myślę, że w wyczerpujący sposób udzieliłem odpowiedzi na postawione pytanie.

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.03.2023 o 13:07, ely3 napisał:

o ćóż wystawiasz świadectwo swojej moralności i poziomowi kultury osobistej

No to jest w sumie grube, ely od lat kreuje się na męża stanu tego forum, niestety bany rozdaje wybiórczo, a największe konsekwencje ponoszą ci, z którymi ma nie po drodze 

mówiąc tylko za siebie - spędziłem na tym forum ponad 12 lat jako user i łącznie chyba 20 gdy uczestniczyłem jako bierny czytelnik e-nba i e-basketu, tysiące postów, setki dyskusji w wielu działach na wiele tematów, ale ostatecznie, to nie ma żadnego znaczenia, bo jeśli w chwili uniesienia nazwę kogoś "pizdą" to mogę dostać perm bana czy takiego na dłuższy okres czasu w momencie gdy to powinno być maksimum 24h odpoczynku, ale nie k****, trzeba pokazać pseudowyższość i c***aobiektywizm 

co kilka miesięcy ta sama historia i pitolenie o kulturze osobistej czy moralności, choć wiadomo, że w życiu codziennym wypowiadamy się znacznie ostrzej niż tutaj i nikt się w język gryźć nie musi

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, jeśli jest ktoś kto narzeka na kulturę osobistą użytkowników albo merytorykę wypowiedzi na e-nba.pl, powinien odwiedzić forum inwestorów giełdowych na Bankier.pl :) Doznałby szoku poznawczego jak Świadek Jehowy w cygańskim burdelu... 

Edytowane przez T+?%hZ<A<5ZZB~5L
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.